spor günlüğüm

merhabalar
en kısa zamanda ölçülerimi alacağımı söyledim bugune nasip oldu
hemen yazayım
göğüs : 83
bel : 60
kalça : 90
üst bacak 52
alt bacak : 37
kol 26
güncel kilom 53.5

inmek istediğim kilo 49
ölçülerim olarakta genellikle bacaklarmı inceltmek ve kollarmı sıkılaştırmak istiyorum
göbeğimle şuan herhangi bir sorunum yok spor yaptıkça orasıda az miktarda toparlanacaktır :)

Bende katılmak istiyorum ama motivasyonunu yok maleseff sor geçmişimde var shaun t yapıyorum bende ama baya oldu birakali

günlüğümü takip edenlere selam olsun !
en son 15 ekimde bildirim yaptım çünkü bir yakınımı kaybettim..
yoktum buralarda..
Artık yeniden başlıyorum.. fakat artık tek başına focus t25 değil de
focus t25 ve p90x3 yapmaya karar verdimm...
katılmak isteyen olursa çok sevinirim :KK15:

Bende katılmak istiyorum ama motivasyonunu yok maleseff sor geçmişimde var shaun t yapıyorum bende ama baya oldu birakali

shaun t programları gerçekten enfes..
fakat focus t25 ten sıkılmamak için yanına p90x3 ü de ekliyorum ben artık..
24 ekimden itibaren böyle devam edeceğim.
Sende bana katılabilirsin :)

7de766b1c96f4da078e0154bf64ef81a.jpg
bu şekilde hybrid bir takvim buldum ve bende ikisini yürütmeye karar verdim. tabi pilatesi bırakmayacağım.. pilates ise ebru şallı ile devam ediyorum.

Selam canım ölçülerimiz ayni sayılır ama belim çok kalın benim malesef 15 günlük spor programından sonra 2 cm inceldi bir 15 günlük program daha hazırladım konum var bakalım ne kadar incelecek 60 olduğu günleri gorecekmiyim :)

Selam özlediğim günlüğüm...
Görüşmeyeli nerdeyse 4 ay olmuş..
Bu dört ayın üç ayında haftada bazen 1 bazen 2 Günün de pilates veya kardio yaptim ve neredeyse her gün yürüyüş yapsamda ne yazıkki son bir ay ne pilates ne de kardio yapabildim.
Çünkü ayağımı kirdim..
Ve artık buradayım..
Kaldığım yerden pilates ile devam ediyorum..
Ebru şallı nin yeni dvd si ile tekrar spor maratonumu başlatıyorum..
Eskisi gibi buraya her gün bildirim yapacağım ❤

Herkese Selam!
Elfida tekrar döndü..
Çok zor zamanlar atlattım burada yokken. Ayağımı kırdıktan sonra baya bir süre spor yapamayınca spora yapma isteğini kendimde bulamadım. O pilatese aşık olan her gün spor yapmak isteyen enerjik kız gitti yerine sürekli yemek yemek isteyen ,mutsuz, enerjisiz ve sürekli uyumak isteyen biri geldi. Aylarım genellikle böyle geçince haliyle 10 kilo aldım..Ee tabi birde ilaç kullandım.. O da ödem yaptı.. Ama spor geçmişim olduğu için vücudum çokta kötü bir hale düşmedi diye seviniyordum ki..Artık okul-iş güç bittiği için evde geçen günlerimle vücudum patlak vermeye başladı..
Ve bende geri döndümm..
Sporun daha önceki motivasyonuma,hayatıma,kişisel özelliklerime katkısını kendi vücudumda hissetmiştim.Bunları yadsıyamam.O yüzden spor vazgeçemeyeceğim bir şey oldu..Evet belki düştüm,belki geriye doğru adımlar attım ama hiçbir zaman vazgeçmedim.,Bu sefer daha güçlü, daha azimli, daha kararlı geldim..
3 ay önce ebru şallının yeni çıkan dvdsini almıştım. Her gün onu yapmaya karar verdim.
DVD : 4 HAFTADA SÜPER YAZ VÜCUDU..
bunu daha önce 3-4 kez yaptım.Pilates benim vazgeçilmezim..
o yüzden spora birden kardiyo ile değilde en sevdiğim ve içinde kardiyoyu da ufakça barındıracak pilates ağırlıklı bir rutinden başlamak istedimm...
eskisi gibi yine buraya her gün spor aktivitemi ve içtiğim su miktarını yazacağım. Haftalık vücut ölçümlerimide ekleyeceğimm..

Şimdilik hoşça'kalın:KK15:

Eklentiler

• 0x0-cem-film-yaparsa-guzel-yapar-1490023684383.jpg
    0x0-cem-film-yaparsa-guzel-yapar-1490023684383.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 48
selamlar efenimm...
elfida spor bildirimi yapmaya geldii..

bugünün raporunu bırakıp bir duşu kendime armağan edeceğim :confused::confused:

bugün kardiyo günümüzdü ve 25 dakika interval yaptık sevgili vücutcuğumla :O
kalori bildirimi :239(terden sırılsıklamım ama bunada şükür :KK36:)
içilen su miktarı 2 buçuk litre

herkese hayırlı geceler :super:

X