ELTİNİN dik kafalılığı ve cahil tavırları...

zaten başta yapılan o yanlış yorumdan sonra sürüklenmiş ya konu devam etsinler sıkıntı yok açımdan...

kendi hayatınıza bakın kendınıze bır ugras edının kı kendı huzursuzlugunuz ve mutsuzlugunuzuda baskalarını mutsuz ve huzursuz etmeyın bos ınsanın ugrasacagı seyler bunlar herkes kendınden sorumludur... Kaçıncı yuzyılda yasıyoruz bılemedım elle tutulur tek bır tarafınız yok dahada hala konusmayın sevıyesızce bu kadar ınsan bu yorumu yapıyorsa en bas sayfanızdakı sızın yorumuza gore yapıyor yazdıklarınızı tekrar okuyun kım cahıl kım dık kafalı goreceksınız...

huzursuzluk ve mutsuzluk hangi aile içinde yaşanmıyor sizin hayatınız günlük güneşlikmi acaba herzman?? onuda gectim boş insanım sizlerde o boşluğu doldurmuşsunuz kaç gündür?? haa bide bunları söyleyince ben SAYGISIZ sizler SAYGILI pardon sizlerde haklısınız...

Dengesizler derken? Biz gayet dengeli yorumlar yapıyoruz ama sizin verdiğiniz cevaplar arasında tutarsızlıklar var. Kendi profilinizden girip yorumlarınıza bakmanızı salık veririm sevgili arkadaşım.

arkadaş da yapıcı olma durumu yok.eltisine biz yabancıyız bunların hepsi tanıdık bunlara karşı birlik olalım diyen biri nasıl yapıcı olur?

sanki savaş var ortada.

huzursuzluk mutlaka her ailede az çok vardır tabii. ama siz olmayan yerde hzursuzluk yaratmışsınız. sizce o kadın ne hissediyordur? ne düşünüyordur hakkınızda? onun size doğrudan yaptığı ne vardı? eşiyle problemi, ikisni ilgilendirir, kaynanasıyla da sorunu onları ilgilendirir. şimdi eşin eltinle telefonda dertleşse, kadın da tekrardan kontrol etse aynı şeyleri aktardımı diye mesela ne hissedersin?
altında iyi niyet göremedim ama eğer varsa da, evlenmiş belli bir yaşa gelmiş bir kadın hareketlerinin ne anlama geldiğini çözeilmeliydi.

yeni evlenmişler ertesi gün saat 1'de el öpmeye gelmişler, o el sizin miydi? hepimiz evlendiğimizin ilk gününe geri dönelim yapmak istedğim şey o gün kv görmek miydi?

kımsenın hayatı gullık gulıstanlık degıl herkes kendı sorunuyla ugrasıyo kımseye dalasmıyo sızler gıbı aartık bılmıyorum bosluktan mı gelemedınız yoksa bu kadar yoruma agzınız acık kalınca mı uzaktan seyrettınız bılemıycem sızınde hayatınız bızı ılgılendırmıyo sızınkıde baskalarını ılgılendırmesın herkesı yuvasında kafasını rahat bırakın kı kımsenın vebalını almayın derım saygısızlık edecek hıcbır cumlem gecmedı dıkkatını cekerım argo konusan sızsızınız teker teker yorumlarınızdan bulup cıkarttırmayın ısterseniz...

Ne eltiymiş arkadaş
Başka işi gücü yok galiba

Ben eltimi sevmesem az öz görüşürüm biter
Vay efendim bunla neler yapacaz diye konu açmam
Sanki çocuğum beni dinlemiyo, eğitim hakkında fikir verin diyo

İkinizde ayrı ayrı bireylersiniz
Önce demiş, gel biz iki elti ittifak kuralım bunlara karşı
Bakmış elti oralı değil
Bu kez kaynana ve kaynı fişeklemiş
Niye bi grup kurup diğerlerine cephe alma peşinde anlamadım

Denge problemi kimde acaba

Üslubunuzu düzeltmediğiniz sürece yanlış anlaşılmaya devam edeceksiniz.Sadece bu forumdan bahsetmiyorum, yazı diliniz bu kadar süzgeçten geçmemiş ve hakaret niteliğinde ise konuşurken de çok farklı olduğunuzu düşünmüyorum.Zaten eltinize karşı sert tutumunuz ve yüzüne karşı söylediğiniz laflar da gerçek hayattaki üslubunuzu az çok ortaya koyuyordur.Burada ki yorum yapanlara "Dengesizler, çapınızda eğlenin" gibi söylemleriniz kimsenin umrunda olmaz.Ama gerçek hayatınızda biraz daha laflarınızı süzgeçten geçirmenizi, empati yapmanızı temenni ederim.Zira o sizin kendi hayatınız ,akrabalarınız.

zaten başta yapılan o yanlış yorumdan sonra sürüklenmiş ya konu devam etsinler sıkıntı yok açımdan...

Sen 'dağıl' dedin diye sürüklenmedi konu!
Emin ol,senin 'dağıl ' kelimeni hiç birimiz kaale almadık,sadece eltini yerle bir etmeye çalışman,aşırı kıskançlığın,çekememezliğin ve anlamsız kaynana tavırların yüzünden konu sürüklendi...

Yoksa senin 'dağıl' kelimeni sallayan yok.

,

Ya eğer böyle bir durum varsa,çok karaktersizce ama ya..

,

Ya eğer böyle bir durum varsa,çok karaktersizce ama ya..

Kendisi öyle yazmış

Son düzenleme:
Şu konudaki stratejileri kariyerime uygulasaydım coktan müdür olmuştum

bence bu yeni gelin, kocasının sevgisine güvenerek cahilliğinde verdiği cesaretle kimseyi sallamıyor.

sende kıdemli gelin olmanın verdiği egoyla diğer aile fertlerini etrafında nasıl topladıysan onada aynısını yapmaya çalışmışsın ama ters tepmiş.

elti kim sen kim, herkesin evi yeri yurdu ayrı. bayramdan bayrama gördüğün biri için bu dert ne tasa yani ? ne gerek var..

sana birileri anlatıyorsa, beni ilgilendirmez de geç git üstünden ya, bu nedir böyle..

bu kadar dert edinecek ne var. işin mi yok anlamadım ki ?

kadın programı gibi o onu dedi bu bunu dedi bilmem ne.

köy dedikoducuyla bırak kendi ateşleriyle yansınlar, sanane ??

ayrıca senin eşinin mükemmel bir işi, sana karşı süper bir ilgisi, ve çok zeki cocukların var herhalde ki bu kadar önemle ve öfkeyle yazdığın konunun içeriği bunlar değil.

yani bana kalırsa senin uğraşacak işin yok, kafayı buraya takmişsın.

hani bir laf var ya,bu konuya cuk oturacak!!!sorunun kendinde olduğunu an-la-ya-ma-yan insanlar çözümü başkalarının huzurunu kaçırmakta bulur!!

karı koca arasına girilmez duymadınız mı bu lafı resmen kaynınızı arayıp eltinin dedikodusu yapmışsın. Mutlu oldun mu kaynın kendi eşine senden önce onu tanıdım sana güvenmiyorum ona güvendiğim kadar dediğini duyunca. Yazık bir insanın eşinden bunu duyması ne kadar kötü birşeydir. Birde hala neyin özürünü bekliyorsunuz anlamadım. Onlar yeni evliler ve bir alışma süreci yaşıyorlar anladığım kadarıyla sorunları var kendi aralarında ama siz bu şekilde devam ederseniz bir yuvanın yıkılmasına bile sebep olabilirsiniz. LÜTFEN daha fazla karışmayın size ne yahu ne yaparlarsa yapsınlar

Ben böyle bişey görmedim duymadım bilmiyorum:)
Demişsiniz ya evin içinde mesajlaşıyolar dışarı çıkıp konuşuyolar elele göz göze geliyolar Resmen kıskanıyosunuz kaynınızın eltinize olan ilgisini eşinizden görmediğiniz için kıskanıyosunuz.
Yok bulaşık yıkamıyo ay yapmıyo ağzımıza beslemiyo çalışıyorum evde bulaşıklar duruyo diyip gidiyo:)) yapmak zorunda değil sürekli gelmek zorunda değil gitmek zorunda değil cahillikten bahsediyosunuz aynayı çevirin derim.
Aldığı maaşı yapmak istediği çocuğu bile dert etmişsiniz kaynızın yemeği sizi niye ilgilendiriyo ki? yok ben eskiyim kayınvalideden sonra ben gelirim havası yaratmaya çalışıosunuz aklınızca ama çarşıdan hava alailirsiniz :))

eliniz boş dediğiniz insanlara fikir soran sizsiniz!!sonrada kendi çapınızda eğlenin diyende sizsiniz.

madem boş insanların kendi çaplarında eğlendikleri biyer burası neden siz burdasınız,yanlışlıklamı girdiniz bdv'ye yoksa

sizi bu yazınızdan ötürü tanıyınca benim eltimden daha beterleri varmıs dedim... Allah eltinize sabır versin kocasını ona bağıslasın.... insallah mutlu olurlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…