En Güzel Doğum Günü Hediyem Mevlam'dan HAMİLEYİMMMM

tebrikler canim insallah rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin
amin tatlım çok sağol opuyorumnanaktan
canımmmmmmmm senin adına çok sevindimm açıkca içim gitti valla bende çok meraklıyımm hamile olmaya bir evlenimdee hemen:KK70: yapıcam bendee hayırlı olsun canımmmmmm:CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

ay canım inşallah rabbim aratmadan versin inşallah hayırlısıyla sanada
çok sağol güzel dileklerin için opuyorumnanaktan

canımmmm sevinçten ağlıyorum allahım evladın olacak ha nasıl sevindim anlatatamam annelik sana çok aykışacak canım benim

canımmmm sevinçten ağlıyorum allahım evladın olacak ha nasıl sevindim anlatatamam annelik sana çok aykışacak canım benim

canımsın ya
ben de ağlıyorum şaşırmadım kaydirigubbakcemile3
sağol bitanem bedoya arkadaş geliyo inşallah

kızlar şuan sevinçten ölebilirim :CüvCüv:
1hafta oldu günüm geçeli dün arkadaşımın yoğun ısrarlarından sonra doktora gitttim bugün kan testi yaptırmaya ama geç gittiğim için yaptıramadım
neyse eczaneden gecelik testi aldım ve canım arkadaşımın evine gittim
tabi hiç umudum yoktu çift çizgi görüceğimden,yaptık testi ilk çizgi 'T'hemen çıktı sonra C de hemen çıktı ama çok belirgin kıpkırmızıydı biz tabi sarıldık birbirimize baya bi ağladık
eşimin haberi yok henüz süpriz hazırladım onada
gebelik testini pakete koydum ve içine not yazdım 'BABACIM YOLA ÇIKTIM GELİYORUM '
şuan yatağın üstünde not gelince açıp bakınca okadar merak ediyorum ki tepkisini
benden çok o istiyodu
2 senelik evliyiz,1 senedir istiyoruz bebiş bidaha ki ay tedaviye başlıcaktım
kızlar 5gün sonra doğum günüm mevlam bana en güzel doğum günü hediyemi verdi
rabbim tüm istiyenlere nasip etsin hala ağlıyorum şoktayım

Canım benim yaaa...
ay nasıl mutlandım şimdi bi bilsen şu yazdıklarını okuyunca....
Aynı benim gibi... biz de öbür ay tedavi medavi bakalım artık diyorduk... bu ay zuzum geliverdi..
bak nasıl sulandım, meleğim küçük kardeşine selam söylüyor...

hayırlısıyla allah tamamına erdirsin.. bebekleri kucaklarda görelim inşallah. :Saruboceq:

Tüm isteyenlere diliyorum... allah göbişleri doldursun..

:))) harikaaaaaa :))))))

tebrik ederim canımmmm :))))

Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin aminn....

darısı anne olmak isteyen kadınların başına :)

FATOOOO DELÜ VEHŞÜÜ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN KUZUMM.Bİ AVAZDA KURTARSIN SENİ.ÖMRÜ UZUN OLSUN BEBİŞİNİNNNN :emir_bebek:

Canım benim yaaa...
ay nasıl mutlandım şimdi bi bilsen şu yazdıklarını okuyunca....
Aynı benim gibi... biz de öbür ay tedavi medavi bakalım artık diyorduk... bu ay zuzum geliverdi..
bak nasıl sulandım, meleğim küçük kardeşine selam söylüyor...

hayırlısıyla allah tamamına erdirsin.. bebekleri kucaklarda görelim inşallah. :Saruboceq:

Tüm isteyenlere diliyorum... allah göbişleri doldursun..

ay çok sevindim senin adınada canım
çok sağol inşallah alırız sağ sağlim canım kucağımıza rabbim inş. kısmet eder
amin tüm göbişler dolsun :CüvCüv:

maşallah.. tebirk ederim......çok güzel bir haber bu...:))

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ...gönlünüze göre versin.....

ayyyyy ınanmıyorum yaa..harıka bısey buu..canım nasıl sevındım senın adına anlatamamm.Rabbım hayırlısını versın ınsallah...saglıkla mutlulukla uzun omurler nasıp etsın ınsallah...

cınsıyetını de ogrendıgın gun haberlerını beklıyoruz ona gore....

cnm dişi kartalım cok ama cok sevındım ne guzell dogumgunune yakın vee tedavı yı daha dusunurken olmasııı ınan gonuldne mutlu oldumm şeker seneyede ınş ben boyle haber verırırm sıze inşş
şşşşş bizde teyzeleriyizzz ama isim teyzeleride olalımm:):) bıde eşinin teplısını coook merak edıyorum bıze yazzz emiiiiiiiii

Son düzenleyen: Moderatör:
kıs fato bana neden haber etmedin teyse olacağımı fersozdan öğrendim:mymeka:

bak bi daha başkalarından duymim teyse olcamıııŞeniz

kıslara da haber ettim gelirler şimdi :eek:

:))) harikaaaaaa :))))))

tebrik ederim canımmmm :))))

Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin aminn....

darısı anne olmak isteyen kadınların başına :)

oo başkanım
çok sağol ablacım ya
inşallah hayırlısıyla alırız kucağımıza
evet rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :Saruboceq:

eşin gelince, tepkisini de yaz emi :)

merak ederiz biz burda.
tamam canım haber vericem
FATOOOO DELÜ VEHŞÜÜ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN KUZUMM.Bİ AVAZDA KURTARSIN SENİ.ÖMRÜ UZUN OLSUN BEBİŞİNİNNNN :emir_bebek:
malim tatlım çok sağol bak ben tatktım 24lüğü sen hala ayarsız enerji gibi dolan ortalıkta
bitanem darısı başına inşallah
maşallah.. tebirk ederim......çok güzel bir haber bu...:))

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ...gönlünüze göre versin.....
amin tatlım çok sağol darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah
ayyyyy ınanmıyorum yaa..harıka bısey buu..canım nasıl sevındım senın adına anlatamamm.Rabbım hayırlısını versın ınsallah...saglıkla mutlulukla uzun omurler nasıp etsın ınsallah...

cınsıyetını de ogrendıgın gun haberlerını beklıyoruz ona gore....

ay canım benim çok sağol ya beni okadar mutlu ettiniz ki bugün anlatamam
destekleriniz güzel sözleriniz için binlerce teşekkürler
4ay sonra falan belli olur cinsiyet tatlım biraz beklicez

cnm dişi kartalım cok ama cok sevındım ne guzell dogumgunune yakın vee tedavı yı daha dusunurken olmasııı ınan gonuldne mutlu oldumm şeker seneyede ınş ben boyle haber verırırm sıze inşş
şşşşş bizde teyzeleriyizzz ama isim teyzeleride olalımm:):) bıde eşinin teplısını coook merak edıyorum bıze yazzz emiiiiiiiii

aha bize bi amigo daha geliyo delikafadulden
valla canım hiç sorma neye sevinceğimi bende şaşırdım valla
isim teyzesi cinsiyet belli olsunda bi toplantı yaparız artık hihoyyyt
ay daha gelmedi eşim ya kalbim durcak off

kıs fato bana neden haber etmedin teyse olacağımı fersozdan öğrendim:mymeka:

bak bi daha başkalarından duymim teyse olcamıııŞeniz

kıslara da haber ettim gelirler şimdi :eek:

ne vuruyon ya hamile kadına senağlama
valla ablacım baktım sana çevrimdışıydın haber vercektim yoksam
bidaha duymazsın başkalarından merah etme canım :emir_bebek:

aha bize bi amigo daha geliyo delikafadulden
valla canım hiç sorma neye sevinceğimi bende şaşırdım valla
isim teyzesi cinsiyet belli olsunda bi toplantı yaparız artık hihoyyyt
ay daha gelmedi eşim ya kalbim durcak off

kız valla hamıle oldugunu duyduugm gıbı ılk aklıma gelen mını bı taraftarımızn daha olduguydu: :nazar: ama cekındıgım ıcın dıyemedım:):)
off hadı ya nıye gelmıyo eşin burda kk toplulugu olarak evınıze dırbun camera koyduk gozetlıyoruzzz ekşınn beklıyoruzzz oy acaba cınsıyetı ne olcak ben catlarımm yaaa:):)

bende melegimden sardusumdan aldim haberi hemen daldimmmmmmmmm

gözün aydin canim benim senin adina cok sevindim inanki heleki dogum gününe yakin rütbemdede yazdigi gibi ben kizimla yeniden dünyaya geldim cünkü ve hayatimda aldigim en güzel hediyem olduopuyorumnanaktan

rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip etsin insallah canim benim:nazar:

darisi tüm anne olmak isteyenlerin basina

ayrica esine hazirladigin süprizde cok güzel paylasirsin artik esinin tepkisinidezemuszemus

Ayyyyy çok duygulandım yaaaa....

Tebrik ederimmmm,Rabbim sağlıkla kavuşmayı büyütmeyi en güzel günlerini görmeyi nasip etsin...

Ayyy "BABA" nın tepkisini bende çok merak ettim,nasıl sevinecek kim bilir,çok güzel yaaaa,hayırlı olsun tekrardan,sevgili hemşerim:)))))

X