En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Benim 3-4 gündür batmalarım var. doğru ifade ediyor muyum bilmiyorum ama sanki gaz sancım var ve kasıklarıma vuruyormuş gibi bir his. Ara ara saplanıp sonra geçiyor. Sağ kaşığım da özellikle çok belirgin yaşadım. 1-2 kez de alt karında yaşadım. bıçak saplanıp sonra geçiyor. Onun dışında hep regl belirtisi. Hamilelik ihtimalim olmasa regl olcam der geçerim. Aşırı kasık ve bel ağrısı. Bugün sabah ağrı ile uyandım . kesin oldum dedim ama hala gelen giden yok. Gün içinde ara ara ağrılar gelip gitti.

Artık test mi yapsan yarın

Her şey olabilir ya. Herkesi bünyesi farklı tepkisi farklı onda da vardır muhakkak bir sebep doktor bir sey demistir. En başindan anlatiyorum Benim 11 temmuzdan beri süren mide ağrım çok vardı surekli ekşiyor midem ağzima geliyordu o beni şuphelendirdi zaten ama 2 gun once mide agrim ve ekşimesi geçti. Yorgunluk çok vardi elimi kaldırasım bile gelmiyordu ama geçti. Ter basması çok oldu ama şuan o da yok. Midem bulaniyordu bugun bi öglen vakti bulanti oldu ama az gecti sonra. Gazım çok var gecmek bilmiyor. Belimde hafif sizi oluyordu ama bugun felaket ağriyor onuda çok iş yaptim ona yoruyorum goguslerimde hicbir sey yok sadece dolgunlar uclarinda koyulasma felan yok. Aman işte ben bunlardan çok suphelendim de aklıma dustu internette bakayim dedim ama adet gecmeden hersey belirsiz kalacak. Belko de regl olucam bunlar sadece oylesine şeylerdi bilmiyorum

Eeeee hepimizin belirtiler ayrı ayrı nasıl destek olacaz biz birbirimize

Kızlarrr merhaba ben de merakla bekleyen kişiler arasındayımmm benim regl günüm düzensiz normalde de ama aynı senin gibi günlerdir regl oldum diye sürekli lavaboya git gel yoruldum vallahi sabahları ağrıyla ben de çok uyandığım oldu ve uyku düzenim de aşırı bozuldu bende ki belirtiler tammiyle aynı regl olacağım zaman ayaklarım buz keser ve ben bunu herhalde 1 haftadır yaşıyorum diğer en önemli belirti de göğüslerim de hafif ağrı var ama sanki yuvarlak kısmıyla uç kısmına bağlanan yer var ya orası şiş anlam veremiyorum bir türlü kendimi mi kandırıyprum diye de çok düşünüyorum bir türlü de test yapamadım benim bir sefer tüp bebek denemem var ama olumsuz sonuçlanmıştı umuyorum ki burda ki herkes bir gün anne olmanın içinde ben de dahil tadarız süreçleri yazacaksanız ben de size katılabilirim

Sizin gununuz ne zaman? Gruplara ayriliyoruz da

Adaşım Hoşgeldin Güzel haberler alırsın umarım. Kaçıncı denemeden ? Bat tarihin ne zaman

Adaşım Hoşgeldin Güzel haberler alırsın umarım. Kaçıncı denemeden ? Bat tarihin ne zaman
Benim aşırı aşırı karışık regl dönemlerim bir bakıyorsun 28 bi bakıyorsun 35-40 pcosluyum geçen ay 4 ünde olmuştum bu ay telefon uygulamam dünü gösteriyordu eğer 4 ünü sayarsam 2 hafta gecikmiş oluyorum dünse de 1 gün

Kızlar merhaba benim de bat 24 temmuz aralıkta bir düşüğüm var testler film falan derken Mart'tan beri deniyoruz. Bende de regli sancıları olmakla beraber mide yanması var inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…