emzirmek ne kadar güvenli

belmakyuz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2007
147
0
kızlar 3.5 aylık anneyim ve hala regl olmadım buna halk dilinde süt koruyo diyorlarmiş ama ben korktuğum için yinede emin olamıyorum aranızda bu şakilde korunan var mı?

zaten bu cok normal..bunu herkes bilir sut verirken anneler genelde regl olmazlar bir donem..kimisi alti ay kimisi sekiz kimisi bir yil,benim dogumdan sonra ilk adet olmam alti ay surmustu..ama bir arkadasim bir seneden fazla adet gormedi..gayet saglikli bir durumyerimseniben

ya regl olmamakta değilim ben korunma yöntemi olarak ne kadar güvenli yoksa gayet mutluyum bu durumdan

selam canım kesinlikle güvenme ve tetbiri elden bırakma ben ikinci kızıma böyle rahat iken hamile kalmıştım ve 18ay arayla iki bebek büyütmek zorunda kaldım sevgiler

bence de güvenme , bu şekilde tekrar hamile kalan çok insan var , birini yola koymadan ikinci ağır gelebilir , tedbiri elden bırakma derim , ilaç falan kullanmazsın zaten , yöntem tek şu durumda ...

canım annemde abimden sonra böyle korunmuş 3 ay sonra bana hamile olduğunu öğrenmiş bencede güvenme bu yönteme tedbirini al sen

Alakasi Yokkkkkk Saçma Olur Mu öle şey Benim Eşim Korunuyoo...süt Korur Mu Hurafe Bunlar Kizlar Yaaaa...her An Hamile Kalabilirsiniz Yaniiii...

bencede urafe böyle şey olurmu sen korunmassan haile kalırsın süt korur diye bir şey yok doktorlar bile söylüyor netten araştır istersen

süt korumuyo cnm inanma böyle şeylere sakın güvenipte tedbiri elden bırakma daha bebişin çok küçük

ya kızlar araştırmam mı sütteki prolaktin seviyesiyle ilgiliymiş bizde korunuyoruz ama tecrübeliler varsa sormak istedim ama benim dr umda ek gıdasız beslersem iki ay korkma demişti biz dikkat korunduk ama 6 aya kadar çok yüksekmiş koruma yani merak ettim sadece yoksa gayet bilinçli ve bilgiliyim

bu devirde bütün annişler bilgili ve bilinçli cnm.inşallah bebelerimizde böle bilinçli olacaklarrrrrr

seni tebrik ediyorum canım biz de bilmiyosun zannetik sana ve bebişine sevgilerimi yolluyorum

ben reglı oldum, bebeğim 5 aylık. tedbiri elden bırakmadım korunduk.
bi akrabamın şuan 8 aylık bebeği varrrr veeee 3 aylık hamileeee. ne kadar zor olacak kimbilirrrr allah yardım etsinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…