Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
yaaa canım benim yaa yemin ediyorum ağğlattın beni,ellerine kollarına sağlık şahane olmuş.iyiki tanımışım bende senin gibi güzel kalpli arkadaşı :KK60: :KK74: :KK200:
Keşke burda olsaydinda sen ufleseydin pastayı kuzucum çok isterdim :KK74: senin yerine kızıma uflettim bende😊
Canımın icisinn 🥰musmutlu yaşların olsun ciceeeem:KK60::KK68:

o zaman hemen konuşmama başlayayım .
Canım Arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum sizler benim uzagımda olsanızda hep kalbimde oldunuz .yeri geldi üzüntülerimizi konuştuk yeri geldi sevinçlerimizi.
ben gerçekten hepinize kıymet veriyor ve çok mutlu olmanız için hep dualarıma katıyorum.
bir yanım hep buruk dünyaya gelmeme vesile olan anam babam olmadığı için hayatta ama sizler bana aile olduğunuz burda çook çook teşekkür ederim hepinize

Canım Arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum sizler benim uzagımda olsanızda hep kalbimde oldunuz .yeri geldi üzüntülerimizi konuştuk yeri geldi sevinçlerimizi.
ben gerçekten hepinize kıymet veriyor ve çok mutlu olmanız için hep dualarıma katıyorum.
bir yanım hep buruk dünyaya gelmeme vesile olan anam babam olmadığı için hayatta ama sizler bana aile olduğunuz burda çook çook teşekkür ederim hepinize
Bizde seni çok seviyoruz.Elimizden geldiği kadar hep senin yanındayız:KK60:Tabi kendi adıma öyle :KK68: :KK200:

doğdum nenem doğdum 19 oldum:KK49::KK49::KK49:
Sen bunu gördün mü:KK70:
15.jpg

Doğum günü sipasiiiii :KK74:
Kacgundur nevoyla konusuyoruz haberi vardı pastayı ilk ona attım yapar yapmaz 😁tabi size caktirmayacagim diye umrumda değilmiş gibi yaptım sağolsun nevoda bildiği için geldide geldi üzerime 😂

Doğum günü sipasiiiii :KK74:
Kacgundur nevoyla konusuyoruz haberi vardı pastayı ilk ona attım yapar yapmaz 😁tabi size caktirmayacagim diye umrumda değilmiş gibi yaptım sağolsun nevoda bildiği için geldide geldi üzerime 😂
Harikasın ben bile çok mutlu oldum:KK60: Kukrim Kukrim 7 katlı istemişti ama neyse buda fena olmadı:KK70:

X