En iyi makyaj temizleyici önerim

lavitaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2013
113
2
Kızlar bu ürünü KESİNLİKLE almalısınız. Göz makyajı, fondöten, allık hiçbi şey bırakmıyo yüzünüzde harika. Hem de 15 TL :KK52: + pompası da var.

Şöyle ,,

$6559038881_88517c4bc1_b.jpg

ben de bu aralar iyi bir makyaj temizleyicisi arıyorum şu anda Diadermine High Tolerans makyaj temizleme jelini kullanıyorum. pek memnun kaldığımı söyleyemiycem çünkü rimel çok seviyorum ve açıkcası rimelimi temizlerken zorlanıyorum. ayrıca gözlerimi yakıyor. krem makyaj temizleyicisi de kullandım onda da sonuç aynı :)) sormak istediğim şey anlattıklarımdan tahmin de edebileceğin gibi rimeli kolay temizleyebiliyor mu ve temizlerken gözlerini yakıyor mu ? :)

İlk yaptığımda yaktı çünkü gözümün çevresine doldurmuşum bütün temizleyici :KK52: ama şimdi az bi miktarla yıkıyorum tabi gözümü de açmıyorum hiç yanmıyoo :KK70:

bahsettiğin makyaj temizliyicisine bakmaya gittiğimde asıl aradığımı buldum :) yine aynı markanın göz makyajı temizlemeye odaklanmış ürünü diyebilirim :) bahsettiğim özellikleri taşıyor. oldukça yoğun rimel kullanırım kolayca çıkarıyor :) fotoğrafını da ekleyeyim tam olsun :))

$neutrogena-goz-makyaj-temizleyici-162ml.jpg

bahsettiğin makyaj temizliyicisine bakmaya gittiğimde asıl aradığımı buldum :) yine aynı markanın göz makyajı temizlemeye odaklanmış ürünü diyebilirim :) bahsettiğim özellikleri taşıyor. oldukça yoğun rimel kullanırım kolayca çıkarıyor :) fotoğrafını da ekleyeyim tam olsun :))

Eki Görüntüle 701521

Bende kullandım bunu canım çok da güzel bi ürün . ama rimel kirpiklerimi mahvettiği için artık tekli takma kipriklerden takıyorum yoğun maskaraya ihtiyacım olmyo bende yukardaki ürünle hepsini temizleyiveriyorum hemen:KK70:

Bende kullandım bunu canım çok da güzel bi ürün . ama rimel kirpiklerimi mahvettiği için artık tekli takma kipriklerden takıyorum yoğun maskaraya ihtiyacım olmyo bende yukardaki ürünle hepsini temizleyiveriyorum hemen:KK70:

denemek amaçlı almıştım ben de takma kirpik ama kullanamadım :) :) benim de eskisi gibi gür değil sanki kirpiklerim :KK43: badem yağı sürmeyi deniycem umarım işe yarar :)

kızlar benım de gozlerim çok çok hassas oftalmik olarak test edilmiş öz<ellikle o sekildeki urunlerı kullanıyorum. bir de seffaf lens kullanıyorum. lensı cıkardıktan sonra temızlıyorum gozlerimi. ben garnierin göz temizleyicisini kullanıyorum yeşil olan cok memnunum fıyatı da uygun. bir de bnmde kirpiklerim cok dokuluyor. o kadar uzun ve gur kırpıklerım vardı ki takma kirpik gibiydiler. ama sarısın oldugum için kirpik rengim belli olmuyo diye rimel kullanıyodum hep dokuldu kırpıklerım :KK50: ben de şu parça parça olan takma kirpiklerden aldım ama nasıl kullanılıyor bilmiyorum. bir de bu kirpiklerin dökülmesine nasıl bir cozum bulabilirim. kirpik çıkarıcı bişiler var mı

Ben kirpik çıkaran uzatan falan ürünlerin pek bi işe yaradıklarını sanmıyorum. En doğrusu rimeli ya az kullanmak ya da dediğim gibi takma kirpiklerden yararlanmak.. İnternette videolar var zaten kızlarr dikkatli izleyin deneyin bikaç kere bi süre sonra alışıyosunuz zaten yapa yapa:)

Ben dalin bebek sampuanı kullanıyorum ve cok memnunum cildim bebek gibi ayrıca yüzümü yıkama işleminden sonra Gül suyu ile sliyprım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim de memnun kaldığım ürünlerden olur kendşleri :))

Bende nivea hassas temizleme kremi aldım bugün ilk defa kullancam,içeriğinde sodyum laurel sulfat olmadığı için tercih ettim,inşallah iyidir:KK16:

mac göz temizleme hediyesi vardı rimelle bayıldım mükemmel,ama yves göz temizleme çok kötü,nide temizleme sütü berbat,

ayynneeeennn ben de bunu keşfettim ve acayip mutluyum, çok çok iyi, bir miktar elime alıp köpürtüp yüzümü yıkıyorum,kalıntı bile kalmıyor, göz makyajının da %90 ını çıkarıyor, kalan kısım için de çift fazlı göz makyaj temizleyicisi kullanıyorum, budur, yüzümü o yana bu yana ovuşturup yıpratmadan mis gibi oluyorum...:21:

X