Embriyo transferi 8. Gün idrar testi

Yasemin070707

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2019
21
18
36
Selam arkadaslar,
Bugun embriyo transferinin 8. Günü..
Hamilelik testi aldim, idrarda cok silik 2. Cizgi cikti bu iyi bisey degil mi ?
Düne kadar bel ağrısı, kasık ağrısından ölüyordum, 2 gündür hiçbirsey kalmadı...
Umutlarım sönmeye başladı..
Böyle çıkıp hamile kalan, bebegi olan var mı aranizda ?

Kızlar benim de bugün 8. Günüm ama transferden sonra 3 kere yarın doz çatlatma iğnesi oldu bana.. o yüzden benimki varsa bile idrarda çıkmaz. 11. Gün kan vereceğim o yüzden

Kızlar benim de bugün 8. Günüm ama transferden sonra 3 kere yarın doz çatlatma iğnesi oldu bana.. o yüzden benimki varsa bile idrarda çıkmaz. 11. Gün kan vereceğim o yüzden
Bu benim 3. Tup bebek denemem. Hic birinde transferden sonra çatlatma iğnesi olmadim ben. Acaba karistiriyor musunuz ?
Gunluk bi kez prolutex ve clexane kullaniyorum

Kan testi kesin sonuç cnm benim 9. Gün 13 çıkmıştı. Ağrı falan olmaması normal herkeste belirti oluyo diye bişey yok moralini bozma
Bu 3. Denemem, 2 de dış gebelik var. 4. Kez hamile kaldim, 2 tüp bebekte de mol gebelik oldu...
Hepsinde bu belirtiler vardi, bunda olmayinca huzursuz hissediyorum iste. Sanirim biraz vucudunu tanimak.
Umarim bu sefer olur cunku cok yoruldum, pes ettim. Bu son denemem 😔

Selam arkadaslar,
Düne kadar bel ağrısı, kasık ağrısından ölüyordum, 2 gündür hiçbirsey kalmadı...
Bence hamilesin canım.catlatma iğnesi olmadıysa n doğru dur çünkü erken olduğu için silik çıktı. Benim sekizinci gün silikti dokuzuncu gün değerim 397 idi. Hayırlı olsun kuzu

Bu 3. Denemem, 2 de dış gebelik var. 4. Kez hamile kaldim, 2 tüp bebekte de mol gebelik oldu...
Hepsinde bu belirtiler vardi, bunda olmayinca huzursuz hissediyorum iste. Sanirim biraz vucudunu tanimak.
Umarim bu sefer olur cunku cok yoruldum, pes ettim. Bu son denemem 😔
İnşallah bu sefer pozitif sonuç alırsın cnm stres yapma stres çok çnemli

Selam arkadaslar,
2. Çizgi çıktı diyorsun silikte olsa
Olmasa çıkmazdı bence
2 gün sonra ya testi tekrarla yada hiç strese girme direk kan ver
İnsAllah vardır

Bu benim 3. Tup bebek denemem. Hic birinde transferden sonra çatlatma iğnesi olmadim ben. Acaba karistiriyor musunuz ?
Gunluk bi kez prolutex ve clexane kullaniyorum
Yok canım ya choriomon bildiğin, bi tanesi tranfer günü diğeri 3 gün sonra diğeri 6 gğn sonra yapıldı ben de anlamadım yarım doz yaptık içinde hcg var diye yapıyoruz gibi bişiler dediler sormuştum

X