Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ne kadar güzel tesadüfler olmuş😍
Evet yaa aynı anda da atanırız aynı yere diye düşünüyorduk ama bekletti beni canı sağ olsun. Insan gurbette önceden tanıdığı birine rastlayınca çok kıymetli oluyor valla. Benim teyzemin oğlu da burada tayini buraya çıktı geçen yıl. Iki tane de tee ortaokuldan arkadaşlarım var. Varlıklarını bilmek yetiyor her dakika görüşülmese de. Okul ortamindan yana yüzüm gülmedi hiç ama bu acıdan iyiyim şükür.(bu yeni okulum iyi gibi bakalım ortam da iyi olur inşallah)

Ne güzel olmus, hem değişiklik,hem stres atmissindir🥰 grip olacak gibiyim,zencefil çayı içiyorum 🤭
Aman dikkat bir de o eklenmesin. Zencefil bal limon da iyi gelir derler bal falan da ekle istersen. Vitamin de al meyvelerden. Hiç başlamadan gitsin grip😍🤗🤗

Evet yaa aynı anda da atanırız aynı yere diye düşünüyorduk ama bekletti beni canı sağ olsun. Insan gurbette önceden tanıdığı birine rastlayınca çok kıymetli oluyor valla. Benim teyzemin oğlu da burada tayini buraya çıktı geçen yıl. Iki tane de tee ortaokuldan arkadaşlarım var. Varlıklarını bilmek yetiyor her dakika görüşülmese de. Okul ortamindan yana yüzüm gülmedi hiç ama bu acıdan iyiyim şükür.(bu yeni okulum iyi gibi bakalım ortam da iyi olur inşallah)
Çok şanslısın canım çok iyi olmuş🤗

X