Makyaj Ürünleri En çok hangi makyaj ürününü alıyorsunuz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

en çok hangi makyaj ürünlerini alıyorsunuz

• Ankete Katılan
    57
  • Anket Kapalı .

dolphinebru75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
1.643
0
bayanların vazgeçilmezi makyaj , giyim , alışveriş öyle değilmi peki en çok hangi makyaj ürünlerini alıyoruz ankete buyrun

Maskara tabii ki...
Genelde sadece maskara sürüp çıkarım. :lepi:
Bir de ruj veya dudak nemlendiricisi.
zemuszemus

Maskara tabii ki...
Genelde sadece maskara sürüp çıkarım. :lepi:
Bir de ruj veya dudak nemlendiricisi.
zemuszemus

ben sadece maskara sürüp çıkamıyorum :KK43: kumral olduğum için kirpiklerim kahveden de açık hatta sağ kirpiğim niyeyse sarı, sadece rimel sürünce gözümden ayrık gibi duruyor kirpiklerim. siyah rimel seviyorum kahve rimel de kullanmak istemiyorum, bol sürsem de o en dipteki sarı yerler kapanmıyor eyeliner veya kalem kullanmak zorundayım benneyaptımki

ben sadece maskara sürüp çıkamıyorum :KK43: kumral olduğum için kirpiklerim kahveden de açık hatta sağ kirpiğim niyeyse sarı, sadece rimel sürünce gözümden ayrık gibi duruyor kirpiklerim. siyah rimel seviyorum kahve rimel de kullanmak istemiyorum, bol sürsem de o en dipteki sarı yerler kapanmıyor eyeliner veya kalem kullanmak zorundayım benneyaptımki

Ballım, benim de kirpiklerim açık renk. Kaşlarım da öyle.
Aslında kirpiklerim uzun sayılır, kıvrık ta. Ama işte açık renk oldukları için en çok maskara kullanmayı seviyorum. Uçları hepten sarı çünkü...
:2:

Ballım, benim de kirpiklerim açık renk. Kaşlarım da öyle.
Aslında kirpiklerim uzun sayılır, kıvrık ta. Ama işte açık renk oldukları için en çok maskara kullanmayı seviyorum. Uçları hepten sarı çünkü...
:2:

belki ben çok inceliyorumdur, aslında dışardan bakan anlamayabilir sarı olduğunu, lisede resim hocası kirpiğini sarıya mı boyadın diye sormuştu gerçi CADIARZU benim dipler de sarı sağ kirpiğimde :KK43:

en çok eyeLiner kullanıyorum sempatiksalakcinni
(rimeli özel günlerde tercih ediyorum çünkü kirpiklerimden olmak istemiyoruum )

en çok ruj alıyorum ama göz kalemini seçtim en yakın olarak:)
kızlar valla akşam aceleyle yaptım anket ruju yazmıştım unutmuşum ankete eklemeyi sonra düzelteyim dedim olmadı
maskara canımmm bide rujjj....:lepi:
anketime katıldığın için teşekkürler
Rujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj yuzlerce rujum varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

evet tatlım ruj konusunda stokların bol valla kaydirigubbakcemile3

X