En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

:nazar::nazar::nazar::nazar:canım arkadaşım benim çok sevindim okurken senin heyecanını yaşadım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek: eşinin tepkisini merak ediyorum incitanesi göz yaşların hep böyle mutluluklar için dökülsün canım benim:Saruboceq::1hug::enbuyukkk:

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,gönlünüze göre olmuş bidanem,hayırlı, uğurlu olsun,:nazar:
öperim yeğenimizle ,seniopuyorumnanaktan

kızlar şuan sevinçten ölebilirim :CüvCüv:
1hafta oldu günüm geçeli dün arkadaşımın yoğun ısrarlarından sonra doktora gitttim bugün kan testi yaptırmaya ama geç gittiğim için yaptıramadım
neyse eczaneden gecelik testi aldım ve canım arkadaşımın evine gittim
tabi hiç umudum yoktu çift çizgi görüceğimden,yaptık testi ilk çizgi 'T'hemen çıktı sonra C de hemen çıktı ama çok belirgin kıpkırmızıydı biz tabi sarıldık birbirimize baya bi ağladık
eşimin haberi yok henüz süpriz hazırladım onada
gebelik testini pakete koydum ve içine not yazdım 'BABACIM YOLA ÇIKTIM GELİYORUM '
şuan yatağın üstünde not gelince açıp bakınca okadar merak ediyorum ki tepkisini
benden çok o istiyodu
2 senelik evliyiz,1 senedir istiyoruz bebiş bidaha ki ay tedaviye başlıcaktım
kızlar 5gün sonra doğum günüm mevlam bana en güzel doğum günü hediyemi verdi
rabbim tüm istiyenlere nasip etsin hala ağlıyorum şoktayım
tebrikler canım sağlıkla kucağınada alırsın inşallah:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

fatomm ınan gozlerım yasardı resmen senden cok ben teyze olmak ıstıyodum yaa ama ben ne dedım sana bak ıcımden gecıy demedımmı:)...ay sevıncden elım tıtredı resmen bıtenem anne olucak bak yenı ev yenı hayat yenı bebek:)..cokkk cokkk sevındım yaaa dılerım kı heryse y gonlunce olur canım benım ınş yolun guzel gecer hamıs annemız benımm:)..

Tebrikk ederim canıma.s.
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasipp etsinn inşallahhh...

teprık edrım canım.a.s.ne mutlu sana.allah aglıklı sıhatlı hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.:Saruboceq:

valla eşinin tepkisini de merak ettim
tam o kadr sıkıntıya girecekken Allah'ın lütfu bu
çok güzel
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallahh
ınşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın

Nannn delüüü... :jeyyar:
İki haftadır, senin nazını niyazını çekiyos.
Anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdin. Meğer bi sebeb-i hikmeti varmış... :eek:klava:

Bittin kısım sen artık..
Meğer içinde bi cünyır sülo yatıyomuş da, haberimiz yokmuş... laelaelaelaelae

Bana bak Fatooo:)
İsmini kesinlikle ben koyarım bebeğin haberin ola...
Gelirsem dağıtırım oraları... kötükedihüso kötükedihüso
:teytey: :teytey:​

fatolinamm buu haber süper yaa
allah kucağına almak nasip etsn sağlıklı bi şekilde
darısı tüm isteyenlere inş.

süper ya :lepi:
tebrik ederim Şeniz
Allah sağlıklı hamilelik nasip etsin
darısı başşımıza artık kaydirigubbakcemile

Tüylerim Resmen Diken Diken Oldu..
Canım Allah Gönlüne Göre Vermiş İşte..
Yüce Rabbim Nelere Kadir..
Allah Sağlıkla Kucağına Almayı Nasip Etsin :ecrin_bebek::Saruboceq:

heralde içimize dogdudaa 2 gundurr kızını ogluma alırım muhabbetiii yapıyozzzzz:):))) canım hayırlısıyla kucagına alırsın işallahhh rabbimm tum isteyenlere versinn:)

sevgili fatolina seni tanıdığım kadarıyla tatlı ve bir o kadarda içten birisin.
inan bu haberi okuduğumda bir kızkardeşimden haber alıyormuş gibi sevindim
içim bir tuhaf oldu senin adına o kadar sevindim ki anlatamam
Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler
demekki herşeyin bir vakti saati varmış Rabbim sabrınınn karşılığını sana
doğum gününde verdi ne mutlu sana canım
tüm dularım seninle.Allah hayırlısıyla bebişini kucağına almak nasip etsin. sevgiler kardeşim

Çok güzel bir haber... Allah hayırlı etsin inşAllah canım.Rabbim evladına,eşine ve sana hayırlı,sağlıklı,uzun ömürler versin inşAllah.. opuyorumnanaktan

canım benim yaa,diğer topiğede yazmmıştım ama bunu görünce buraya da yazmak istedim.tekrar hayırlı olsun hayatım:1hug:Allah analı bablı,sağlıklı,hayırlı,mutlu,uzuunn ömürlü bü evlat nasip etsin inşallah:Saruboceq:Allah olmayanlara,isteyenlere de versin :Saruboceq:

tamam canım haber vericem

malim tatlım çok sağol bak ben tatktım 24lüğü sen hala ayarsız enerji gibi dolan ortalıkta
bitanem darısı başına inşallah

amin tatlım çok sağol darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah

ay canım benim çok sağol ya beni okadar mutlu ettiniz ki bugün anlatamam
destekleriniz güzel sözleriniz için binlerce teşekkürler
4ay sonra falan belli olur cinsiyet tatlım biraz beklicez

ınsallahh canımm yaa hayırlısıyla o karnın da bıı buyusun cınsıyetını ogrenmek ıcın beklerızz artık... bu arada sardus abla haber vermese haberıımız olmayacaktı gercekten de ınsan gelır bı geyıkhaneye yada sıgınma evıne de haber verırı... :nazar: neyse canım yenıden tebrık ederım.. Allahh hayırlısıyla kucagına almak nasıp ettısın ... :1hug:

QUOTE=MIZMIZ;7248183]canım benim yaa,diğer topiğede yazmmıştım ama bunu görünce buraya da yazmak istedim.tekrar hayırlı olsun hayatım:1hug:Allah analı bablı,sağlıklı,hayırlı,mutlu,uzuunn ömürlü bü evlat nasip etsin inşallah:Saruboceq:Allah olmayanlara,isteyenlere de versin :Saruboceq:[/QUOTE]
canımbenim çok sağol tatlım
güzel duaların için çok sağol rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah opuyorumnanaktan

ınsallahh canımm yaa hayırlısıyla o karnın da bıı buyusun cınsıyetını ogrenmek ıcın beklerızz artık... bu arada sardus abla haber vermese haberıımız olmayacaktı gercekten de ınsan gelır bı geyıkhaneye yada sıgınma evıne de haber verırı... :nazar: neyse canım yenıden tebrık ederım.. Allahh hayırlısıyla kucagına almak nasıp ettısın ... :1hug:

aaa olmazmıydı gelirdim ben oraya ilan etmeye siz gelmeseydiniz :sm_cool:
çok sağol tatlım ya bakalım beklicez cinsiyetinide ne olcak hayırlısı eli ayağı düzgün sağlıklı olsun o yeter hiç önemli değil bizim için inan ki

QUOTE=es_se;7244957]kız valla hamıle oldugunu duyduugm gıbı ılk aklıma gelen mını bı taraftarımızn daha olduguydu: :nazar: ama cekındıgım ıcın dıyemedım:):)
off hadı ya nıye gelmıyo eşin burda kk toplulugu olarak evınıze dırbun camera koyduk gozetlıyoruzzz ekşınn beklıyoruzzz oy acaba cınsıyetı ne olcak ben catlarımm yaaa:):)[/QUOTE]
ne çekiniyosun tatlım küçük alen geliyo inş.:emir_bebek:
bende melegimden sardusumdan aldim haberi hemen daldimmmmmmmmm

gözün aydin canim benim senin adina cok sevindim inanki heleki dogum gününe yakin rütbemdede yazdigi gibi ben kizimla yeniden dünyaya geldim cünkü ve hayatimda aldigim en güzel hediyem olduopuyorumnanaktan

rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip etsin insallah canim benim:nazar:

darisi tüm anne olmak isteyenlerin basina

ayrica esine hazirladigin süprizde cok güzel paylasirsin artik esinin tepkisinidezemuszemus
incim çok sağol canım benim
amin inşallah herşeyin hayırlısı tatlım benimde en güzel hediyem oldu bu rabbime şükürler olsun

[
Ayyyyy çok duygulandım yaaaa....

Tebrik ederimmmm,Rabbim sağlıkla kavuşmayı büyütmeyi en güzel günlerini görmeyi nasip etsin...

Ayyy "BABA" nın tepkisini bende çok merak ettim,nasıl sevinecek kim bilir,çok güzel yaaaa,hayırlı olsun tekrardan,sevgili hemşerim:)))))
oo hemşeriyiz demek çok sağol canım güzel dileklerin için opuyorumnanaktan
:nazar::nazar::nazar::nazar:canım arkadaşım benim çok sevindim okurken senin heyecanını yaşadım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek: eşinin tepkisini merak ediyorum incitanesi göz yaşların hep böyle mutluluklar için dökülsün canım benim:Saruboceq::1hug::enbuyukkk:
ah benim canım da gelmiş çok sağol bitanem ya rabbim tez zamanda sanada nasip etsin dualarımdasın emin ol :Saruboceq: opuyorumnanaktan

X