Embriyo transferi 8. Gün idrar testi

Hic duymamistim acaba niye bana uygulamadilar, soracagim doktora
Baya faydasi oluyormuymus ?
Söyle söyleyeyim. Ayni gün 2 kişi transfer olduk ben 2. Gün embriyosu diğer arkadaş 5. Gün idi. İkimiz de pozitif. Ayni uygulama yapıldı ona da. Faydası var mi bilemem. Ama uyguladıklarına göre bir bildikleri vardır

Selam arkadaslar,
Bugun embriyo transferinin 8. Günü..
Hamilelik testi aldim, idrarda cok silik 2. Cizgi cikti bu iyi bisey degil mi ?
Düne kadar bel ağrısı, kasık ağrısından ölüyordum, 2 gündür hiçbirsey kalmadı...
Umutlarım sönmeye başladı..
Böyle çıkıp hamile kalan, bebegi olan var mı aranizda ?
Arkadaşlar böyle çıkıyor işte...
2 embriyo koyuldu, daha koyu olmasi gerekmiyor mu ?
Bundan evvelki mol gebelik olmuştu, onun gibi güçsüz olacak diye cok korkuyorum 😔

Eklentiler

• 20190731_114110.jpg
    20190731_114110.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 602
Bundan evvelki mol gebelik olmuştu, onun gibi güçsüz olacak diye cok korkuyorum 😔
Olumlu düşünün, olumlu olsun..lütfen olumsuz düşünüp gereksiz streslere girmeyin..testiniz gayet güzel çıkmış..bunun keyfini çıkarın..tebrik ederim..

Benim böyle çıksa havalara uçarım birde sekizinci gün dediniz gayet net çıkmış. Allah tamamına erdirsin inşallah 🤗

Hic duymamistim acaba niye bana uygulamadilar, soracagim doktora
Baya faydasi oluyormuymus ?
Banada uygulanmamıştı yumurta toplamadan önce iki doz vurulmuştum başka da vurulmadm kaçıncı gün embrıyosuydu transferin benım 5.gün dü 8.günde test yaptım idrarda cıktı aynı gün değerim 106 idi bence biran önce kan testi verin içiniz rahatlasın sağlıklı gebeliğiniz olsun inşallah😊

Zaten bu şekilde çıkar gayet net bu silik bir çizgi değil ki bir iki gün sonra ikiside aynı koyulukta olacaktır benım silik çizgi diye tabir ettiğim çizgi varla yok arası olmalı bu gayet net çizgi tebrikler💞

Selam arkadaslar,
Bugun embriyo transferinin 8. Günü..
Hamilelik testi aldim, idrarda cok silik 2. Cizgi cikti bu iyi bisey degil mi ?
Düne kadar bel ağrısı, kasık ağrısından ölüyordum, 2 gündür hiçbirsey kalmadı...
Umutlarım sönmeye başladı..
Böyle çıkıp hamile kalan, bebegi olan var mı aranizda ?
Benim 3. Gün embriyosuydu 10. Gün idrar testi yaptım negatif çıktı 12. Gün doktora gidip kan testi yaptırdım pozitif bence test gününüzü bekleyin idrar testine güvenme

Hayirlisi olsun simdiden benimde transferde3.gunum arada kasik agrisi oluyor ama fazla belirti yok endiselenmeli miyim? Rahim zarim 6 idi yukselmedi bir turlu

Hayirlisi olsun simdiden benimde transferde3.gunum arada kasik agrisi oluyor ama fazla belirti yok endiselenmeli miyim? Rahim zarim 6 idi yukselmedi bir turlu
3. Gün çok erken, benim her seferinde 5. Gün başladi belirtiler... ha şuan hicbi belirti yok ama iste idrar pozitif cikiyor.
Sabret, allah hepimizin yuzune baksin ins

BEnimde 8. Gün bugün bundan daha az silik şehir dışındayım eşim izin vermedi kan veremiyorum daha güne var diye sen kan versene canım bende konu açtım silik olunca genel de var diyorlar

X