en iyi kombin yarısması baslıyor.....

kızzz mooon sınırlenme bak katılmıycamktım ama senı uzmeyım gardrobumda gostermedıgım kıyafet kalmadııııı gıııı eger katılırsam bunları bılıyoruz demeyın ama eskı kıyafetlerımden gıyer eklerım ancak

moon'cum katılmamı ıstemıssın ama suan gercekten katılabılcek durumda degılım koltuk degneksız duramıyorum ıstersen eskılerden onceden cekılmıs bır fotomda katılayım eger gecerlı sayılıcaksa

kızLar bende merak sardım bu olaya, vaktimi ayarlayabilirsem bende katılmak istiyorum tabikide bni aranıza alırsanızz kaydirigubbakcemile

mooncum çok güzel bi yarışma olmuş inş okuldan vaktimi ayarlayabilirsem katılırım diğer arkadaşlara kolay gelsinopuyorumnanaktan

xzgi tamam mazereti olanlar eski cekildigi resmi yollasın digerleri yeni ceksinkaydirigubbakcemile3 bekliyorum
tesekkur ederim cenet kokulum valla sen ne giyersen giy eski yeni farketmes gusel tasıyorsun
minik06 senide gormeyeli uzun zaman oldu fırsat bu fırsat gorelim bi
angel3432 senden de bekliyorum:)

aksam uzeri baslatmayı dusunuyorum yarısmayı yollayacak olan arkadaslar gonderirlerse sevinirim

canım katılım olması acısından gdercm bende biliosun yüzler kapalımı olcak

aksam 8'e kadar bekliycem sonra baslatıcam yarısmayı

moon cnm bugun ne giydine resim koydum simdi.. ordan alman mümkünmü? yoksa ayrimi göndereyim

bende resım gonderdım eskılerden ınsallah begenırsınızz :)

selayhus sen bana ayrı gonder ben bulamam falan simdi..
xzgi aldım resmini seninde
ben simdi cıkıyorum 1-2 saat sonra gelicem yarısmayı acarım

ya yarına kadar uzatsan olmaz mı ben daha bugün üye oldum yaaamafoldumben

moon kardeş olur mu :asigim:

moon gönderdim canim ayni resimleri bi aksilik olursa yazarsin

her yerde karsıma cıkıyorsun seni görnce mutlu oluyorum en sonunda yıcem senıde oglusuna kıyamıyorum,annesız kalmasın dıye lülülülülülü

ayy ne candan bisey yazmisin, valla bendede ayni duygular hakim :)))))) sana cözüm öneriyorum oglumuda benide yee annesiz kalmasin yawrum.. öptüm seni cokkolumunekankayizsmile

gondercek olan varmı..
nesepalamudu bu aksam gonderebilseydin kesek cunku bugun acıcam dedim ben:KK43:
8 den sonra acıcam maix yolluycaktın hani

X