Embriyo kalitesi nasıl arttırılır

Bir sorun yok inşallah herşey yolunda gider, yumurtalarin olumlu cevap vermesine sevindim benim yaşım 43 bütün hormon değerlerim iyi ikidefa olumsuz oldu , yaş la ilgili olabilirmis ondan sordum
Merak ettim canım o yüzden :) inşallah hepimiz için her şey yolunda gider yumurtalar bazı aylar kalitesiz oluyor ama pes etmemek lazım bol su yürüyüş bi de şekerli gıdalardan uzak durunca yumurta baya değişiyor

Canım hiç bilmiyorum o konuyu

Teşekkür ederim bende şekeri ve karbonhidrati kestim ,ama meyvelerden vazgeçemiyorum özellikle yaz meyveleri inşallah sorun çıkarmaz,benim bir embriyo kaldı genetige gitti trizomi 2 çıktı esiminde ileri derecede şekil bozukluğu var sperm de resmen dünya başına yikildi yani hiç böyle bir sonuç beklemiyordum transfer iptal oldu bütün emekler masraf boşa gitti 200 bin gitti nerdeyse

Kahve türk kahvesi küçük bir fincan sabah akşam icilse sorun olurmu

Gebelikten önce yumurta kalitesi için sorun olurmu ,ben zaten hamile olunca kahve çay tiksinti geliyor, sadece tedaviye olumsuz etki edermi onu merak ettim

Neden bir türlü başlamadı tedaviye?

Amh değerim düşük her ay bişey çıkıyor geçen ay yumurta kist olmuş dedi ondan önceki ay fsh çok yükselmişti uygun görmedi ondannbi türlü başlayamadık ve zaman kaybı oldu benim için. Mesela daha özenli kontrol edilseydim geçen ay ki yumurtam kist olmazdı belki toplanırdı durumum gittikçe kötüye gidiyor benim ne yazık ki

Bir ay vitamin kullan gel dedi kullandım gittim başlayalım dedi maddi kaynaklı o ay başlayamadık sonraki ay doğal deneyip bi sonraki ay tekrar gittim uygun görmedi vitaminlerine devam et bi dahaki ay gel dedi gittik geçen ay da yumurta kist olmuş dedi vitaminlere devam et sonraki ay gel dedi. Marttan beri böyle gidip geliyorum bi başlayamadım bu ay o yüzden başka doktora aklım kaydı tedaviye başladım fakat 1 yumurta vardı 2.side arkadan göründü ikiside gelişim göstermedi tedavim iptal oldu

Anladım. Üstüste aksilikler olmuş
Umarım bundan sonraki süreçte hızla güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…