en iyi kombin yarısması baslıyor.....

vay be:)... yeni kombinler görmek bizede fikir verecek süper bir yarışma olacağı kesin....
moon davşanım sen yapıyorsun faydasız olmaz tabi, aferin kız sana aferinŞeniz
ben yetiştirebilirmiyim bilemiyorum kısmet bakalım...

hımm uzun zaman oldu yarısma olmayalı neyse gitmeden fotoları görebilecem oylarım guzel guzel

ya cok ozur dilerim peki uzerimize giyip mi cekecegiz yoksa bir yere serip mi? son soru bu vallahi :)

giyip cekiceksiniz..
ya yarısma yarısma deniliyorda katılan yok hergun resimleri paylasıyorsunuz ama yarısmaya katılmakmı zor geliyor anlamadım ya

tmm canım bandajlarımı çıkarıp bir kombin oluşturup atayım sana resimleri kimse yok madem

at bandajlarıkaydirigubbakcemile3 en sonunda bende katılcam sanırım katılım az olursa renklensin ortalık cok kisi olsun..sen gonder resimleri

hiiim bunun icin özel giyinmek gerek :))
bugun ne giydin bölümüne cirt cirt ne varsa üstümde ekliyorum ama bir ara özel giyinip göndercem ne zaman son katilma tarihi..

evet maix senide bekliyorum..yeterli sayı olsun acıcam yarısmayı

hiiim bunun icin özel giyinmek gerek :))
bugun ne giydin bölümüne cirt cirt ne varsa üstümde ekliyorum ama bir ara özel giyinip göndercem ne zaman son katilma tarihi..

normalde yarındı ama daha kimse yollamadıgı icin tarih koymadım bende en azından 4 kisi olmalı baslatmak icin bir kac gunicinde olur sanırım

peki suratımızı karalayabilir miyiz?

normalde yarındı ama daha kimse yollamadıgı icin tarih koymadım bende en azından 4 kisi olmalı baslatmak icin bir kac gunicinde olur sanırım

tamam canim bende yarin yolluyayim maksat eglenmek olsun
kesinlikle iddiali degilim.... zaten öyle cokta kombin etmiyorum sagdan soldan allah ne verdiyse bütce neye elverdiyse :)):dance:

benim resimler hazır fakat upload siteleri enteresandır bugünden beri çalışmıyor-tatlicadiarzu-

X