EN AZINDAN NORMAL KILODA BIR GELIN OLMAK ISTIYORUM

Endokrinoloji ve diyetisyen ortak çalışma ile sağlıklı kilo verebilirsiniz
Hipotiroid varsa ilaç dozunuz yeterli olmayabilir

Süper olur gaza geliriz , zayıflama takımlarının geçen sene gaza gelişimde çok büyük etkisi oldu. 77 den 63 e indim. Şimdi 64 üm işte. 11 kilo koydum önüme. Ama dediğim gibi bu defa kilodan ziyade spora devam etmek sağlıklı beslenmek dinç hissetmek önceliğim. Yavaş da versem sorun değil.

Salonda spor yaparken sıkılıyorum , evde koşu bandım var. Goblin dizisi eşliğinde bu akşam da devam o zaman

Ya bende gaza geldim iyice 2 haftadir da su zayiflama takimlarinda hergun yazmak zorunlu iste o bozuyor.Arada yazamadigimiz gun postalaniyormuyuz ? Olmadi ben de dahil olayim du zayiflama takimlarindan birine.

Tamam bugün itibari ile başlıyoruz o zaman:)
Hehe zayıf ve sağlıklı günler bekleyin bizi

Ya bende gaza geldim iyice 2 haftadir da su zayiflama takimlarinda hergun yazmak zorunlu iste o bozuyor.Arada yazamadigimiz gun postalaniyormuyuz ? Olmadi ben de dahil olayim du zayiflama takimlarindan birine.
Zaten girişte önce bir deneme süreci var. 2 hafta kadar sürekliliğin kaptan tarafından takip ediliyor. Ama o gün nete hiç giremeyecek durumda isen o zaman önceden bilgilendirirsin. Yarın giremeyeceğim ama şunları yemek planım , şu kadar spor hedefim diye. Öyle katı kuralları olan kamp gibi değil. İdare ediliyor zor zamanlar yani. Cuma sabah aç karnına tartılıp bildirim yapıyorsun, cuma tartılamazsan perşembe kilonu söylüyorsun.

Benim şu an kilo verme değil ya önceliğim girip de ortalamayı düşürmeyeyim takımın. Sen git katılmak isteyenler başlığına yaz. Dediğim gibi 2 haftalık takıma girmeden deneme süresi var. İstemezsen hiç girmezsin takıma

Vücudun ihtiyacından fazla alınan her kalori kilo sebebidir. Farklı hastalıklar kilo verimini zorlaştırabilir sadece bu kısımda haklısınız. Kiloyu aldıktan sonra az yemek işe yaramıyor olabilir.. kiloyu almamak önemli ozaman bu tür hastalar için.. ozaman konu sahibinin 2 ayda yaklaşık 10 kilo vermek istemesi çok değişik bi düşünce ..

Cok sagol bilgilendirme icin.Ben bir goz atayim.Benim de kilo vermem lazim baya ihtiyacim var.Motivasyon olur umarim.

Aynen ben yarın başlasam mı diye düşünüyorum

Kahvaltı sorun ofise haşlanmış yumurta götüremem ki
kahvaltı bana da sorun. erken kalkmak istemiyorum kahvaltı için, kalksam da uyanır uyanmaz canım hiç çekmiyor, zorla yiyorum resmen. yanıma götüreyim desem haşlanmış yumurta komik olur. aslında komik falan demeden alıp getirsem en güzeli o olacak. peynir zeytin yumurta domates salatalık, koy saklama kabına oh mis.

Esasen benim kendi işim bir dönem maydanozlu peynir vs hazırlayıp geliyordum da patron kızıyor kendisi eşim olur da

Ben de tembelim yataktan kalkıp çocuğu hazırlayıp çıkıyoruz işte şimdi ekmek arası peynir vs hallediyorum da ayrıntılı hazırlamak Zaman ister

troidler benim kiloyu hic etkilemedi hatta doktor alman lazım senin kilo nasıl alamıyorsun demisti bence metabolizmanında etkisi var kilo vermede ve spor olmadan kilo vermek bence yarım kalıyor ikisi birbirine baglı hem kilo vermeye yardımcı hemde vucut sıkılastırıcı bence siz spora yazılın mutlaka bu troid icinde doktorlar gorusun hani ilac kullanmıyorsanız baslayın

Kilo veremiyorsaniz mutlaka ama mutlaka vucudunuza uygun bir gelinlik seçin. Boyunuz da uzun değil, kabarik prenses gelinliklere hiç bakmayin. İnsanı çok basık gösteriyor. Hem yuksek hem de rahat bir ayakkabi seçin. Boynunuz kisaysa asagi dogru V yaka kesimli bir yaka tercih edin, boynunuzu daha uzun gösterir. Tasma şeklinde boyna tam yapisan Takıları takmayin,uzun kordonlu seyler takın. Omuzlariniz genisse straplez tercih etmeyin.
Güzel bir korseyle dar kesim hafif balık model bir gelinlik güzel olur diye düşünüyorum.
Dedigim gibi,kilodan çok vucudunuza yakışması onemli. Herkes herseyi giyemez ve giymemeli

Eğer spora düzenli gidip 2 kilo aldıysan eminim yağdan verip kas almışsındır. Yoksa başka ihtimal mümkün değil. Bence spora yazıl tekrar ve 3 beyazı kes.

patron gıcıkmış ekmek arası olunca olmuyor ki işte , yine de tosttan poaçadan iyi tabi

Arkadaşlar bütün mesajlarinizi okudum.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Geçen sene 3 ayda 15 kilo vermiştim. Ama ne zorlukla . Sonra 6 kilosunu geri aldım.

Şimdi 2 ayda 10 kilo aslında zor değil. Ama o irade yok bende .
Telkin videolarina bakıyorum olumlamalara bakıyorum yok kendimi inandiramiyorum
Nisanlim da sağolsun istediği zaman kilo alıp istediği zaman hemen veriyor . Ya ben napacam deyip duruyorum
Cardio yapipda biraktikdan sonra kollarim sarkti. Gelinlik denerken hiç bir yerden sıkıntı çıkmıyor bitek kol olmuyor.
Ne yapsam kolum falan küçülür ki.
Yine cardio yapiyim dicem ama belli yine bırakırım.

En gıcık o kol

Annemin de orası kalındır

Ben 55 iken de orası kalındır

Belki salonda kas çalıştırırlarsa kolların sıkılaşır o yayvan görüntü gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…