Embriyo kalitesi nasıl arttırılır

Tarlusal ve endol hap ile birlikte kullandım evet. Çatlatma iğnesi oviteelle idi.
Sizde doz kaliteyi etkilemiş olabilir mi?
Bi önceki soruma da yanıt verir misiniz.
Konu hakkında tecrübelisiniz belli ki

1.68 75 kiloya ben 300 kullandım ve earlyblast oldular 2 tane gelişmedi iptal oldu transfer. yani sizin kilonuza göre 225 mg başlanabilirdi sonra arttırır menepur gibi başka ilaç eklenebilirdi.

Hangi şehirdesiniz? Ankara memorial ya da şişli memorial tavsiye ediyorum. Tekrar yanı yere gitmeyin bence. Yaş itibariyle acele etmek gerekiyor bende sizin gibiyim Prof Dr Aygül Demirol Ankara memorialden memnunum. Aylardır hazırlık yapıyoruz hala takviyeler kullanıyorum. Bir muayene olup görüş almayı tavsiye ederim.

Tarlusal ve endol hap ile birlikte kullandım evet. Çatlatma iğnesi oviteelle idi.
Sizde doz kaliteyi etkilemiş olabilir mi?
Bi önceki soruma da yanıt verir misiniz.
Konu hakkında tecrübelisiniz belli ki
Etkilemiş olabilir canım bende Dr uma bunu sordum ve tamam daha düşük başlayalım dedi. benim kiloma göre 300 normal ama kaliteyi etkilediğine dair makaleler var. 2 kez başarısız oldu yüksek dozla. 3. de 225 mg la iyi çok şükür. çatlama olarak pergovisle ovitrelleyi beraber kullandım. 36 saat önce başka büyütücü iğne verdi. size merkez değiştirmeyi öngörüşme ler yaptıktan sonra içinize sinen yerle devam etmeyi tavsiye ediyorum

Ankara memorial Prof Dr Aygül Demirol. Memnunum tavsiye ederim. Tecrübe ve bilgisine güvenerek gidiyorum. instagram hesabı var bakıp arşatırabilirsiniz. zor vakalarla uğraşıyor.
Bi arkadaşım vardı ona gidiyodu , 2 başarısız transferi olmuştu 5aa embriyolarla (( çifter transfer ,donmuş transfer )) yüksek dozda vermemişti yumurtası azdı çünkü,sonra gürgan kliniğe gitti ,ordaki tek farkı taze transfer olmuştu ve şekeri yüksekmiş o doktoru fark etmiş ,kontrol altına almış hap ile , hamile kaldı ilk transferinde. Bazen bişeyler gözden kaçabiliyor ,bazıları da tsh hiç bakmadan transfer edebiliyor ben gibi .. İyisine denk gelmek nasip işi

Bende tavuğa çok şaşırdım nedenki

Bursada yaşıyorum. Doktoruma da böyle tavsiye üzerine gitmiştim ama kısmet işte. İlk denemem yarıda kaldı. Heyecanlı başladığım iş yarım kaldı ve hevesimi kırdı
Evet yaş 35. O yüzden benim endişem.
Siz daha tecrübelisiniz bu konularda ne güzel. Umarım her şey istediğiniz gibi olur

Teşekkür ederim
Takviye olarak önerin var mı
Yumurta kalitesini artırmak İçin

Kısmet bazen de. Yapacak bir şey yok
İnşallah bundan sonrası güzel devam eder
Gürkan klinik dediğiniz hangisi ?

Genetik teste ne kadar ödediniz acaba ?

Ankarada gürgan klinik,timur hoca yanında bi doktor daha var ,o takip etmiş süreci ,timur hoca ilk başta ilgilenmiş.

Tsh, insülin direnci hormonlar kaçıncıya bakılacak istediler benden. Dondurulmuş transfer daha başarılı hoca da bunu tercih ediyor. çünkü rahim gonal f lerden inceliyor yumurtalıklar büyüyor ila. lardan dinlenmesi lazım. Nasip işi evet ama bir hocayı tercih ederken biri başarı elde etti ya da çok popüler biri diye değil bilimsel makalelerine ve kaç yıllık tecrübesi olduğuna bakılır. Başarılı yurtdışı Çalışmaları çok. 30 yıllık tecrübesi var. Aynı embriyoloji okumuş embriyolog. Tüm işlemleri kendisi yapıyor, kolay iletişime geçebiyorsun. Histereskopi gibi cerahi işlemleri çok yaptığı için başarılı ve güvenilir olduğunu düşünüyorum tecrübe de ettim. Hastalarda günümüzde bilgili donanımlı olup yerinde soru sorarsa daha iyi bir süreç olur.

Ayrıca şekerin tutunmaya bir etkisi yok. İlerleyen safhada gebelik şekerini etkiler onu da takip ediyorlar zaten. Dediğim dondurulmuş transfer başarı oranı bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Arkadaşınızın nasibi gelmiş orası vesile olmuştur. Elinden geleni yapıp, kurumsal başarılı yılların labını ve tecrübeli Dr u seçersin gerisi takdiri İlahi. Bunun bilincinde olan bir Dr da benim hoşuma gidiyor. Bu şans işi diyenleri değil hoca da "biz vesileyiz elimizden geleni yapacağız, Allah nasip ettiyse olacaktır" diyor.

Günümüzde pek çok youtubeda anlatan kaliteli içerik var. Her bilgiye kolay ulaşılıyor. Makaleler başarı oranları hepsi mevcut. Burdaki konularda da konuştuk epey konu var. insülin direnci ve Tsh, d vitamini( artık kadındoğum bakıyor) bakılması gereken rutin aile hekimi kontrollerinden. Yanlış anlamayın sizin için söylemiyorum ama hastalarda donanımlı olup bazı şeyleri kendileri önceden gebelik planlamak adına düzenli baktırmalı. Videoları dinlerseniz süreç hakkında bilgili olmayı Drla sağlıklı iletişim kurmak için öneriyorlar. Malesef klinikler hastaneler yoğun iş yükü çok yeri geliyor onlara da hak veriyorum.

Yukarıda bir arkadaşa anlattım okuyabilirsiniz. tavsiye ediyoruz ama isim olarak duyurmak bu. Geri kalan tüm araştırmaları size kalmış. Biri başarı elde etti diye değil mantıklı olan kurumsal yılların başarı tecrübesi makale, çalışmaları bunlara bakılarak kişiye de hitap ediyorsa içine siniyorsa tercih edilir. Gerekirae gidilip öngörüşme yapılır sizin için başarı oranı ne olur, nasıl yöntemler kullanırlar farklı bunlar konuşulur. düşünülür kıyaslanır sonra karar verilir.

Teşekkür ederim
Takviye olarak önerin var mı
Yumurta kalitesini artırmak İçin
Takviye olarak piyasada en uygun fiyatlı ve içeriği en geniş güzel "Proxyfemin" var onu tavsiye ederim. Kendimde kullandım epey.
Kalite artırıcı yiyeceklerin konusu burda var konuştuk uzun uzun. eski konuları tararsan bulursun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…