Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bende yokta seni bilmiyorum
Ben şanslıyım ya her konuda hiç ummadığım şey gelir başıma konar ...bir kere hamileyken ramazanda kimsenin canı çekmesin diye başka bir evde canım yemek istedi yiyemedim ...sonra evime geldim bir gün sonra aynı yemeği bana başka biri getirdi ...bazen agzimdan çıkınca hemen olur üstüne biseuler

Adamdan yana şansım yok ama rabbim gene göğsü merhametlisini verdi gıcık falan olsa da

ozaman benim herifi hic soylemeyim

Aman başımızdan eksik etmesin haberleri TV yi görünce halime bin şükür diyorum rabbim evde huzur versin gerisi oluyor ...odunluk falan diyorsan hepsi odun anacim
Ben anamin evinde soba gordum kocamin evindede babamda oyleydi kocamda oyle sagolsunlar hic odun eksik olmaz evimizde sobaya lazim cunku

E iyi o zaman kızlarda gitmiyordu dimi senin

Ben yarın götürüp bakacağım ortama

Sonradan da dilekçe verebiliyor mussun şartlar iyi olmazsa bende göndermem
Yok canım giden yok ama kızların zaten günlük 7 ders canlı dersleri var bir tek pazar yok:)
Bizde gönderilsin duruma göre bakarız

Yok canım giden yok ama kızların zaten günlük 7 ders canlı dersleri var bir tek pazar yok:)
Bizde gönderilsin duruma göre bakarız
Her okulun ders işleyiş şekli farklı sanırım belki lise diye de öyle olabilir ..büyüğün hafta içi 7 şer ders bizimde

Anladim canim Allah bagislasin bidaha sormam sanirim
Bizim oglanda 9.sinif haftada 2gun gidiyolar
Sor canım bende unutuyorum ,karıştırıyoruz
Siz ilçedesiniz galiba:)
Aslında sınıfları çok kalabalık değil oğlumun 27 kişi ikiye bölününce çok olmayacaklar ama kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…