EN AZINDAN NORMAL KILODA BIR GELIN OLMAK ISTIYORUM

Arkadaşlar bütün mesajlarinizi okudum.
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Geçen sene 3 ayda 15 kilo vermiştim. Ama ne zorlukla . Sonra 6 kilosunu geri aldım.

Şimdi 2 ayda 10 kilo aslında zor değil. Ama o irade yok bende .
Telkin videolarina bakıyorum olumlamalara bakıyorum yok kendimi inandiramiyorum
Nisanlim da sağolsun istediği zaman kilo alıp istediği zaman hemen veriyor . Ya ben napacam deyip duruyorum
Cardio yapipda biraktikdan sonra kollarim sarkti. Gelinlik denerken hiç bir yerden sıkıntı çıkmıyor bitek kol olmuyor.
Ne yapsam kolum falan küçülür ki.
Yine cardio yapiyim dicem ama belli yine bırakırım.

Pilates/Reformer'a gidebilirsin, bu süreçtede beslenme düzenini değiştir. İki ayda muazzam sonuç veriyor.

Ama bırakacağım bir gun. Hep salona gidemem ki

ama işte kaslar şekil alacak ve kolunuz çalışmaya devam edecek

kaslar kolay kolay kaybolmaz eğer şok diyetlerle hayata devam etmezseniz

kasları yapmak vakit alır ama onlar çoğalınca çok kalori harcadıkları için az kilo alırız

Tam da bugün diyete başladım :) Ben düğün hazırlığı döneminde kilo aldım stresten sonrasında da veremedim .

Tavsiyem diyetisyene gitmen yağ oranını ölçtür metabolizma hızına göre günlük alman gereken kalori miktarını hesaplat. Ben ne yersem internetten kalorisine bakıp kendi kotamı geçmiyorum umarım ikimiz de 2 ay içinde kilo veririz.

yukarıda yazdım patron kızar kokar vs vs

bir de kim kalkıp onu pişirecek sabah sabah

tembelim ben
Aman patronda çok biliyor koksa ne kadar kokacak sanki cam açıp havalandirirsin odayı.
Akşamdan haslayabilirsin..ben bir ara kurslara gidiyordum o zaman akşamdan herşeyi hazırlayıp çıkardım. Haslanmis yumurta dilimlenmiş tavuk göğsü filan.hem kokmuyorda oyoe ya şimdi hatırladım

Her kilolu insan çok yediği için kilo almıyor. Pko'lu ve hipo troidli olanların kilo alması kolay vermesi çok zor oluyor. Konu sahibinde de ikisi birden var.
Konu sahibi sana tavsiyem: bol hareket et, bol su iç yediklerine içtiklerine dikkat et ama ölümcül diyet yapma.sağlığını bozarsın sonra.
Kilo Pko'yu tetikliyor , pko'da kiloyu bu da böyle bir kısır döngü işte.Gelinlik için değil ama özellikle pko tedavin için kilo vermen şart.bir süre sonra bebek düşündüğünde sorun olabilir.
Mutluluklar bu arada.
Bende de pko var ve evet çok inatçı bi hastalık 17 kilo verdim 7 daha vermem gerekiyor fakat takıldı kaldı bende bebek için şuan tedavi görüyorum inşallah rabbim bu ay nasip eder gerçekten kilo çok fazla sıkıntı pkoda korkutmak gibi olmasında yaşadığım için biliyorum rabbim ilkin daha kötü durjmda olanlara sonrada bizlere şifa versin

Çok doğru söylüyor kendinize pko var bilmem neyim var kilo vermem zor diye telkin Edip durmayın. Ben de pkoluydum doktora dedim napcaz, kilo versem olur dedi. 6 ayda 22 kilo verdim bir daha hiçbir düzensizlik vs olmadı pko falan kalmadı. Pko ya sebep olan kilolu olman diye düşün.
Ben de pko'luyum kilo kontrolümü hep dengede tutmaya özen gösteriyorum.kilo verdikçe
Bende de pko var ve evet çok inatçı bi hastalık 17 kilo verdim 7 daha vermem gerekiyor fakat takıldı kaldı bende bebek için şuan tedavi görüyorum inşallah rabbim bu ay nasip eder gerçekten kilo çok fazla sıkıntı pkoda korkutmak gibi olmasında yaşadığım için biliyorum rabbim ilkin daha kötü durjmda olanlara sonrada bizlere şifa versin
Amin.
Ben de pko'luyum. Aynen dediğiniz gibi çok inatçı pis bir hastalık.
Pko kilo aldırıyor kilo aldıkça da pko'dan kurtulamıyor insan.şeker hastalığı riskimiz fazla, tüylenme yapabildiği gibi saçları da döküyor.ters melun bir şey.
Ümidinizi kaybetmeyin, kilo bir yerde durma noktasına geliyor uzun bir bekleyişten sonra tekrar vermeye başlıyorsunuz.çoğu gitmiş azı kalmış sabır sadece.
Bol tempolu yürüyüş yapın mümkünse açık havada.psikoljinize iyi gelir.
İnşallah bebeğiniz olur. Ben bir sürü sorun ve bınlara ilaveten pko'lu biri olarak 2 sene önce tüp bebekle anne oldum.darısı başınıza:)

Ben de pko'luyum kilo kontrolümü hep dengede tutmaya özen gösteriyorum.kilo verdikçe

Amin.
Ben de pko'luyum. Aynen dediğiniz gibi çok inatçı pis bir hastalık.
Pko kilo aldırıyor kilo aldıkça da pko'dan kurtulamıyor insan.şeker hastalığı riskimiz fazla, tüylenme yapabildiği gibi saçları da döküyor.ters melun bir şey.
Ümidinizi kaybetmeyin, kilo bir yerde durma noktasına geliyor uzun bir bekleyişten sonra tekrar vermeye başlıyorsunuz.çoğu gitmiş azı kalmış sabır sadece.
Bol tempolu yürüyüş yapın mümkünse açık havada.psikoljinize iyi gelir.
İnşallah bebeğiniz olur. Ben bir sürü sorun ve bınlara ilaveten pko'lu biri olarak 2 sene önce tüp bebekle anne oldum.darısı başınıza:)
Amin canım allah bağışlasın yavrunu. Ben daha yeni başladım yenide evlendim aslında ama yaş 31 bide pkolu olunca korktum açıkcası ilerde sorun yaşarım diye erkenden bebek yapmaya karar verdim evet tüylenme ve saç dökülmesi bende de mevcut hele yüzümdekiler canımı çok fazla sıkıyır temizliyorsun illet bişey dört günde yeniden atıyor hemen ben glifor kullanıyorum ama o bile faydasız yarın klomene başlayacam umarım faydası olur ben kilo verdikten sonra çok şükür adetlerim düzene bindi şuan östrojen hariç bütün değerlerim iyi yumurtlamamda oldu aslında hatta doktor çok kaliteli yumurtlamışsın dedi ama yumurta büyümemiş yeterince rabbim isteyen herkese nasip etsin

Amin canım allah bağışlasın yavrunu. Ben daha yeni başladım yenide evlendim aslında ama yaş 31 bide pkolu olunca korktum açıkcası ilerde sorun yaşarım diye erkenden bebek yapmaya karar verdim evet tüylenme ve saç dökülmesi bende de mevcut hele yüzümdekiler canımı çok fazla sıkıyır temizliyorsun illet bişey dört günde yeniden atıyor hemen ben glifor kullanıyorum ama o bile faydasız yarın klomene başlayacam umarım faydası olur ben kilo verdikten sonra çok şükür adetlerim düzene bindi şuan östrojen hariç bütün değerlerim iyi yumurtlamamda oldu aslında hatta doktor çok kaliteli yumurtlamışsın dedi ama yumurta büyümemiş yeterince rabbim isteyen herkese nasip etsin
Çok sabırlıyımdır aslında ama bu pko konusunda onca yıl doğum kontrol hapları doktor kapısı aşındırmalar kıl tüy olayları çok sıkıldım artık gerçekten bide vitamin başladık ve bende kilo yapmaya başladı anlayamadım gliforumu bıraksam aca inofolic kombi kullanıyorum oda şeker direncinede iyi geliyor gliforla kullanıyorum diyemi anlayamadım ama çok sık acıkıyorum şekerim mi düşüyor acaba anlayamadım ki ya

X