Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aynen canım,kötü kısım,savaş bitse de gitmeyecek olmaları bence. Kendi adıma çok mutsuzum bu durumdan

Bir sefer valiz verilmişti.İçinde mont,ayakkabı,eşofman vs... vardı.Dedim öğretmenimize bu onlara bir işaret ama anlamıyorlarValizinizi alın gidin diyorlar

Keşke hep o öğretmenler ilgilense:)
Çok iyi anlıyorum seni oğlumun sınıfında 4 tane vardı.Temsilci olunca velilerle ben ilgileniyordum:)Çok zor anlaşıyorduk:)
Sorma ya resmi olarak görevleri aslında ama gel gör ki faaliyete gelince bir şey yok. Ama ben elimden geldiği kadar yardım alacağım hoşlarına gitmese de istemeyerek yapsalar da. Çok tıkanıyorum çünkü sen de karşılaşmışsın bak beni iyi anlarsın aynen
Sizin şehirde suriyeli dışındada çok var :)
Evet ilk atandığım birleştirilmiş köy okulunda da türkçe bilmiyordu yerli arap çocuklar ama velileri hiç değilse biliyor(kadınlar bilmiyor da babaları biliyordu). Vicdanen üstüne düşeni yapıyorum ama karşı taraftan çaba olmuyorsa(velilerden) yapacak bir şeyim yok artık

Çocuklar yine öğreniyorlar ama anneleri kesinlikle öğrenmiyor:)Hatta çoğu vatandaşlık aldılar ama hala aynı:)
Çok uğraştık canım ya:)Yani olan çocuğa oluyor kitap,ders,etkinlik anlatıyorsun anlamıyorlar bu sefer çocuk yapamıyor ve hep eksik kalıyor:)
Allah yardımcın olsun

Aynen öyle bak ben de senin anlattığın gibi olacağım çok uğraşacağım ama sonuç sıfır olacak bunu bilsem de uğraşacağım

Değmez bunlar yüzünden cennet vatanımızdan olmaya Allah sabır versin,bir mucize olsun
Hemşom ben ki ölsem ülkemi terk etmem diyordum ablamla heykele ciktigimizdan beri deli gibi yabancı dil çalışıyorum düşün
Ülkemiz karışsa ilk onlar kaçarak gidecek yine biz cephede olacagizda işte kendimize yediremiyoruz

Ya işte olmadığı ana denk geldim inerken de ayağını çekmedi,bağırdım hatta,durak kaçıyordu onun yuzunden
Buralar onların gibi bir hava dimi çoğunda. Allah yardımcımız olsun şimdi pek anlamıyoruz belki ama uzun vadede zararlarıni görmeye başlayacağız devlet bir çıkarı olmasa yapmazdı böyle bi şey ama sonunda zarar çıkardan fazla olacak gibime geliyor

Haklisin hemşom,özellıkle bizim burda çoklar, umudum pek yok açıkçası, ama Allah büyük vesselam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…