Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

öncelikle hoşgeldin,
sen zaten başından beri bayağı sıkı tutmuşsun işi ve geriye az kilo kalmış bebeğin daha çok küçük bence çok kafaya takma kiloyu bu şekilde devam et, sezeryan olduğun için karın bölgeni zorlama, ama yürüyüş yapabilirsin yada dışarı çıkamıyorsan evde yürüyüş falan var internetten indirip onları yapabilirsin

Cok sevindim canım.kac kiloyla baslamiştın?

slm kızlarrr
sabah demiycem 12de kahvaltı yaptık
ögle ile birleşti yanii
bayagıda kalorili oldu

tost
az peynir
patates kızartması(3aydır yememiştim)
1haşlama yumurta

azöncede
2çatal makarna yedim,
1tabakta kiraz

akşamada ,
çorba
mantar sote var
salata ayran

merhaba arkidişler sayfa iyiden iyise sessizleşmiş, kızım 2 akşamdır çığlık çığlıya ayğlıyor, sanırım dişleri yüzünden,

Zambak bence menünün iyi, kızartma dışında ama onuda 3 aydır yemedim diyon, okadarçık olusun demi :)

merhaba canım iyiyim sen nasılsınn bende göremedim seni kızın nasıl büyüdümü
benim oğlumda büyüyor adı fehmiege
sütüm çok azdı bebeğe mama takviyesi yaptım 2 ay anca emdi sonra bıraaktı şimdi hiç emmiyor 3 ayın içindeyiz
sen neler yaptın görmeyeli

çok şükür büyüdü kızımm
10.ayın içindeyiz
keşke ogluşun emseydi tabi ama kısmettt
adıyla yaşasınnn çok güzelmişşş

annelerr nerelerdesinizzzzzz
huuuu huuuuu

kızlar ben aralarda abarttım biraz baktım sütüm azaldııı
kızım için üzüldümm
ama şimdi yine devammm
tabii çoook çook kısmadannnn

ya gelinnde birlikte zayıflayalımmmm

ben geldimm zambaaakkkkk:)
tam olarak konsantre olarak geldim
kararlıyım bayram sonuna en az 5 kilo vermeliyim
yoksa durumum hiç iç açıcı değilllllll

ben geldimm zambaaakkkkk:)
tam olarak konsantre olarak geldim
kararlıyım bayram sonuna en az 5 kilo vermeliyim
yoksa durumum hiç iç açıcı değilllllll

Hatice yazalım burdan devamlı ozaman cumadan cumayada tartı günümüz olsun olurmu
azverene ceza olsun yinee

nedersinnnnn
kaçmak yokkkkkkk

kıslar yazmayalı çok oldu ama 2 gün önce tartıldım tekar 2 ayda 5 kilo gitmiş. 74 ile hamile kadım 8. ayımda 100 e merdiven dayamıştım şimdi 66 olmuşum dua edin bana 65 di istediğim ama şimdi 60 istiyorum :))) demekki gırtlağımıda tutsam süzülücem

Kizlar oruc tutuyor musunuz?

tutmuyorum canım oğlum emiyo çünkü zaten bu dönemde dişimde 2 çürük belirdi ki 28 yaşında ilk defa çürükle karşılaşıyorum. ve süt için suyada ihtiyaç olduğundan hem bebişim hem kendim için tutmuyorum ama borç oldu 60 gün allah seneye yardım etsin borçlarımı tutayım inşallah

Arakan daki müslüman kardeşlerimiz ne yapıyor acaba..Kimimiz yatağımızda kimimiz pc de oturuyoruz rahat rahat acaba oaradaki kardeşimiz kardeşlerimiz ne yapıyor genç delikanlılar belki nöbet tutuyor anneler kızlarına sımsıkı sarılıyor tecavüzden pislikten ölümden korumak için belki de korkusunu bastırmak için..

Kendimi hiç ama hiç iyi hissetmiyorum..Herkesten isteğim bugün ellerinizi semaya Onlar için Kaldırın ve dua edin..Rabbim yardımcıları olsun İnşallah..

ARAKAN SMS YARDIMI - 5 TL
Arakan yaz 5601 gönder (Diyanet)
Arakan yaz 5777 gönder (Kimse Yokmu Derneği)
Arakan yaz 3072 gönder (IHH İnsani Yardım Vakfı)
Arakan yaz 4042 gönder (Beşir Derneği)”

amin canım inşallah bebişler emmeyi bırakında borçlarımızı tutarız.benim diğer bebeğim de aynı dönemde olmuştu.benim bu senekiyle beraber 90 gün borcum var
bu arada sen söyleyince farkettim.benim düşlerim çok sağlamdır,ömrümde hiç doktora gitmedim de çürüğüm de yok.ama son 2 aydır,yani ikinci bebeğimi doğurduktan sonra arkada bir dişim sızlıyır içten içten,bu çürük habercisimi acaba?

çürük habercisi olabilir her dğumdan sonra ve emzirirken özellikle kontrol ettirmek şart. ben her yıl düzenli kontrol ettirirdim zaten. diş taşı bile olmadı şu zamana kaar. geçen yine gittim arka 2 dişimdede var. gerçi çok küçükmüş ama hemen dolgu yapılması gerek yoksa büyür. bide bebişimizi öpüyoruz falan o çürüklerde ne mikrop oluşuyo. benimde dişlerim sağlamdır doktor bile kontrol ederken maşallah çekti :)))

nerelerdesinizz hatunlarrrr
bende oruç tutuyorum çok şükür sütümde azalma olmadııı

haa buarada kilommmm
82.4tenn 76oldummmm

tebrik ederim zambakcım
nasılsın kızın nasıl?bende motive oluyorum bi kilo veremiyorum
farkettim veremiyorumdedikçe de veremiyorum
ramazaan dolayısıyla dikkat edeiyorum yediklerime dahada almayım diye
ramazanda almamam bile büyük başarı zaten benim için
bayramdan sonra başlıyorum yine dengeli beslenmeye
pek nete girme vaktim olmuyor sık sık yazsam daha çabuk motive olacağım ama nerdeee...
benimki kucaktan inmiyor uyuyunca da ben yorulup yatıyorum
neyse kendine iyi bak emzirdiğin için kolay verirsin sennn:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…