Görümce sorunsalı

Yani objektif baktığınzda olabilir ona daha çok kanı ısınıyor , vakit geçirmeyi seviyor veya kendini daha yakın hissediyor olabilir.

Size saygısızlık yapmıyorsa takmamalısınız kimseye zorla beni de sev , onla bir tut , aynı davranışları sergile diyemezsiniz ve bu beklenti içine giremezsiniz. Tıpki Bizimde daha çok sevdiğimiz daha az sevdiğimiz insanların olduğu gibi .. millet evlatlarını kayırıyor görümce resim paylaşmış paylaşmamış çok da önemli değil.. saygısını koruması yeter böyle düşünün

Kızlar ben mi abartıyorum acaba evleneli 2 sene oldu görümcem bana karşı çok mesafeli sanki beni sevmiyor gibi ben konuşmaya başlayınca lafımı bölüyor kendisi konuya dahil oluyor 1 eltim var onunla sürekli sohbet eder konuşur benimle konuşmaz çevremdeki insanlar çok cana yakın olduğumu söylerler dün doğum günümdü elitimle ikisi paylaşım yapmışlar eltim motor almıştı onu paylaşmış görümcem bana da sürpz yaptılar görümcem müsait değilsindir diye video çekmedim falan dedi bence bahane benimle hiç bir şekilde paylaşım yapmaz diğer eltimin oğlunun doğum gününde herşeyi çekti paylaştı benim kızımın doğum gününde hiç öyle şeyler yapmadı bana gelince hiç paylaşım yapmaz beni umursamıyor sanırım ne yapmam gerekir
Ne güzel işte sende ne istiyorsun daha, ailene karışmıyor eşini sana karşı doldurmuyorsa bırak ne halleri varsa görsünler senden uzak olsunlar, emin ol çıkar işin içine girince eltinle gorumcenin de arası bozulur sen uzak kaldığın için iyi olan sen olursun. Ayrıca da senin çocuğunu niye paylaşsinlar? Benim görümcem benim çocuğumu paylaşsa problem çıkarırım, benim çocuğumla mi elaleme hava atacak o hava atsın diye mi doğurdum ben çocuğumu? Böylesi daha iyi emin ol.

Kızlar ben mi abartıyorum acaba evleneli 2 sene oldu görümcem bana karşı çok mesafeli sanki beni sevmiyor gibi ben konuşmaya başlayınca lafımı bölüyor kendisi konuya dahil oluyor 1 eltim var onunla sürekli sohbet eder konuşur benimle konuşmaz çevremdeki insanlar çok cana yakın olduğumu söylerler dün doğum günümdü elitimle ikisi paylaşım yapmışlar eltim motor almıştı onu paylaşmış görümcem bana da sürpz yaptılar görümcem müsait değilsindir diye video çekmedim falan dedi bence bahane benimle hiç bir şekilde paylaşım yapmaz diğer eltimin oğlunun doğum gününde herşeyi çekti paylaştı benim kızımın doğum gününde hiç öyle şeyler yapmadı bana gelince hiç paylaşım yapmaz beni umursamıyor sanırım ne yapmam gerekir
Sana zararı olmadıkça sevmesin. Daha ne istiyorsun.

Umursamasın. Çok çok önemli mi sizin için? Eltinizle arası iyi diye mi böyle düşünüyorsunuz?

Sana nispet verir gibi hareketleri var, diğer eltinle samimiyet kurmuş. Ayrımcılık yapıyor. En iyisi kafaya takma yapacak

Umursamasın. Çok çok önemli mi sizin için? Eltinizle arası iyi diye mi böyle düşünüyorsunuz?
Benimlede iyi olmasını isterdim bir zararım yok sonuçta yaptığı şeyler saçma değil mi

Bizde de var benzer bir mevzu.
Görümcemi tanıdığımda daha çocuktu. Lise tercihlerini beraber yaptık, ilk aşkında bana ağladı, ilk makyaj malzemelerini benimle aldım. Çok da severim hala. Her işime koşar, beni haftada 1 falan arar 2 saat muhabbet ederiz.

Kaynım evlendi geçen sene. İyisini kötüsünü bilmem muhabbetim yok eltimle bayramda denk geldik en son. Sorun çıkartıyormuş. X pattise iyi davranıyor bana öyle iyi davranmıyor falan diye.

Görümcem de 24 yaşında koca kız, abisine şikayet edince yengesine yalakalık mı yapacak sanki iyice ters gidiyordur muhtemelen ona. (hiç sormadım merak etmiyorum bu konuyu)

Beni tanıyor 10 küsür senedir onu tanıyor 2 senedir. Aynı olmak zorunda mı?

Bizde de var benzer bir mevzu.
Görümcemi tanıdığımda daha çocuktu. Lise tercihlerini beraber yaptık, ilk aşkında bana ağladı, ilk makyaj malzemelerini benimle aldım. Çok da severim hala. Her işime koşar, beni haftada 1 falan arar 2 saat muhabbet ederiz.

Kaynım evlendi geçen sene. İyisini kötüsünü bilmem muhabbetim yok eltimle bayramda denk geldik en son. Sorun çıkartıyormuş. X pattise iyi davranıyor bana öyle iyi davranmıyor falan diye.

Görümcem de 24 yaşında koca kız, abisine şikayet edince yengesine yalakalık mı yapacak sanki iyice ters gidiyordur muhtemelen ona. (hiç sormadım merak etmiyorum bu konuyu)

Beni tanıyor 10 küsür senedir onu tanıyor 2 senedir. Aynı olmak zorunda mı?
Tabikide aynı olmak zorunda değil ama bir sorunumuz yokken bana böyle soğuk davranması beni üzüyor sadece evlendiğim zamanlar çok iyiydi sonrada değişti

Tabikide aynı olmak zorunda değil ama bir sorunumuz yokken bana böyle soğuk davranması beni üzüyor sadece evlendiğim zamanlar çok iyiydi sonrada değişti
Acaba eltin ona senin aleyhinde dedikodu mu yapıyor? Eğer görümceni sana çekiştiriyorsa, ona da seni çekiştirir. Dedikoducu insan her arkadaşının dedikodusunu yapar

Acaba eltin ona senin aleyhinde dedikodu mu yapıyor? Eğer görümceni sana çakiştiriyorsa, ona da seni çekiştirir. Dedikoducu insan her arkadaşının dedikodusunu yapar
Bizim eltimle aramız görümcem ve kayınvalidem yüzünden bozulmuştu zaten bana farklı eltime farklı şeyler söylediler bizim aramızı bozdular suanda iyiyiz bir sorunumuz yok ama yeri gelince eltim görümcem hk konuşuyor sonra bir bakıyorum yan yana gelince can ciğer gibi oluyor anlamıyorum bir bana mı ters geliyor bunlar

Benimlede iyi olmasını isterdim bir zararım yok sonuçta yaptığı şeyler saçma değil mi
Haklısınız bu konu da ama kimse kimseyle iyi olmak zorunda değil ki 🥹 siz üzüldüğünüzle kalacaksınız. Ki benzer konular bizde de vardı. Emin olun umursamayınca murphy kanunları daha iyi işliyor🤣 kaçan kovalanır misali 😉

Niye bu görümce süper girl mü.Kimki o niye Haşmetmaaplarinin fikri bu denli önemli hayatınızda.Onun sevmedikleri uzay boslugunami atılıyor .Bence buradan bakın olaya.Yani evlenmek teki tek amaç onun gözdesi olmakmi.Kizmayin aynen bana geçen his bu .

Niye bu görümce süper girl mü.Kimki o niye Haşmetmaaplarinin fikri bu denli önemli hayatınızda.Onun sevmedikleri uzay boslugunami atılıyor .Bence buradan bakın olaya.Yani evlenmek teki tek amaç onun gözdesi olmakmi.Kizmayin aynen bana geçen his bu .
Aramızın iyi olmasını isterdim bunda kızılacak birşey yok ama insan ister istemez dışlandığını görünce üzülüyor birde burdan bakın 🙃

Aramızın iyi olmasını isterdim bunda kızılacak birşey yok ama insan ister istemez dışlandığını görünce üzülüyor birde burdan bakın 🙃
Bakmam Sizde bakmayın.Kizdigimi nerden cikardiniz haddim değil lütfen.Sadece sizin taraftan bakarım sizde öyle yapın ona aldırmayın sizin ne kadar iyi bir insan olduğunuzda ilgilenmiyorsa sizin burda dert açıp yorum alacak kadar onunla yakınlaşmak isteyen bir insan olduğunuzu anlamiyorsa bu onun sorunu.Sizin degilki sizi seven ve sizi görmek için can atan insanlar olsun yaşamınızda ondan etkilenmeyin onu bosverin

X