Eltiler Ve Görümcelerden Memnun Olanlar

yudum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
10
0
40
Selam Arkadaşlar Ben Görümcem Ve Eltimden çok Memenunuum Onlarla Herhengi Bi Problem Yaşamadim.şimdilik çok Güzel Anlaşiyoruz:inlaşşah Herhangi Bir Problem çikmaz.herkese Allah Böyle Elti Ve Görümce Nasip Etsin.

Benim görümcelerim ikizler. Aramızda 1 yaş var onlarla. İnanılmaz tatlılar, benim kızkardeşim olmadığı için farklılar benim için. Onlar bana geyiğine "yenge" derler (benden 1 yaş büyükler), takılırız birbirimize. Henüz eltim yok, yakında bir tane olabilir gibi bakalım, ufukta birileri var ama hayırlısı... O yüzden elti konusunda yorum yapamayacağım.

Ama görümcelerimi çoook seviyorum, sırdaşlarım onlar benim, ben onlarla onlar benimle... Bazen biriyle çok konuşunca diğeri "kıskandım bana ne" diye araya girer
sırnaşık şey Allah bozmasın ya... Canlarım benim...

ne görümce ne elti,benim için kayınvalidem çok değerli.kendisinden çok annelik gördüm.tabiki annemle kıyaslanamaz fakat kayınvalidemide çok seviyorum.benim için çok önemli.annecim Allah muhabbetimizi bozmasın.seni başımızdan eksik etmesin.seni seviyorum.

Ikiz Olmasida çok Güzel.inşallah Eltinde Görümceler Gibi Tatli Olur.inşallah Allah Gönlüne Göre Verir.

ay benim bir görümcem var dünya iyisi sakin adımı bile söğlemez konusurken hep ablacım der vcanım benim bende onu cok seviyorum

benim en küçük eltimle aram çok iyi biz 4 eltiyiz en büyükleri benim aramızda 9 yaş olmasına karşın küçük eltimle çok iyi anlaşırız birbirimizin sırdaşıyız diğer eltilerimle ve görümcemle ise hiç iyi değiliz

Benim eşim tek erkek olduğu için eltim yok. Ancak dünya tatlısı üç görümcem var.
Herbiri ile o kadar iyi anlaşırız ki. Beni çok iyi anlarlar ve severler.Benim için hem çok önemli hemde çok değerliler. Bu yüzden kendimi çok şanslı sayıyorum. Darısı bütün gelinlerin başına inşallah.a.s.

benim 1 tane eltim var görümcem yok
eltim şehir dışında olduğu için fazla görüşemiyoruz
düşünce tarzlarımız biraz farklı
ama şu ana kadar ters düşemdik inşallah düşmeyiz
görümcem yok iykide yokmuş
ne derler
görümüm geliyo;ölümüm geliyo :Roflol::Roflol::Roflol:

BİZDE DE ŞÖYLE DERLER...

GÖRÜMCE, KÖR KEPÇE :) ( Sana bir iyilik yapmaya kalktığında sakarlığı tutanlar için )

BENİM GÖRÜMCEM ÇOK ANLAYIŞLIDIR.
EVİME MİSAFİRLİĞE GELDİĞİNDE BİLE, SERVİSE YARDIM EDER.
HATTA BAZEN BAŞKA MİSAFİRLERİMDE OLACAĞINDA ÖNCEDEN GELİR, YEMEK BİLE YAPAR.
O EV HANIMI, BEN ÇALIŞIYORUM.
BEN ONA O ŞEKİLDE YARDIM EDEMİYORUM AMA,
KENDİME BEĞENEREK ALDIĞIM NE VARSA İMKAN DAHiLİNDE ONA DA ALMAYA ÇALIŞIRIM.

YANİ O MEMNUN, BEN MEMNUN.
BU ARADA BEN ONDAN BİR YAŞ BÜYÜĞÜM, O NEDENLE DE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ.
KEYİF ALDIĞIMIZ PAYLAŞIMLAR BİLE AYNI SAYILIR.

ELTİMMM, ELTİME GELİNCE...
AHHH AHHHH.
NE SİZ SORUN NE BEN SÖYLEYEYİM...

BENİM ELTİM YOKKİ :Roflol:

Valla ilk baslarda taniyana kadar isin dusene kadar iyidir gorumceler...En azindan benim için oyle...Bir tanesiyle daha iyi anlasiyoruz ama diger ikiz gorumcemleri ne siz sorun ne ben soyliyim... :))))Eltimlede baska ulkelerde oldugumuz için hiç gorusmuyoruz diyebilirim...

Yani "keciden post,gorumceden dost olmaz" diyenlerin bir bildigi varmis bence...Bence mesafe gerekli hemde surekli......!

henüz eltim yok ama 3 tane görümcem var
malesef hiçbiriyle iyi değiliz bence burada asıl kişi kayınvalide
evlatlarının arasına soğukluk koymamalı herbirini idare edebilmeli
ben eş yönünden kendimi çok şanslı bulurum hep
ama ailesiyle yıldızımız hiç barışmadı ..

1 görümcem 3 eltim var...hepsiylede çok iyi anlaşırım 14 yıllık gelinim birgün bile ters düşmedım hiçbiriyle...ama sanırım bıraz benım iyiyliğimden:1rolleyes::1rolleyes: çünki diger eltılerım bırbırlerıyle pek anlaşamıyorlarr hepsınde bırbırnı cekememe davası var..ben kımseyı kıskanmam kımseye saygısızlık yapmam en küçüklerı benım çünki..kımsede bana bırsey yapmıyor ....ne etliye ne sütlüye karışmazsan eger iyi olursunfisfisfis bende onu yapıyorum ...görümcemle ama kardeşden öteyız onu cok severım oda benı adaşım zaten aynı isimlerı paylaşıyoruz burclarımız aynı benım ıkızım gıbı..o yüzden bıtanem o benım...

benim eltim yok, iki görümcem var. iyi anlaşırız, çok iyilerdir ama mesafeyi korumak gerektiğine inanıyorum ben gene de. ne olursa olsun eninde sonunda sen el kızısın öbürü abisi. her derdini anlamalarını beklememek lazım.
ben de görümceyim insan abisine kimseyi layık bulmaz aslında içten içe bilirim, o yüzden ona göre davranıyorum:)

benim sadece 1 tane görümcem var,zaten aynı şehirde değiliz senede 1 en fazla 2 defa görüşürüz,o da 1 hafta ila 10 gün falan sürer,benden 9 yaş büyük ama arkadaş gibiyizdir,iyi geçiniyoruz,Allaha şükür aramızda tatsız bişey yaşanmadı,k.validemlede öyle.severim ikisinide k.pederi de aynı şekilde..

bende de birtane görümce var dostlar başına kimseyi kırmaz kırmamk içinde elinden geleni yapar o varken iş yaparsa alınır o yapsın sana yardım etsin ister çok iyidir çok canım ablam benimm...
eltimde bitane o biraz menfaatç,d,r sınırı korum açalışırım hep dengeyi buldum gidiyorum ne onun zarıarı var bana ne benim ona kullanmasıan izin vermedim kendimi bende iyisi yok kayınvalidemi bile kulanmma çalışıyo gerçek yüzü belli kimse ona yakın olmuyo kaynımdan dolayı idare işt eyüz yüze bakıyon sonuçta..

bende 4 tane görümce var hepsi birbirinden tatlı
arkadaş gibiyizdir
ama şu an için eltim yok olursada anlaşırız die düşünüyorum
çünkü benimle anlaşamayan kimse ile anlaşamaz:)
olaki anlaşamadık en kötü ihtimalle onula görüşmem die düşünüyorum
tabi zaman neyi gösterir bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…