Emziren anneler Bestlak damla kullananlar

Ben kendimde tecrübe ettiklerimi yazayım
Bol su her emzirme sonrası
Uyku
Marul
Bulgur
Promalt
Tahin
Kimyon tohumu bulabilirseniz aktardan alın bir miktarını havanda ezin. Daha sonra kaynamış olan bir bardak suya bir çay kaşığı kadar ekleyip Biraz bekleyip içebilirsiniz.
Ben gazı için ve süt için o kadar içtim ki bir dönem burada nickimi kimyonsu yapmıştım 🤭
Canım ilk bebeğimde sütüm gelmiyordu çok ağladım çok hırs yaptım emzirme kampları yaptım. Çok araştırdım. Sütünün tamamen yetmesi için güzel bir uyku. Çünkü uykusuzluk sütü inanılmaz azaltıyor. boooolll su içmek. Yok bulgur yok soğan bırak onları sağlıklı güzel beslen yeter. Bestlak damlayı bilmem ama humana still tea bende inanılmaz ise yarıyordu. Bir de ben mama vermemek icin çok direndim çok pişmanım şimdi ikinciye hamileyim gece ben uyumadan önce bebeğime mama verip öyle uyumayı düşünüyorum sadece geceleri bir kere. Bebeğin de benim de gece rahatlamaya ihtiyacımız olacak mama belki uyku süresini uzatır o şekilde göğüslerin de süt toplar. Ama asiriii su içmeyi unutmaa
tecrubelerimiz aynı. marul-bulgur-uyku-su.
tahin kilo yapiyor diye birakmistim, yarin sabah tahin-pekmez deneyeyim bakalim.
Ben nerde tahinli bişey varsa yedim üzerine 10 kilo aldım :KK70: veremiyorum da ama listenin başı kesinlikle tahin
Ayrıca bunları düzenli ilk sy yaptım sonra aklıma gelirse yaptım
1 saat olmadsn ful do.
Kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim tahmin edersiniz ki bunların bir çoğunu denedim uyguladım bulgur pek yemiyorum bebeğe gaz yapar diye onun dışında hepsini tüketip yedim dünden beri bestlak damlaya başladım eşliğinde üzüm ve kayısı hosafina şuanlık gayet iyi etki kesinlikle bestlak işe yarıyor mus

X