En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Düzensiz regl ile daha zor böyle durumlar. Erken gebelik testi gösterebilir gibi eğer varsa

Geçmiş olsun Senin de bizimle aynı dönem bat. Seni ikinci gruba alalım. sen ucge ile beraber yap testi

Düzensiz regl ile daha zor böyle durumlar. Erken gebelik testi gösterebilir gibi eğer varsa
Normalde düzensizdir ama hiç böyle tüm regl belirtilerini yaşayıp yaşayıp olmadığım olmamıştı tansiyon düşüklüklerine baş ağrılarına kadar en yükseğini yaşadım hani başka neyden olabilir diye düşünüyorum ama bir sebep bulamıyorum umarım her şey gönlünüzce olur özellikle göğüslerime kafam çok takılıyor mesela hiç böyle şiştiğini görmemiştim

bu ay biz mi çok takıntılıyız takıntımızdan dolayı mı regl olamadık ya da gerçekten topluca hamile mi kaldık bilemiyorum

Dimiiiiiii bende de oyle. Mesela her ay bi belirti olurdu. Ornek veriyorum bi ay belim cok agirirdi bi ay goguslerim hassaslasirdi bi ay baska bir sey. Bu ay hepsini ayni anda yasiyorum bende

Merhabaaaa.... Hosgeldin canim. Benimde bir dış gebelik surecim oldu. Allah'ım hepimize nasip etsin anneliği

Duzensiz adet ile yumurtlamani test ile mi takip ediyorsun canım yoksa vucut belirtilerine goremi ?

Hahha evet o zamanlar 25 gunde bir oluyordum kesin.. ama yinede beklemistim.
O zaman suphelenme sebebim adet olacagim gun peceteye sildigim de gelen pembe akintiydi adet oldum sanmistim ped koydum falan biraz sonra gittim aaa hic bişi yok gitmiş orada suphe etmistim ilk. :)

Hayır birkaç ay önce takip ediyordum ama bu ay bırakmıştım olmuyor diye sadece vücut belirtilerinden
Bencede akışına bırakmak lazım insan cok stres yapar. Gorev gibi iliskiye girmek. 2 yada 3 gunde bir olsa illaki denk gelir diye düşünüyorum.
Benim amcamın 5 yil olmadi bebekleri bussuru tedavi doktor yapmadiklari kalmadi. En son bıraktılar tatile gittiler falan birden doğal kendiliğinden oluverdi. Rabb'im herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…