Emzirmeyi biraktirma

elifbrldmrz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2023
6
0
28
Merhabalar arkadaşlar ben ikinci kez annr olmsk istiyorum ilk cocugum 2 yaşında hala emiyor ve ne yaptıysam memeyi bırakmak istemiyor tabiki çok mutluyum emdiği için ama ikinci bebek fikri düşündüğüm için artık memeyi bıraktırmam lazım sizce nasıl bir yol izlemeliyimd

benimde kizim iki bucuk yaşina kadar emdi birakmiyodu hamile oldugumu oyrendim mecbur birakmasi icin once gunduzler gozune gozukmedim hep kactim.oyaladim gecelerde uyudugu zaman yanindan kactim kucagimda uyuyodu sonra gunduzler hic vermemeye basladim bir ikik kez agladi sonra aksami bekliyodu sonrada meme aci dedim birden bire hic vermemeye basladim iki uc gun gece biberonda su icirdim uyudu oyle oyle alisti ama hala banada meme ver diyo unutamadi

Doğru bir yöntem mi bilmem ama rahmetli annem biz memeyi bırakalım diye göğüs ucuna acı biber sürmüş biz de o acılığı alınca bir daha emmemişiz. (Biz diyorum ikizim var çünkü ) Yani biber olmasa da tadının hoşuna gitmeyeceği bir şeyi deneyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…