Göz Makyajı En en en hacim veren maskara ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

loreal x5i kullandm ben canım..herkesn kirpik yapısı,sürüşü farklı dolayısıyla rimelden alacagı verimde farklı ama ben o kdr memnun kalmadım..kirpiklerimi kıvırmıyor yani karşıdan bakınca kirpikler görünmüyor sanki..kıvırıcıyla yapıpda sürsem öglene doğru yine inmiş oluyor sabit kalmıyor..yine de sen dene öyle karar ver..

max factor color 2000 maybellıne nın bırkac degısık rımelını avon super shock maskarasını ve en son lancome hıpnoz drama kullandım en memnun kaldıgım lancome ılk suruste kıvırıyor tek tek ayırıyor vede dolgun bır gorunum oluyor ama bıraz pahalı ...forumda max factorun falce lash effect cok övulmus onuda merak edıyorum cunkı max factor rimelde cok basarılı...

max factor color 2000:) iki kat sürüldüğünde topaklanmada olmuyor.eyeliner, ve siyah göz kalemi mükemmel üçlü.

max factor calorie 2000 kıvrık fırcalı olanı muthis bi rimel

mac factor false lash effect(siyah) kullanıyorum ve bence maybelline clossal (sarı)kadar başarılı değil,,,,fiyatı 3 katı ama performansı kötü(kirpiklerim uzun sayılır) maybelline drama aklımdaki benim de,,,kullanan varmı?clossalla kıyaslarsa sevinirim....(clossal kullanmışsa)

sanırım falsies black drama'dan bahsediyorsun. falsies ile arasında fırça farkı var. herkes falsiesden çok memnun ama ben black dramayı kullanıyorum ve hiç ama hiç memnun değilim. bi kere o fırça kılları çok uzun, tüm göz kapağımı batırıyor. yoksa rimel ve yapısı güzel ama bi daha asla bulaşmam. öyle dramatik kirpikler falan da yaratmıyor, en azından bende böyle =)

evet canım falsies black drama dediğim, fakat clossal ile aradaki farktı bilmek istediğim...falsies in drama olmayanını kullanmadım zaten, bir kere elim gitti ama, vazgeçtim, yine clossal aldım.(clossaldan nedense vazgeçemiyorum ben, kontakt lens kullanıyorum ve hiç alerji yapmadığından sanırım,hoş bir bağ var aramızda) bir de o gün denediğimde maskara vardı kirpiklerimde ,yanılıyor da olabilirm ama black drama falsies normalden sanki renk olarak daha koyu,daha siyah gibi geldi bana....ama dediğim gibi kirpiklerimde zaten maskara vardı tonlarca yanılıyor olabilirm....fakat kirpikleri hiç de kısa olmayan biri olarak kesinlikle maybelline colossalı max factor false lash effecte tercih ederim....o anlamda max.fac. benim için hayal kırıklığı oldu....kirpiklerim dediğim gibi hiç de kısa olmamasına rağmen şu vaad edilen takma kirpik etkisini hiç görmek nasip olmadı wallaa,,,(ara ara takma kirpik takıyorum ve bunları max.ile rimellerken aynada gülme krizine giriyorum reklamlarda nasıl bizi kekliyolar diye

aynen katılıyorum sana canım. max faktöre 3 katı para verdim ama o sarı maybelline kadar iyi değil. bitince ilk işim tekrardan maybelline almak. kardeşim maybelline drama yı kullanıyordu gayette memnun simsiyah ve dolgun yapıyor. sadece çıkarırken biraz uğraşıyormuşsun öyle dedi...

max factor false lash'ı arkadaşım bayılarak kullanıyor, ama ben sürdüğümde nedense farklı bi etkisi oluyo. bırak takma kirpik etkisini, sadece kirpiklerimi siyaha boyuyo gibi oluyo, başka bi numarası yok colossal'a gelince bence de false lash'ten daha iyi. false lash'ın fırçasını da oldum olası sevmem zaten. ama dolgunlaştırsın istiyosanız loreal 4D ve bourjois volume clubbing ultra black gerçekten çok iyi performans alabileceğiniz rimeller. loreal X5'in de benim için yeri ayrıdır bu arada =) sürdüğümde sürekli kirpiklerime bakıyorum, bayılıyorum ona =)

Kızlar yaa falsies mi alsam colossal cat eyes mı ne dersiniz

internette bi ara araştırmıştım bu iki rimele ait karşılaştırmaları. cat eyes sanki biraz daha yapış yapış yapıyo kirpikleri. drama olmayan falsies'i öneririm ben. ama yine de rimelsiz gidip ikisini de deneyip karar vermen en iyisi..

tşkler cnm falsies alıcam artık araştırmaktan almaya fırsat bulamıyorum kararsız kalınca insan

bugün kadınlar gününden metevellit her yerde %50 indirim var, ben de Pastel in ex press volume+lenght yazan pembe rimelini aldım yanında siyah kalemle 5 liraya mı ne geldi şimdi denedim de peh yani Loreal million lashes la da Lancome hypnose la da kapışır, ama tabi benim göz ve kirpiklerim için, gerçi şimdi yalan demeyeyim dolleyes da aynı indirim olsa hooop alırdım ama 80 lira vermeye değer mi normal zamanda bence değmez.
pastel ile şimdi uzun kıvrık kirpiklerim var bi kat daha geçsem dolgunluk da artacaktır ama pek sevmem ben öyle ağırlaşmasını
bugün indirim var her yerde migros, watsons kaçırmayın gidin alın rimellerinizi hazır inmişken

ben de Watson's dan rimmel london scandal eyes(super black_turuncu kapak) ve maybelline cat eyes aldım.....deneyince fikirlerimi yazarım.... rimmel'inkinin fırçası devasaydı...aynı clossal fırçası gibi,hatta ondan daha büyük geldi bana....max factor false lash effectin üzerine rimmel'in scandal eyesını sürdüm dükkanda,,aynı takma kirpik etkisi gibi oldu.....sanırım bu ikisini üstüste kullanıcam ben.......ama ancak geceleri bu tarz bir iddaayı kaldırır kirpikler....iş ortamı için fazla sexy

Arkadaşlar formu okuduğumda bir kez daha anladımki rimelin sürüş şekli çok önemli ve her rimel farklı etki bırakıyor herkeste..

Ben yıllardır nivea,maybeline,max factor 2000 calori(ben hiç memnun kalmadım mesela),yabancı bir marka(adı aklıma gelmedi şuan),avon,flormar gibi bir dolu rimel kullandım.Ama yıllardır çok beğendiğim ve tek geçtiğim bir marka var,LOREAL..Ortalama her rimelini kullandım bu kadarmı güzel olurlar yaa.Hiç memnun kalmadığımda olmadı..

Ayrıca bir gazetede okumuştum.Yurtdışında birçok ünlü makyöz loreal ve max factor kullanıyormuş rimelde.

Benim tam istediğim etkiyi yaratıyor rimelleri.Uzun kıvrık dolgun ve kömür karası:)Şuan double extension ve archıtect 4D kullanıyorum ve çokta menunum her ikisindende..

gerçekten haklısın. loreal'in neredeyse hiç kötü bir rimeli yok. 4D olanı ben de gerçekten çok beğendim, özellikle fırçasını. tek problemi ise çabuk kuruması oldu. 1 damla su koyduğum zaman eski kıvamına kavuşuyor bi sorun yok yani. ama siz siz olun hem rimeli bozmaz, hem de kirpikleri besler diye içine badem yağı koymayın. rimelinizi atmak zorunda kalırsınız. badem yağı ile rimel asla kurumuyor, sürekli yapış yapış göz kapağınızda rimel artığı. aman diyim...

bir yerde okumuştum ben,,kuruyan rimellerin içine su veya bademyağı değil de,cola koymak lazımmış bir damla kadar..... yada asitli bir çiçecekten bir damla sadece...fazla abartmadan....

bundan ben hiç piyasada görmüyorum çok uzun zamandır....artık loreal üretmiyor mu?

kesinlikle rimel takıntılı daha doğrusu uzun dolgun kirpik takıntılı bir bayan olarak Bourjois volume clubbing derim ben şimdiye dek denemediğim rimel kalmadı o maybeline,max factor, loreal rimellerinin tüm serisini biliyorum, ama bourjoisi denedikten sonra hiç başka rimele bakmadım bile yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim olmayan tüy gibi kirpiği bile devasalaştırıo yalnız tek sorun boyner mağazalarının haricinde satan biyer bulamadım bazende indirim sitelerinde kampanyası oluyor benim kullandığımın görseli bu

kaç payaaa buuu =P=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…