En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,gönlünüze göre olmuş bidanem,hayırlı, uğurlu olsun,:nazar:
öperim yeğenimizle ,seniopuyorumnanaktan
aminn çok sağol tatlım opuyorumnanaktan
tebrikler canım sağlıkla kucağınada alırsın inşallah:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
amin canım çok sağol a.s.
fatomm ınan gozlerım yasardı resmen senden cok ben teyze olmak ıstıyodum yaa ama ben ne dedım sana bak ıcımden gecıy demedımmı:)...ay sevıncden elım tıtredı resmen bıtenem anne olucak bak yenı ev yenı hayat yenı bebek:)..cokkk cokkk sevındım yaaa dılerım kı heryse y gonlunce olur canım benım ınş yolun guzel gecer hamıs annemız benımm:)..
ay benim kuzum yerim seni bak bişeyi 40 kere dersen olurmuş hihoyyyt
çok sağol tatlım güzel dileklerin için teyze olmak kolay değil söliyim he sık sık gelirsin artık delikafadulden opuyorumnanaktan

Tebrikk ederim canıma.s.
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasipp etsinn inşallahhh...
amin canım çok sağol opuyorumnanaktan
teprık edrım canım.a.s.ne mutlu sana.allah aglıklı sıhatlı hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.:Saruboceq:
amin inşallah canım çok sağol opuyorumnanaktan
valla eşinin tepkisini de merak ettim
tam o kadr sıkıntıya girecekken Allah'ın lütfu bu
çok güzel
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahh
İnşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın
evet canım tam zamanında geldi rabbim hayırlı etsin inşallah :Saruboceq:
Nannn delüüü... :jeyyar:
İki haftadır, senin nazını niyazını çekiyos.
Anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdin. Meğer bi sebeb-i hikmeti varmış... :eek:klava:

Bittin kısım sen artık..
Meğer içinde bi cünyır sülo yatıyomuş da, haberimiz yokmuş... laelaelaelaelae

Bana bak Fatooo:)
İsmini kesinlikle ben koyarım bebeğin haberin ola...
Gelirsem dağıtırım oraları... kötükedihüso kötükedihüso
:teytey: :teytey:​
delüsün sen ya valla hakkını helal et benden kaynaklı değilmiş delikafadulden
içimdeki sülodanmış mafoldumben ay canımsın ya sen ismini sülo koymayalımda ne olursa olsun hergün bi vukuatı kaldıramam ben canım ya opuyorumnanaktan

fatolinamm buu haber süper yaa
allah kucağına almak nasip etsn sağlıklı bi şekilde
darısı tüm isteyenlere inş.
amin canım benim çok sağol inş. isteyen herkese nasip etsin mevlam darısı başına artık opuyorumnanaktan
süper ya :lepi:
tebrik ederim Şeniz
Allah sağlıklı hamilelik nasip etsin
darısı başşımıza artık kaydirigubbakcemile
aminn canım darısı başına inşallah tüm isteyen herkesin kucağı tez zamanda dolsun
çok sağolasın tatlım

Tüylerim Resmen Diken Diken Oldu..
Canım Allah Gönlüne Göre Vermiş İşte..
Yüce Rabbim Nelere Kadir..
Allah Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin :ecrin_bebek::Saruboceq:
canım benim çok sağol
şükürler rabbime opuyorumnanaktan

heralde içimize dogdudaa 2 gundurr kızını ogluma alırım muhabbetiii yapıyozzzzz:):))) canım hayırlısıyla kucagına alırsın işallahhh rabbimm tum isteyenlere versinn:)
aklıma geldi biliyomusun güldüm hatta kendi kendime senin son yazdığını görünce hadi hayırlısı kıs olursa kerteriz artık delikafadulden
sevgili fatolina seni tanıdığım kadarıyla tatlı ve bir o kadarda içten birisin.
inan bu haberi okuduğumda bir kızkardeşimden haber alıyormuş gibi sevindim
içim bir tuhaf oldu senin adına o kadar sevindim ki anlatamam
Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler
demekki herşeyin bir vakti saati varmış Rabbim sabrınınn karşılığını sana
doğum gününde verdi ne mutlu sana canım
tüm dularım seninle.Allah hayırlısıyla bebişini kucağına almak nasip etsin. sevgiler kardeşim
ah canım benim ne kadar mutlu ettin beni ya burda hepimiz bi kardeş olduk zaten çok sağol güzel dileklerin için bitanem ya
zaman hayırlısı ne zamansa o zaman nasip et mevlam derdim inş. hakkımızda hayırlısı olur opuyorumnanaktan

Çok güzel bir haber... Allah hayırlı etsin inşAllah canım.Rabbim evladına,eşine ve sana hayırlı,sağlıklı,uzun ömürler versin inşAllah.. opuyorumnanaktan
çok sağol tatlım güzel dileklerin için darısı başına inşallah opuyorumnanaktan
[

evet kızlar hepiniz meraktan çatladınız biliyorum ama gece giremedim nete
neyse dün eşim 9da geldi bahçede annesi vardı oturdu oraya ben camdan bakıyorum
tam kalktı gelicek apartmanda bi komşumuz lafa tuttu eşimi tam 1 saat off mesaj üstüne mesaj attım yok adam çıkmıyo neyse en son şu mesajı yazdım 'hamile bi kadın bu kadarda üzülmez ki aşk olsun babası' bu mesajı tam aprtmandan çıkarken okumuş açtım kapıyı o merdivenleri 3çerli beşerli bi çıkışı var görmeniz lazımdı sarıldı dediki aşkım hamilemisin yoksa şaka mı bu
neyse odaya geçtik yaptığım hediyeyi verdim al bak inanmıyosan aşkım dedim elleri titriyodu sen aç açamıyorum dedi açtım al dedim gördü allahhhh diye bi bağırışı vardı ben tabi ağlamaya başladım ağlaştık biraz kalktı ben şimdi babamı olucam çok teşekkür ederim sana dedi ay çok güzel anlardı kızlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sonra ablamla eniştem aradı eniştem tebrik ediyo eşim dediki ben o teste inanmıyorum oyuncak o yarın elime kağıt versinlerde tam sevincimi ozaman yaşıcam dedi eğer bişey yoksa yıkılırım dedi ama ben çok güldüm ya gebelik testine oyuncak dedi delikafadulden
sabaha kadar uyuyamadım hem heyecandan hemde yüz üstü yatmaya alışmışım sırt üstü yatamadım delikafadulden
birazdan çıkıcaz doktora gidicez inşallah hayırlı haberlerle dönerim size, sizden ricam şu fato kuluna dua edin kızlar
dünden beri beni okadar mutlu ettiniz ki sevincime ortak olduğunuz için hepinize binlerce kez teşekkürler

Canim benim ya insallah test guzel cikar ve hersey yolunda gider.
Oyuncak ha :lepi:sırnaşık şey
Onuda o anki saskinligina verelim :KK70:

Son düzenleme:
Tebrik ederim canım... Allah'tan hiçbir zaman ümit kesilmez. Doğum Günün de Kutlu Olsun bu arada sana verilebilecek en güzel hediye bu olsa gerek. Allah sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin..

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis tebrikler canım çok güzel bir haber
Rabbim isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
Sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin sana da canım, tebrikler hihoyyyt

tam kalktı gelicek apartmanda bi komşumuz lafa tuttu eşimi tam 1 saat off mesaj üstüne mesaj attım yok adam çıkmıyo neyse en son şu mesajı yazdım 'hamile bi kadın bu kadarda üzülmez ki aşk olsun babası' bu mesajı tam aprtmandan çıkarken okumuş açtım kapıyı o merdivenleri 3çerli beşerli bi çıkışı var görmeniz lazımdı sarıldı dediki aşkım hamilemisin yoksa şaka mı bu
neyse odaya geçtik yaptığım hediyeyi verdim al bak inanmıyosan aşkım dedim elleri titriyodu sen aç açamıyorum dedi açtım al dedim gördü allahhhh diye bi bağırışı vardı ben tabi ağlamaya başladım ağlaştık biraz kalktı ben şimdi babamı olucam çok teşekkür ederim sana dedi ay çok güzel anlardı kızlar rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sonra ablamla eniştem aradı eniştem tebrik ediyo eşim dediki ben o teste inanmıyorum oyuncak o yarın elime kağıt versinlerde tam sevincimi ozaman yaşıcam dedi eğer bişey yoksa yıkılırım dedi ama ben çok güldüm ya gebelik testine oyuncak dedi delikafadulden
sabaha kadar uyuyamadım hem heyecandan hemde yüz üstü yatmaya alışmışım sırt üstü yatamadım delikafadulden
birazdan çıkıcaz doktora gidicez inşallah hayırlı haberlerle dönerim size, sizden ricam şu fato kuluna dua edin kızlar
dünden beri beni okadar mutlu ettiniz ki sevincime ortak olduğunuz için hepinize binlerce kez teşekkürler

senağlama senağlama senağlama
ay çok duygulandım yaa :asigim:
ay enişte ne oyuncağı :roflol:

of cnm ya ağlattın beniii ya cocuk dusunmuyodum ama senın o saf ve guzel sevıncını goruncee bı anda heves ettım kıss opuyorum senı gonulden hadı guzle haberlerle gel doktora sorrr bjklı olcak ya anne karnındayken ıyıce telkın edılebılıyomu sıyah beyaz doğsun :nazar::nazar:

kızlar şuan sevinçten ölebilirim :CüvCüv:
1hafta oldu günüm geçeli dün arkadaşımın yoğun ısrarlarından sonra doktora gitttim bugün kan testi yaptırmaya ama geç gittiğim için yaptıramadım
neyse eczaneden gecelik testi aldım ve canım arkadaşımın evine gittim
tabi hiç umudum yoktu çift çizgi görüceğimden,yaptık testi ilk çizgi 'T'hemen çıktı sonra C de hemen çıktı ama çok belirgin kıpkırmızıydı biz tabi sarıldık birbirimize baya bi ağladık
eşimin haberi yok henüz süpriz hazırladım onada
gebelik testini pakete koydum ve içine not yazdım 'BABACIM YOLA ÇIKTIM GELİYORUM '
şuan yatağın üstünde not gelince açıp bakınca okadar merak ediyorum ki tepkisini
benden çok o istiyodu
2 senelik evliyiz,1 senedir istiyoruz bebiş bidaha ki ay tedaviye başlıcaktım
kızlar 5gün sonra doğum günüm mevlam bana en güzel doğum günü hediyemi verdi
rabbim tüm istiyenlere nasip etsin hala ağlıyorum şoktayım

çok sevindim inşallah bende tadarım bu mutluluğu bizde 2 senelik evlyiz eşimle 6 yıllık flört döneminden sonra evlenmeye karar verdik ama çok engel çıktı eşim doğulu kürt ben ıspartalı biz evlenene kadar kıyametler koptu ama sonunda evlendik aşkımla hemen bi bebek istedik bu kadar acıdan sonra hakkettik diye düşündük ama rabbim 2 senedir vermiyor inşallah bu da tatlı bir imtihandır ve geçeriz. bu arada eşimin ailesi çocok sorup duruyor az çok bilirsiniz hemen ister anne babalar eşim de ben üzülmeyeyim diye istemiyoruz biz ne zaman istersek o zaman olocak diyor bilseler olmadığınıııı düşenemiyorum neler derlerdelikafadulden... süprizine de bayıldım bende öyle güzel bi haber aldığımda inşallah bu ay olur evlilik yıldönümümüz 23 haziran hediye derdinden de kurtulmuş olurum hihoyyytyollarım testi olur biter birde iki tana patik alıp paketletmeyi düşünüyorum pembe mavi cinsiyet için hangisini seçer seçtiği tutar mı bilinmez ama olsunn,,, çenem düştü yine kusura bakmayın arkadaşlarr ben bölym işte hayal hayal hayalllll:çok üzgünüm:

gerçekten çok güzel haber bu öyle güzel anlatmışsınki valla ben bile ağlayacaktım neredese bizlerede bolbol dua et olurmu allahım sağlıkla sıhhatle doğurmayı nasip etsin hayırlıb ri evlat olsun inşallah...

canım benım yaa valla okurken tuylerım dıken dıken oldu rabbım sana bagıslar ıns yavrucagını ıyı haberlerle donersın o kadar umudun ardından nasıl bı sevınctır bılırım yasayan bılır canım bıede dua et rabbım hayırlısı versın hakkımızda......

1hafta oldu günüm geçeli dün arkadaşımın yoğun ısrarlarından sonra doktora gitttim bugün kan testi yaptırmaya ama geç gittiğim için yaptıramadım
tabi hiç umudum yoktu çift çizgi görüceğimden,yaptık testi ilk çizgi 'T'hemen çıktı sonra C de hemen çıktı ama çok belirgin kıpkırmızıydı biz tabi sarıldık birbirimize baya bi ağladık
gebelik testini pakete koydum ve içine not yazdım 'BABACIM YOLA ÇIKTIM GELİYORUM '
şuan yatağın üstünde not gelince açıp bakınca okadar merak ediyorum ki tepkisini
benden çok o istiyodu

canım benim yaaa
diğer topikte takibindeydim güzel tatlıların için
burda seni görünce acayip şaşırdım
hikayeni ve çocuk özlemini bilmiyordum
bende bebek özlemi çeken biri olarak
seni tüm kalbimle tebrik ediyorum
bizler içinde dua et olur mu güzel anne
ne kadar güzel bi hediye olmuş senin için

maşallahh :))

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah , dilerim çoook mutlu olursunuz bebeğinizle :))

gözünaydın canım tebrik ederim
sağlıcakla kucağına al inşallah

diğer topikte duymuştum.ama şimdi okuyunca.
canım ya...
hayırlı olsun inş...
çok sevindim...

oyyyy sende mi?
anam ne bereketli aymış, patır patır döküldük valla.
biri daha geldi, senle de karınkardeş olacağız.

hepimiz hayırlıyla doğuralım anacım, hayırlı uğurlu olsun sana da.

hani fatom daha doktordan gelmedinmi?

partimi veriyorsun simdi kiz dur hamissin artik öyle asiri cosma

:CüvCüv:

benden çok o istiyodu

canım benimm okurkenn çokkk tuhaf oldumm yani çok hoşuma gitti...Şeniz
Allahım tamamına erdirsin sag salim gelsin bebişin inşallah....:nazar:

X