Embriyo gelismemesi/oluşmaması hk tavsiyelerinize ihtiyacım var

perestu

Merdümgiriz Biri
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
848
1.163
Merhaba arkadaşlar 3 başarısız ivf ve 1 döngüde opu sonrasi yumurta boş çıkması sonrası, yine buradayim. Dün opu islemi yapıldı 21 mmlik bir yumurtam toplandı, bugün ise embriyo gelişmemiş. Uygun değil dediler. Opu sonrası 6 gün sonraya tekrar randevu verildi. Geriden gelen diger yumurtalarin takibi icin, onların boyutları da 17, 13,10 mm.
Yaşım 32 bu arada. Ah düşük, diğer hormon degerlerim normal. Eşimin sayı düşüklüğü ve morfoloji sorunu var ama bu ivfde sorun degil diyorlar.
Benim gibi embriyo gelişmeme sorunu yaşayan, bir çözüm bulabilen var mı? Bana ne gibi tavsiyeler önerirsiniz?

Merhaba öncelikle 3 başarısızlığınızın sebebi yumurta gelişmemesi mi, yoksa transfer olup da negatif almanız mı? Amh düşüklüğünde genelde havuz yöntemi uygulanıyor bildiğim kadarıyla. Bence amh düşüklüğü ile sık çalışan bir doktor bulun ve tedavi öncesi yumurta kalitesi için belki size vitamin vs önerir. Asla umutsuz olmayın bence 1 yumurta toplanıp da embriyo olup tutan çok kişi var. Umarım güzel sonuca ulaşırsınız

Önceki tedavilerimde 2 ya da 3 yumurta çıkıyordu. Embriyolar da orta kalitedeydiler, transfer aşaması olmuştu. Negatif sonuçlandılar. Geçen Mayis ayinda 1 yumurta çıktı o da boştu. Bu ay da 1 yumurta dolu ama embriyo gelişimi olmadı. Aret Kamer'e gidiyorum aslında. Umutsuz değilim ama iyiye gitmesi gerekirken daha kötüye gidiyor sanki

Her ay çıkan yumurta kaliteleri farklı oluyor. Malesef deneye deneye bulacağız inşallah bir sonraki denemede yakalarsınız

Bendede amh düşüklüğü var Ağustos ayında 4 yumurta toplandı 2 si boş çıkmıştı dogerlerindede döllenme olmadı vitamin vs kullanıyormusunuz ek olarak çiğ kabak çekirdeği avakado ceviz gibi ürünler tuketebilirsiniz doktor tavsiyesi değil ama burada duyup okuduğum kadarıyla bende yapmaya çalışıyorum her gün haşlanmış yumurta bol yeşillik mevsim meyve sebzesi

Çoğunlukla dikkat etmeye çalışıyorum beslenmeye ama boşladığım zamanlarda oluyor. Bir diyetisyenle görüştüm, yeni bir beslenme düzeni oluşturdum gibi. Vitamin, multivitaminde kullaniyorum

Çoğunlukla dikkat etmeye çalışıyorum beslenmeye ama boşladığım zamanlarda oluyor. Bir diyetisyenle görüştüm, yeni bir beslenme düzeni oluşturdum gibi. Vitamin, multivitaminde kullaniyorum
Allah'ım emeklerinizi boşa çıkarmasın hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlariniz olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…