En DOĞAL göz temizliği için...

yaa inanamıyorum bende kendi kendime doğal bişey arıyodum sürekli yüzümü zaten gül suyuyla temizlerim ama makyajım çıkmıyodu tabi yağlı bişey lazım diye düşünüyodum zaten egelyiz biz zeytin yağının faydaları saymakla bitmez sonuçta ikisini karıştırıp kedime temzileme solisyonu yapmayı düşündüm. Ama iyi markalardan 2 kutu temizleyicim halen bitmediği için bitince yaparım diye düşünmüştüm. Bide çekiniyodum ikisi de faydalı ürün olsa da (gül suyu ve z.yağ) 2 ürün karışımında ters etki yaratabilir diye korkmuştum ama olmuyomuş deneyenleri okuyunca anladım. Haydi ozman doğal solisyona artık herşey doğal olmalı güvenilmiyor en hiç bir hazır ürüne güvenemez oldum yaa kıslar bence deneyin kimbilir o temizleycilerin içine neler koyuyolar korunsun, güzel koksun vs diye bundan daha yararlı olmayacağı kesin en azından.

Son düzenleme:
arkadaşım atmaya kıyamıyorsun anlıyorum kimbilir kaç para döktün onlara.. fakat cildinin kalitesinide bir düşün..hepsi zincirleme devam ediyor.. önce temizleyicilerle kimyasallarla bozulmaya başlayan cildimizi, başka ürünlerle tekrar kazanmaya toparlamaya çalışıyoruz.. bi kozmetik döngüsüdür gidiyor..
kıyamadığın için bence şu an için , önce temizleyicinle yıkayıp ardından gülsuyu ile ıslatılmış pamuğa zeytinyağı damlatıp bi güzel temizlersin gözlerinide..
temizlediğini zannetiğin temizleyicinin ardından hala ne kadar boya çıktığını kendin göreceksin..
inşaAllah umduğun gibi olur..

zeytinyağı kullanmadım hiç.dalin bebek şampuanı kullanıyorum ben hem gözlerim hemde cildim içinn.kesinlikle çok ii geliyo bana.üstelik içeriğindeki kimyasal madde yok

zeytınyagı makyajı temızler de onu ne temızler orası mechul
yıne yumusak bır temızleme jelı lazım bence köpüren tarzda

daha önce temizleme ürünüm bittiğinde yapmıstım
evet fevkalade temizliyor
boshayallersmile

zeytınyagı makyajı temızler de onu ne temızler orası mechul
yıne yumusak bır temızleme jelı lazım bence köpüren tarzda

vıcık vıcık zeytinyağı sürmüyoruz ki arkadaşım, ıslak pamuğa damlatıyoruz..
ve silince zeytinyağı artığı kalmıyor.
zaten kimyasal bi ürün değil ki, kalanıda şifa olsun :lepi:

ayrıca göz makyajı temızlenırken dıstan ıce dogru olmalıymıs kızlarrr yerımı bılmıorum ama söleyım dedım:)

bir arkadaşıma doktor bebe şampunanını ,çok az şampuan birazda su karıştır kulak çöpüyle kirpiklerin diplerini iyice temizle nazikce demiş arkadaş çok memnun kalmıstı.

bebek şampuanını hem cildim hemde göz makyajım için kullanıorum bolca köpürtüyorum yıkıorum yüzümle birlikte gözümde hiç yanma olmuo kolayca kullanıyorum.zeytin yağıda güzel fikir hem kirpiklerimizi güçlendirir denemek lazım...:)

arkadaşlar göz makyajı nasıl temizlemeli.. hani diyorsunuz ya dıştan içe.. yayıldıkça yayılıyor karalık.. nasıl temizlemeli?CADIARZU

bende sabah göz makyaj temizlemesini araştırıyordum.normalde nivea temzileme ürününü kullanıyorum göz kapağımm berbat oldu pulpul kurudu. burda bebak acı badem sütünü duydum almaya gittim arkasında göz için kullanılmaz yazıyo ??? kullananlar nasıl kullanıyo acaba?? şimdi bunu duydum denemek istiyorum bu zeytinyağı hakiki zeytinyağı oluyo demi?

yaa inanamıyorum bende kendi kendime doğal bişey arıyodum sürekli yüzümü zaten gül suyuyla temizlerim ama makyajım çıkmıyodu tabi yağlı bişey lazım diye düşünüyodum zaten egelyiz biz zeytin yağının faydaları saymakla bitmez sonuçta ikisini karıştırıp kedime temzileme solisyonu yapmayı düşündüm. Ama iyi markalardan 2 kutu temizleyicim halen bitmediği için bitince yaparım diye düşünmüştüm. Bide çekiniyodum ikisi de faydalı ürün olsa da (gül suyu ve z.yağ) 2 ürün karışımında ters etki yaratabilir diye korkmuştum ama olmuyomuş deneyenleri okuyunca anladım. Haydi ozman doğal solisyona artık herşey doğal olmalı güvenilmiyor en hiç bir hazır ürüne güvenemez oldum yaa kıslar bence deneyin kimbilir o temizleycilerin içine neler koyuyolar korunsun, güzel koksun vs diye bundan daha yararlı olmayacağı kesin en azından.

canım ne kadar zeyinyağına ne kadar gül suyu koyuyoruz biliyomusun??

arkadaşlar göz makyajı nasıl temizlemeli.. hani diyorsunuz ya dıştan içe.. yayıldıkça yayılıyor karalık.. nasıl temizlemeli?CADIARZU

arkadaşım, karalık yayılıyor dediğine göre henüz zeytinyağı ile temizlemeyi denememişsin demektir.. çünki onda hiç akma olmuyor, direkt pamuğa geçiyor bütün boya, tamamen temizleniyor gözlerinin etrafı,,

ıslatıp sıktığın pamuğa biraz zetinyağ deydirip sil bak nasıl tertemiz oluyorsun :lepi:

Ben de arada yaparm goz makyaji ama yaptim mi da tam yaparm yani koyu olur. cikarmasi ayri bi iskence bu yontem iyi gibi sonucta dogal. denicem. paylasm icin tesekkurler. bu arada aktarlarda satilan dogal z.yagi daha iyi gelir heralde digerlerinde z.yagi orani az olabiliyo. ben de o var onu denicem

Yalnız benim merak ettiğim birşey var: Tamam zeytinyağı makyajı güzel çıkarıyor olabilir ama makyajı çıkardıktan sonra değdiği her yerde yağ kalmış olmuyor mu??? Yani dünyaya böyle yağlı yağlı bakmıyor musunuz??? Yani şunu demek istiyorum: Zeytinyağı makyajı çıkarıyor da, sonra gözünüzde kalan zeytinyağını nasıl çıkarıyorsunuz?????????? Bu sefer de onu çıkarmak için uğraşırsak kirpikler daha beter hırpalanacak çünkü...

Yalnız benim merak ettiğim birşey var: Tamam zeytinyağı makyajı güzel çıkarıyor olabilir ama makyajı çıkardıktan sonra değdiği her yerde yağ kalmış olmuyor mu??? Yani dünyaya böyle yağlı yağlı bakmıyor musunuz??? Yani şunu demek istiyorum: Zeytinyağı makyajı çıkarıyor da, sonra gözünüzde kalan zeytinyağını nasıl çıkarıyorsunuz?????????? Bu sefer de onu çıkarmak için uğraşırsak kirpikler daha beter hırpalanacak çünkü...

arkadaşım , bu işte ince bi ayrıntı var o da şu:
büyükçe ıslatılıp sıkılmış pamuğa 4-5 damla zeytinyağı damlatıyoruz.. yani pamuğu zeytinyağına daldırmıyoruz ki.. vıcık vıcık bir yağ kesinlikle olmuyor, kayganlaşan pamuk yüzdeki ve gözdeki boyayı kendi üzerinde topluyor.. ve o kadar kir çıkıyor ki, tekrardan pamuk ıslatıp zeytinyağı damlatıp siliyorum, makyaj kalıntısı kalmayınca da, bu sefer sadece ıslak pamukla siliyorum.. o kadar.. ter temiz bir cilt karşında..

bende sabah göz makyaj temizlemesini araştırıyordum.normalde nivea temzileme ürününü kullanıyorum göz kapağımm berbat oldu pulpul kurudu. burda bebak acı badem sütünü duydum almaya gittim arkasında göz için kullanılmaz yazıyo ??? kullananlar nasıl kullanıyo acaba?? şimdi bunu duydum denemek istiyorum bu zeytinyağı hakiki zeytinyağı oluyo demi?

göz için kullanıyoruz canım bi sorun yok bence öyle yazmalarının sebebi göz içine kaçtığında yakması.

X