En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Merhaba kızlar bende 30 haziran da regl oldum en son. Bu ay henüz regl olmadım bat 29 haziran. Bugün kan verdim çok halsizdim hasta oldum sandım. 3.5 çıktı beta değerim. Yükselir mi daha ? Yoksa yükselmesi için erken mi ?

Birkaç zamandır midem de yanma vs falan vardı ama aynı zamanda gaita renginde sararma var benim bildiğin 2 gündür hiç olmayan bir şekilde sarı. Acaba başka bi hastalığım mi var diye düşünmeye başladım.

Ne degisik olaylar ya bak hic kocalarin umrundami akıntı mı varmis pembe mi gelmis kirmizi mi mor mu farkinda bile degiller destek surecinden bahsetmiyorum tabi o da cok heyecanlı ama benim gibi habire wcye gidip bakim akintim ne renkte demiyor yani boyle rahat olmak vardi

Sorma canım ya.. o ikide bir wc ye kosma olayi cok komik oluyor

Amin inşallah bizim de 4 sene olacak 26 sında o kadar çok isterim ki eşime yıldönümün de sürpriz yapmayı

Degerin 5 uzeri olmasi gerekiyor diye biliyorum sat gunumuz hemen hemen ayni seninle bende 28 Haziran'da regl oldum en son. Belki daha erkendir yukselme imkanı var.
Ama su aralar enfeksiyon hastaliklarida çoğaldı canim ates,ishal gibi belirtileri var bir doktora gorun istersen

tecrubem yok ama bence erken suan 29 temmuz mu batın

Evet 30 haziran da regl başlar gibi hafif kanama oldu. 1 temmuz dada tamamen regl başladı. 29 -30 temmuz beklenen adet tarihim. Eğer gebelik olsaydı bugün verdiğim kanda çıkar miydi acaba. 3.5 çıktı değerim. Yükselir mi ya da daha

Evet 5 üzeri olması gerekiyor. Ama çok yeni olduğu için daha yükselmemiş olabilir mi tam olarak? Çünkü 5 nisanda kürtaj oldum sağlıksız gebelik nedeniyle. O zaman değerin 0 lanması lazımdı. En azından 3.5 0 dan büyük bi değer. Bilmiyorum ya da kafayı yedim bilmiyorum hiç:/

Olabilir . geç döllenme yaşamış olabilirsin beta çok hızlı yükseliyor diye biliyorum. bu değerlerle hamile değilim diye düşünüp ertesi günü çok yüksek artış yaşayanları okudum ama tecrübem yok kuzum boşuna ümitlendirmek istemem seni. Burada okuduklarımı aktarıyorum. Bir kaç gün sonra tekrar baktırman sağlıklı olur gibi duruyor

Yok bence çok erken şuan. Yani neredeyse adet gunune 9-10 gun var. Doktorlar o yuzden adet gecikmesinden 1 hafta sonra gelin diyorlar genelde. En net sonucu alabilmek icin

Bunun uzerine cok dusunmuyoruz. Akişina birakiyoruz. Vucudumuzu sakinlestiriyoruz ve bekliyoruz

Hadi insallah bizler ve bu başlık hepimize uğur getirsin.. güzel düşünelim guzel haberler alalim
Ay hadi inşallah ya durumumu güncelliyim. Regl ağrılarım tamamen geçti. Hiç bişi yok. Gazmanlık devam. Bi de memiktolar tombikto . aşırı ağrıyor. Evin içinde yürürken tutuyorum sallanıp ağrımasın diye o kadar

Eklentiler

• memikto.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 14
Hahahaha bu çok iyimis gazmanlik bende de var ya.. ama benim memikolarda tık yok hahdhsa

Mmerrrrvvveeeeee çığlık atmak istiyorum ayni performansı yarinda bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…