Görümce sorunsalı

Her gelinin hayalindeki görümce.Mesafeli görümce ,en güzeli emin olun.Çünkü bazen mesafesizlikten sinir krizi geçiresi geliyor insanın.Darısı tüm diğer gelinlere

Kızlar ben mi abartıyorum acaba evleneli 2 sene oldu görümcem bana karşı çok mesafeli sanki beni sevmiyor gibi ben konuşmaya başlayınca lafımı bölüyor kendisi konuya dahil oluyor 1 eltim var onunla sürekli sohbet eder konuşur benimle konuşmaz çevremdeki insanlar çok cana yakın olduğumu söylerler dün doğum günümdü elitimle ikisi paylaşım yapmışlar eltim motor almıştı onu paylaşmış görümcem bana da sürpz yaptılar görümcem müsait değilsindir diye video çekmedim falan dedi bence bahane benimle hiç bir şekilde paylaşım yapmaz diğer eltimin oğlunun doğum gününde herşeyi çekti paylaştı benim kızımın doğum gününde hiç öyle şeyler yapmadı bana gelince hiç paylaşım yapmaz beni umursamıyor sanırım ne yapmam gerekir
Derhal bu konuyu bırakman gerekir senle konuşmayan kisi neden senin umrunda ?şükür et

Mesafe iyidir herkesin kurmaya çalıştığı mesafeyi misler gibi görümceniz kurmuş umursama kendi hayatına bak başka arkadaşlar edin meşguliyetler bul hayatını doldur inanki aklına bile gelmeyecekler umursadığınızı alındığınızı üzüldüğünüzü farketmiş olabilirler o yüzden de ekstra samimiyet içine girmiş olabilir bazı insanlarda böyle yapıcak bişey yok

benim görümcemle eltimi anlatmışsın 😂
ailede bende sevilen biriyim kimseyle hamd olsun bi problemim de olmadı bana hatta yalnz kalnca büyükler esimin nene dede halaları der senin yerin daha bambaska apayrı diye yani görümcenle eltinle olanı hiç takma oyüzden çokta lazım değiller :KK66: kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda sende çizgini belli et sana nasıl davranılıyorsa aynısını yap ne eksik ne fazla
bide tecrübe konuşuyor sana söyleyeyim görümcende sorun yok onu sana karşı dolduran eltin haberin olsun

Son düzenleme:
X