Elti sorunu :-) Dermannn nerdesin

Kiskanclikmi

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .
Takma bile mutluluğuna bak esin ve kayinvaliden anladığım kadarıyla seni seviyor kafana takip ağırlık yapma kendine anladığım kadarıyla sinsilik var ama hiç umursama görmezden gel

Ortada bir cahil varsa o da sizsiniz kusura bakmayın.

3 el kızıymış

Madem o kadar Harika gelinsiniz, görümcelerinizle neden irtibatınız yok.

Bahsettiğiniz aile neden kayınvalideyi kaybedince 6 kişi kalıyor. Görümceler o aileden değil mi?

Resmen kıyaslıyorsunuz her konuda eltinizle kendinizi. Kv-kp beni çok sever. Ben daha örf-adete bağlıyım. Ben daha namusluyum

Burada taşlanmamak için de ben namusu bacak arasında aramam diye ekliyorsunuz. Niye yazdınız o zaman aynı yatağa giriyorlar diye

Önemli olan sizin ya da kayınvalidenizin o kız hakkında ne düşündüğü değil. Kaynınız belki ağır oturaklı kız sevmiyor. İkisi evlenecek sonuçta. Kv ve sizin ne düşündüğünüz önemli değil, gördüğünüz gibi umurlarında da değil

Ay el kızı nedir ya? Kız seni sevmemiş, mesafe koymuş. Gayette normal bişey. Ben olsam ben de sana mesafe koyardım. Çünkü her şeyi kontrol etmeye çalışan, yaptığı her işi yere göğe sığdıramayan biri gibi geldin bana. Ortada bir kıskançlık yok ama çekememezlik var. Onu da sen yapıyorsun

Ay hepsini okuyamadim icim bayildi cunku surekli ben soyle mukemmelim boyle harikayim eltim asagilik iffettsiz sorunlu...Nedense kendi ayiplarini kapatmak icin karsidakini elestiren bir tip geldi gozumun onune yazik kizcagiza acidim

Bence sende aşırı kıskançlık var. İstediği yerde yatar. Kaynanan ses çıkarmıyor daha doğrusu çıkaramıor diye sen kıskanıosun. Belli ki sen tutucu bir ailede büyümüşsün. Ama herkes aynı olmak zorunda değil. Sana mesaj yazmaması da normal, belki bu duygu ve düşüncelerini davranışlarına yansıtıosun. Oda senden hoşlanmıo basit

İnsanlara yaranılmaz canım ya
Benim de en küçük eltime başlık parası vermişler(halbuki böyle gerici bişey olamaz ama kız tarafı tam bir keko olduğu için oldu) söz nişan düğün hepsini de erkek tarafına yüklediler.
Şu an kız hamile ama haala şu yapılmadı bu yapılmadı falan diyo.
Gıcık oluyorum...

Eltini kesinikle sen kıskanıyorsun.
Sürekli kendini övüp onu kötülemeye çalışmışsın.
Yok işte kaynanaya görümcelere yaranmaya çalışıyor yok aynı memleketten değil yok evlenmeden aynı yatağı paylaşıyormuş vs vs..
Kız mesafesini korumakla iyi yapmış.

Bak öncelikle kafandan sil at su el kızı muhabbetini inan bana çok itici 2. İse elinin ailesi isterse 5. Evliliğini yapmış olsun bu seni hiç alakadar etmez kendi aileni yere göğe sığdıramamışsın eltnin aile ilişkilerini yerle bir etmişsin ha bu arada seni o aileye kaynının namus cetelesini tut diye mi aldılar onuda anlamadım kazık kadar adamın bir taraflarının derdi seni niye gerdi son olarakta sen bir EL KIZISIN o evde otur akıllı akıllı kaynana yalakalık yap ugrasma elin garibanıyla neyseki kız akıllıymışta muhattap olmuyor senin gibi mahalle karısıyla

Yarisina kadar okuyabildim.
Eltinizin ailesini yargilayici konuşmak hos degil.
Nerede kaldigi ve ailesine soyledigi yalanlar onu ilgilendirir
Kayinvalidenizle olan diyalogu onu ilgilendirir
Kisiligini karakterini size olan tavrini begenmiyorsaniz konusmayin gorusmeyin oturup kv ile dddikodu yapmaniza gerek yok. Ayrıca kv degil kayniniz evlenmis kendisiyle yani kendisini kv ye begendirmek zorunda degil.

Eltiniz ile ilgili sorunu anlatmadan önce kendinizi o kadar mükemmel gelin olarak adlandırmışsınız ki normal hayatta da kıza böyle davranıyorsanız yaptıkları çok normal.

ÇOK İYİYDİ YALNIZ

Bence siz kızı bayağı takıntı yapmışsınız ve kıskançlıktan çatlayan da bizzat sizsiniz.

Kendinizi bu denli övmeniz çok itici geldi bana. Siz ablalık değil, bildiğiniz kaynanalık yapmışsınız kıza. Üstelik o sizden kaçtıkça da üzerine gitmişsiniz. Bi rahat verin

Arkadaşım merhaba anladığım kadarıyla kendini ifade edememişsin bu yüzden yalnış anlaşılıyorsun. Ama ben seni anlıyorum inan, insan samimi olmak istiyor güler yüz istiyor ama karşılığında işi düştümü canımlar cicimler işi olmadımı nerde gördüm ben seni tarvını gördümü insanoğluyuz valla kimse kusura bakmasın insanın dengesi şaşıyor böylr insanların karşısında ne yapcağını nasıl davrancağını şaşırıyor arkadaşım bak dikkatli ol derim böyle tür insanlar o suçluyken allem eder kallem eder seni kötü yapar kayınvalidene ayrıca kayınvelidenede güvenme derim gelin geldikten sonra herşeeeyy ama herşeeey unutulur onlar iyi olur sen dımdızlak kalırsın boşveer kötüyse kötü ol kayınvalidenle aranı iyi tut onun hakkındada fazla birşey konuşmamaya çalış gün gelir yüzüne vururlar bizzat yaşamış biri olaraktan söylüyorum sen kötü olursun arkadaşım dikkatli ol

Senin geçen gündüzün Eltin olmuş canm bence ...benmde aynı senin gibi bir eltim var böyle yaparak yapa aile binasının huzurunu kaçırdık en son kovduk gitti kiraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…