En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Adetine kaç gun vardı kuzum elendim deme hiç belli olmaz umutlandirmak istemem ama regline bir gün kala negatif görüp sonrasında gecikmeyle gebelik öğrenenler var.. modunu düşürme
Bugün bat günüm yani olmadım normal de de ya bi gün önce ya iki gün önce olurdu ama bugün daha bise yok

Kızlar günaydın . Ben gece ağrıdan hiç uyuyamadım benim zaten regl dönemlerim çok ağrılı geçer . Aynı onun gibi kasık ve belimde çok sancı vardı ama ama hala gelen giden yok . Batmalar şiddetlendi . Göğüs ağrılarım azalmış. Ben nedende regl olacakmış gibi hissediyorum

Evet kızlar ben elendin artık reglimi Beklicem olsa mutalaka çıkardı
Adetine kaç gun vardı kuzum elendim deme hiç belli olmaz umutlandirmak istemem ama regline bir gün kala negatif görüp sonrasında gecikmeyle gebelik öğrenenler var.. modunu düşürme
Aynen evo onu bende çok gordum adetin 3. 4. Gunu ogrenenler var

Günaydın, ben elendim siz yola devam edin

Bugün bat günüm yani olmadım normal de de ya bi gün önce ya iki gün önce olurdu ama bugün daha bise yok

Bekle bakalım sabırlı olmaya çalış inşallah hayırlı haberlerini alırız. Benim adetim hiç gecikmiyor bile ilk aylar oldu işte bı afalledim sonrasi geri düzene girdi

Günaydın canım.. benimde bas agrim var her regli dönemim oncesi gibi bende regl bekliyorum artık

Kiz sorma bugun hepimiz ağriliyiz. Benimde adet sancim basladi belim agriyor. Niye herkeste ortak agri yok diyordun oldu iste

Benimde ağrılı geçerdi korunmayı bırakınca ağrılarım hafifledi benim nedense. Binde bir az bı ağrım oluyor dayanılır şekilde ama. Eskiden mahvederdi yerlere yatardim birinci günüm zehir olurdu

Erken de çıkar mı ben kaset garanti diye aldım onu yaptım
Ya hiç biri garanti değil aslında sadece kan verirsen garanti olur. Sadece erken gebelik testi kasete göre daha hassas diyolar. Yoksa ben erkenede güvenmiyorum iki kez üst üste bende pozitif çıkardı kan verdim negatif sadece bir umut işte hala yapıyorum erken gebelik testini. Sen ama aşırı merak ediyorsan gidip kan ver belirtilerin ne durumda bilmiyorum da

beyaz akıntım arttı, ağrılarım başladı kasıktan sol bacağıma vuran.. vucut ısımda yükseldir birden oldu hepsi baş ağrım devam ediyor sizde durumlar nasıl ??

beyaz akıntım arttı, ağrılarım başladı kasıktan sol bacağıma vuran.. vucut ısımda yükseldir birden oldu hepsi baş ağrım devam ediyor sizde durumlar nasıl ??
Senle aynı durumdayım çiçeğim Ben de akıntı yoktu şeffaf akıntı başladı. Aşırı ağrım var. GErçekten süründürür derecede. Ağrı kesici de içemiyorum her ihtimale karşı Göğüslerim sönüverdi . iyi saatte olsunlar geliyorlar gidiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…