En DOĞAL göz temizliği için...

ben de böyle çıkarıyorum ama ben hakiki zeytinyağını bulamadığım için tatlı badem yağıyla yapıyorum...pamuğu glsuyuyla ıslıyorum bi kaç damla badem yağını gezdiriyorum pamuğun üstünde siliiyorum makyajımı...inanılamz kir çıkıyo ya hiç yıkanmamsempatiksalakcinniış gibi...

gul yagidaayni gorevi goruyor hatta ben cildimi baska yag karisimlariyla gozumu de gul yagiyla siliyorum ve hem cildimden hem gozlerimden mutis kir çikio zaten dogal bazli bazi pahali makyaj markalarida temizleme yagi çikarmaya basladi

arkadaşlar benim cildim zaten yağlı göz kapaklarımda öyle yağ yerine bana önerebileceğiniz bir makyaj temizleyici varmı ?bayanssulusmileboshayallersmile

arkadaşlar peki zeytinyağı, badem yağı vs gözn hmen altında yağ bezesi yapmaz mı?yapmadı mı?bilmiyorumkismile

ben yıllardr johnsons baby lotion kullanırm saf temzleme sütü gerçekten çok iyidir makyaj pamuğuna iyice yedirip silerm gözlerimi

Denedim bu topic üzerine zeytinyağını ama bende nedense pek işe yaramadı gibi.
Yine de öneri için teşekkürler.

arkadaslar bir de ayni oranda sut ve gulsuyunu karistirin goz ve yuz makyajinizi silin bu karisimi da buzdolabinda saklayip 10 gunde bitirin gercekten cok guzel ve dogal

bildiğimiz sütten bahsediyor galiba arkadaş..
ilk fırsatta güzel bi gülsuyu alıp denemek istiyorum. sağol canım...

ayrıca arkadaşlar zeytinyağı benim kirpiklerimi uzattı bi miktar :lepi:

Benim gözlerimde alerjik. Sürekli kızarıyor. Bende göz kalemi kullanmayı çok seviyorum ama hepside alerji yapıyor.uzun zamandır bende tavsiyeyle göz makyajımı gül suyuyla temizliyorum.ama zeytinyağını yeni duydum birde böyle deneyeceğim...

bende gülsuyu kullananlardanım, zeytinyağı acaba göz etrafının yağlanmasına sebep olur mu? Üniversitede lazer uygulamaları dersi almıştım. Dünya gözde doktorluk yapan bir hekim dersi vermişti. Derste göz altı torbaları için yapılan lazer operasyonlarında göz altında oluşan yağları topladıklarını söylemişti, hatta bir videoda izletmişti. Zeytinyağı acaba bu yağlanmaya sebep olur mu?

Bu şekilde temizleyenler ne kadar süredir kullanıyorlar ve hiç böyle bir etkisi olduğunu farkeden var mı acaba? İnşallah yoktur tabi. Paylaşımlarınızı bekliyorum

Göz altınlarında beze çıkmasına sebep olur mu acaba:26:

bilmiyorum ama bolgesel olarak yaglanmaya sebep olacaktir en azından. Zeytinyağı mineral acisindan zengin ama cildin surekli yag emiliminde olmasi dogru gelmiyor bana. 2 sene önce Cerrahpaşa da prof dermatoloğa gitmistim. Kesinlikle yağlı hiçbir ürün kullanma demişti. SU bazlı nemlendirici, güneş kremi, makyaj malzemesi.... hersey su bazlı olmalı. Bunun yaninda zeytinyagı dogal malzeme ve mineral açısından zengin olduğundan deriyi besleyenilir, kırışıklığı önleyebilir diye insanın aklından geçiyor.

Zeytinyağını kullanan arkadaşlar aslında sizlerin açıklamalarınız, memnuniyet durumunuz nedir* Benim kullanmaktan korkmama gerçekten gerek var mı?

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum şimdilik gayet memnunum ama bu son okudukların beni korkuttu off yaa kimyasal olsa sorun doğal olsa sorun biz ne kullanıcaz kafayı yiceeemmmmmmmmmm

ya zeytinyağı gözüme iyi gelmiyor
bu gül suyuda çokkkk kötü kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…