en iyi arkadaşıma çok kırıldım onu nasıl unutabilirim

En iyi arkadaşın mesleğindir. Otur sınavlarına odaklan. Hepsini zaten geride bırakacaksın üniversite kazanınca. Kafanı doldurma bunlarla.

Çok uzun zamanlı arkadaşlık yürüten ilkokul ve lise arkadaşlarıyla hala çok yakın arkadaş olan biri olarak size bazı tavsiyelerim var. Öncelikle birisi size bir şey mi oldu dediğinde yok bir şey demeyin. Kimse sizin içinizi okuyamaz. Kırıldıysanız açık açık konuşacaksınız. Ben arkadaşınızın taraf tuttuğunu düşünmüyorum, görüş bildirmiş. Siz kötü oldunuz diye değil en yakın arkadaşınız babanızın oğlu olsa o da kötü olmak zorunda değil ki. Ağzına geleni saymakta dobra olmak değil, biz milletçe bunu anlayamadık hala. Üslup ve öfke kontrol sorununuz varsa ki yazdıklarınıza göre var daha yaşınız çok genç bunu profesyonel yardımla çözmeye çalışın. Yoksa yazdığınız gibi yalnız kalacaksınız.

yaş 15 sanırım dıyecektım altda 18 demıssınız
sımdıkı gencler bıraz gec buyuyorlar sanırım

siz bıraz kendı fevrılıgınızı torpuleyınde hanı ıgneyı kendımıze cuvaldızı baskasına demısler

ah aynen ya. yaş farketmez, aklına estiği gibi hakareti de küfürü de edip sonra ben dobrayım lafının arkasına saklanmak ata sporumuz gibi.
tartışmayı bilemeyen bir milletiz genellikle.

İnsanların kusurlarını ,hatalarını onları rencide edecek şekilde söylüyorsanız ve karşıdaki kişiyle alay eder biçiminde konuşuyorsanız sizi ben de istemezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…