En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

Nan fatooo, cünyır sülo; 6 haftalık mı olmuş kerata?
Bi doğsun hele, abisi ona talim yaptıracakmış; " Nasıl yaramazlık yapılır, anne nasıl çileden çıkartılır? Ayakkabı boyasıyla, vestiyer nasıl boyanır? Fondoten nasıl çarşaflara bulanır?" Mutfak masası nasıl kırılır?" diye....

Abisi, 4 gözle bekliyo; senin haytayı... Haberin ola... hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar şuan sevinçten ölebilirim :CüvCüv:
1hafta oldu günüm geçeli dün arkadaşımın yoğun ısrarlarından sonra doktora gitttim bugün kan testi yaptırmaya ama geç gittiğim için yaptıramadım
neyse eczaneden gecelik testi aldım ve canım arkadaşımın evine gittim
tabi hiç umudum yoktu çift çizgi görüceğimden,yaptık testi ilk çizgi 'T'hemen çıktı sonra C de hemen çıktı ama çok belirgin kıpkırmızıydı biz tabi sarıldık birbirimize baya bi ağladık
eşimin haberi yok henüz süpriz hazırladım onada
gebelik testini pakete koydum ve içine not yazdım 'BABACIM YOLA ÇIKTIM GELİYORUM '
şuan yatağın üstünde not gelince açıp bakınca okadar merak ediyorum ki tepkisini
benden çok o istiyodu
2 senelik evliyiz,1 senedir istiyoruz bebiş bidaha ki ay tedaviye başlıcaktım
kızlar 5gün sonra doğum günüm mevlam bana en güzel doğum günü hediyemi verdi
rabbim tüm istiyenlere nasip etsin hala ağlıyorum şoktayım
canım senin adına çok sevindim.kaydirigubbakcemile5...Rabbim tamamına erdirsin.:Saruboceq:..gönlüne göre hayırlısı olsun inş...Rabbim benim gibi isteyen herkesede bu güzel duyguyu tatırsın inş...a.s.

slm arkadaslar ben yeni uye oldum tebrik ederim allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin cok duygulandim esine yaptigin suprize okurken agladin ins. birgun bizde ayni suprizleri yapariz

Tebrik ediyorum canım a.s.
Hadi gözün aydın isteginiz olmus ne güzel alkisalkisalkis
Rabbim sağlıkl bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş :Saruboceq:
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :CüvCüv:
en güzel dogum günü hediyen olmus mutlu yıllarr Şeniz

meger ne cok kişye hediye olarak geliyomus bu bebişlker bnm de dogum günümde gelmişti allah sizin beebeklerinizi korusun benimki malesef gitti allahım sizinkileri saglıklı sıhatlı uzun ömürlü yapsın

Nan fatooo, cünyır sülo; 6 haftalık mı olmuş kerata?
Bi doğsun hele, abisi ona talim yaptıracakmış; " Nasıl yaramazlık yapılır, anne nasıl çileden çıkartılır? Ayakkabı boyasıyla, vestiyer nasıl boyanır? Fondoten nasıl çarşaflara bulanır?" Mutfak masası nasıl kırılır?" diye....

Abisi, 4 gözle bekliyo; senin haytayı... Haberin ola... hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

he canım 5, 6 haftalık var dedi doktor
ama ben hesapladım 5hafta 3 günlük
aboo bi cünyırı daha kaldırmayız
bizimkiler hiç tanışmasın ozaman delikafadulden
aboo sülo bunu bana yapamaz yapmamalı delikafadulden

canım senin adına çok sevindim.kaydirigubbakcemile5...Rabbim tamamına erdirsin.:Saruboceq:..gönlüne göre hayırlısı olsun inş...Rabbim benim gibi isteyen herkesede bu güzel duyguyu tatırsın inş...a.s.
canım tez vakitte darısı başına inşallah
teşekkür ederim opuyorumnanaktan

slm arkadaslar ben yeni uye oldum tebrik ederim allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin cok duygulandim esine yaptigin suprize okurken agladin ins. birgun bizde ayni suprizleri yapariz
çok sağol canım
inşallah sizdenden alırız güzel haberler :Saruboceq:

Tebrik ediyorum canım a.s.
Hadi gözün aydın isteginiz olmus ne güzel alkisalkisalkis
Rabbim sağlıkl bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inş :Saruboceq:
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :CüvCüv:
en güzel dogum günü hediyen olmus mutlu yıllarr Şeniz
amin canım çok sağol
herşeyin hayırlısı olsun inşallah :Saruboceq:

meger ne cok kişye hediye olarak geliyomus bu bebişlker bnm de dogum günümde gelmişti allah sizin beebeklerinizi korusun benimki malesef gitti allahım sizinkileri saglıklı sıhatlı uzun ömürlü yapsın
hadi ya çok üzüldüm canım senin adına
inşallah en hayırlı zamnda yeniden hayırlı süprizlerle karşılaşırsın :Saruboceq:

hayırlı olsun , beklemenin mükafatını en güzel günde rabbim vermiş

çok sağol canım
inşallah rabbim isteyen herkesi mükatlandırsın :Saruboceq:

fatolinam
canım arkadaşımm
çok sevindim ,çok güzel yazmışsın duygularını
rabbim sağlıklı bi hamilelik nasip etsin.herşey gönlünce olsun inşlh
nice mutlu doğum günleri yaşa sevdiklerinle birlikte inşlh

şimdi nasıl içinde kelebekler uçuşuyodur dimi...
hergün dahada fazla merak ve heycan basıcak seni :)
hamileliğinin tadını çıkar
özlüyo insan o minik topukların tekmelerini :)

tebrik ederim canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bol bol tekmelesin kuzucun seni:CüvCüv:

tebrik ederim canım.ne güzel bir duygu bu yaaa.allahım bizlerede yaşamayı nasip etsin.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.akan yaşlar mutlululuk gözyaşları olsun hep.

tebrikler tatlımturkbayragi:asigim:
teşekkür ederim :1hug:
fatolinam
canım arkadaşımm
çok sevindim ,çok güzel yazmışsın duygularını
rabbim sağlıklı bi hamilelik nasip etsin.herşey gönlünce olsun inşlh
nice mutlu doğum günleri yaşa sevdiklerinle birlikte inşlh

şimdi nasıl içinde kelebekler uçuşuyodur dimi...
hergün dahada fazla merak ve heycan basıcak seni :)
hamileliğinin tadını çıkar
özlüyo insan o minik topukların tekmelerini :)

aminnn canım benim çok sağol tatlım
hemde ne kelebekler hiç sorma rabbim sağ sağlım kucağımıza almayıda nasip eder inşallah
oyy oyy tekmelemeler ozaman bayıla bilirim heralde :))
opuyorumnanaktan

tebrik ederim Rabbim tamamına erdirsin inş.....
sağol tatlım aminn opuyorumnanaktan
tebrik ederim canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bol bol tekmelesin kuzucun seni:CüvCüv:
amin canım tekmelesin tabi :emir_bebek: opuyorumnanaktan
tebrik ederim canım.ne güzel bir duygu bu yaaa.allahım bizlerede yaşamayı nasip etsin.sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.akan yaşlar mutlululuk gözyaşları olsun hep.

canım inşallah biraz sabır sende muradına erersin inşallah
hayırlısıyla hamiş kalırsın sen ve tüm isteyen herkez
çok sağol canım opuyorumnanaktan

cnm benim yaa hayırlı olsun Allah bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin senin yaşadığın mutluluğu bizede yaşatsın inşallah..

canim cok tebrik ederim
rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin isallahh:emir_bebek::emir_bebek:

X