Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aynen öyle bak ben de senin anlattığın gibi olacağım çok uğraşacağım ama sonuç sıfır olacak bunu bilsem de uğraşacağım 😂😂
Çocuklara kıyamıyorsun :)Geziye gidiyorduk izin belgesi gelmiyor:)
Çocuğu tembihliyoruz oda anlatamıyor veya ilgilenilmiyor demek:)Yok yine yok:)
2 si yine iyiydi ama 2 si ile iletişim hiç kuramadım 3 yıldan fazla uğraştım:)

Buralar onların gibi bir hava dimi çoğunda. Allah yardımcımız olsun şimdi pek anlamıyoruz belki ama uzun vadede zararlarıni görmeye başlayacağız devlet bir çıkarı olmasa yapmazdı böyle bi şey ama sonunda zarar çıkardan fazla olacak gibime geliyor
Ya gayet kibar rica ettim,vücut hareketimle,öyle bakıyor :KK57:En son deliresim geldi,benim farklı kaygılarım da var da,susayım en iyisi😬😬😬

Çocuklara kıyamıyorsun :)Geziye gidiyorduk izin belgesi gelmiyor:)
Çocuğu tembihliyoruz oda anlatamıyor veya ilgilenilmiyor demek:)Yok yine yok:)
2 si yine iyiydi ama 2 si ile iletişim hiç kuramadım 3 yıldan fazla uğraştım:)
Ya sen varya çoğu öğretmenden daha çok öğretmenlik yapmışsın resmen maaşallah sana ben artık hocam diyeceğim sana 🤩🤩

Canımmm🥰🥰

Hadi ya belki de doğal yoldan düşecektir onun yoklamasıdır🤩🤗

Hatta x4 diyelim canım çünkü dil bilmemenin dışında da problemli çok Suriyeli öğrencim var. Derste beni 10 dk izlesen halime acırsın. Kitabı gösteriyorum sayfalarını açıyorum hepsine yanlarına gidip tek tek(bunu bazı Türk öğrencilerime de yapıyorum sayıları bilmediklerinden sayfanın aynısını bulamayan da oluyor) sonra o sayfayı işledik 1 sayfa çevirelim şimdi diyorum kendim de gösteriyorum çevirmeyi öylece bakıyorlar yani Türkçe anlamıyor olabilirsin yargılamıyorum ama en azından gözünle beni izlesen vücut dilimden jest mimiğimden el kol hareketimden anlarsın rahatlıkla. Bak yazarken sinirlendim kafamdan dumanlar çıkıyor derste 🤯🤯😟 yok yani sıfır Türkçe.. ne olacak bu çocuklarla bilmiyorum..
Once Türkçe öğretmek lazım tabi :/

X