Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Sor canım bende unutuyorum ,karıştırıyoruz😂
Siz ilçedesiniz galiba:)
Aslında sınıfları çok kalabalık değil oğlumun 27 kişi ikiye bölününce çok olmayacaklar ama kararsızım🤷‍♀️
Abla öğretmenimiz dedi şuan deneniyor sistem eğer sıkıntı olmazsa diğerleri de başlayacakmis bir ay sonra falan

Abla öğretmenimiz dedi şuan deneniyor sistem eğer sıkıntı olmazsa diğerleri de başlayacakmis bir ay sonra falan
Kardeşim ve eşi de öğretmen onlar göndermiyor yoksa yarın onlarında açılıyor.
Yani bekleyelim diyor ortam nasıl olacak vs...
Evet 1 ay sürmez açılır diğerleri için :)Zaten kasımda sınava girecekler🤷‍♀️

Kardeşim ve eşi de öğretmen onlar göndermiyor yoksa yarın onlarında açılıyor.
Yani bekleyelim diyor ortam nasıl olacak vs...
Evet 1 ay sürmez açılır diğerleri için :)Zaten kasımda sınava girecekler🤷‍♀️
Öğretmenler de göndermiyor da onların da vardır bildiği bence ortamı görünce çok veli vazgeçecek ...kantin kapalı olacakmış ama şu aklımı karıştırdı acaba WC kullanilacak mi 🙄

Kullanılır tabi ki ama hijyen olur mu bilmiyorum:KK43:
Toplanti yapıldı ama ben sormayı unutmuşum dün arkadaşla telefonda konuşurken aklıma geldi . Eşimde diyor mecbur kullanacak sıkışan çocuk ne yapacak diyor :KK43: benimki kullanmaz eminim de diğer çocuklar da kullanmasa keşke

Hayırlısı bizim durumdan haberdar edersin.Saklanıyor birilerinden duymazsak haberimiz olmaz🤷‍♀️
Aynen öyle hayırlısı olsun...ogretmen toplantı da söyledi ..kovid taşıyan bir öğrenci ailesi bildirmemis birinci sınıflarda okul duyunca çocuğu mesafeli olarak tenefuse cikartip eve gondermisler böyle velilerde var malesef 🤷🏼‍♀️

Toplanti yapıldı ama ben sormayı unutmuşum dün arkadaşla telefonda konuşurken aklıma geldi . Eşimde diyor mecbur kullanacak sıkışan çocuk ne yapacak diyor :KK43: benimki kullanmaz eminim de diğer çocuklar da kullanmasa keşke
Ben tembihliyorum oğlumu gidersen wc ye sakın girme🤔Kızların çeşmeler fetoselli mi deniyor şu dokunmadan açılıyor onlardan yine el yıkamak için girebilirler.Ama oğluma o kadar güvenemiyorum🤷‍♀️

Ben tembihliyorum oğlumu gidersen wc ye sakın girme🤔Kızların çeşmeler fetoselli mi deniyor şu dokunmadan açılıyor onlardan yine el yıkamak için girebilirler.Ama oğluma o kadar güvenemiyorum🤷‍♀️
Yok bizde öyle Çeşme nerdeeeee 🙄

Okulun cesmesinde akan sular arıtma suyu ama öğretmen toplantı da icmeyecekler çeşmeden dedi ..herkes yanında getirecek içeceğini dedi ..ama sanırım o da tuvaleti konuşmayı unuttu :/

Yok bizde öyle Çeşme nerdeeeee 🙄

Okulun cesmesinde akan sular arıtma suyu ama öğretmen toplantı da icmeyecekler çeşmeden dedi ..herkes yanında getirecek içeceğini dedi ..ama sanırım o da tuvaleti konuşmayı unuttu :/
Kızların okul binası yeni sadece 1 ay kullandılar🤷‍♀️Kolej gibi yapılmış dolaplar vs...
Ama gitmek nasip olmadı🤦‍♀️
Su zaten götürüyorlar ama hijyen için el yıkamak isteyebilirler🤔

X