Elti sorunu :-) Dermannn nerdesin

Kiskanclikmi

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .
Cünkü her konuda kendini or
Niye sildiriyorsun ki konuyu?
Ne oldu?
Soruna gelince biz de diyoruz ki eltinin seni kiskandigini nerden cikardin?
deniz_gunes istersen iyiki konusmada kendimi sana anlatabilirim

Oy maşallah sen çok iyisin halbükü eltin çok kötü sen hep iyi niyetinden kaybediyosun halbükü eltin var ya ah o cadı eltin.
Acayip iticisin konu sahibi

seni kimsenin çekemediği yok bence bunu neden anlaman bu kadar zor. belki ortak şeylerden hoşlanıyorsunuzdur olamaz mı yani. negatif duygularından arın bir an önce.

Suraya ben de eltimi yazcam ya. Yaziyim da elti nasil olunur gör.
Eltimi kiz kardesim gibi goruyorum. Her zaman kv,me karsi onun haklarini savunurum. Zira savunulmaya ihtiyaci var. Cok sukur hic oyle kiskancligimiz olmadi. Birbirimize kirici tek kelime dahi etmedik. Sıkı fıkı degiliz ama birbirimizi severiz. Yardimlasiriz. Ondan yaşca buyugum ama ona ablalik taslamaya falan kalkismadim asla . Burda adetmis, buyuk geline kucuk gelin de yenge dermis. O da yenge demek istedi bana ama ben kabul etmedim. Hic gerek yok oyle seylere, ismimle hitap edebilirsin dedim.

Bosver
Takma.

Ben seni kiskandigina dair net birsey algilamadim ama oyleyse de yapacak birsey yok.

Mesafeli olmak herzaman iyidir

seni kimsenin çekemediği yok bence bunu neden anlaman bu kadar zor. belki ortak şeylerden hoşlanıyorsunuzdur olamaz mı yani. negatif duygularından arın bir an önce.
Benim paylasim yaptigimda bir standardim var.. 1000 emoji den kendi sectiklerim... ne tesadüf ki Herzaman benim tarz paylasimlari yapiyormus

Bana yenge demedim beklemiyorum Keske Bende eltimle anlasabilseydim

Evet kardesim gibi görüyorsun Bende Öyle gördüm yaptim ve cabaladim ama onun yaptigi Fesatlik

Benim paylasim yaptigimda bir standardim var.. 1000 emoji den kendi sectiklerim... ne tesadüf ki Herzaman benim tarz paylasimlari yapiyormus
ay inanamıyorum ya ..... şakamı bunlar? senin tarzın dünyada tek mi sanıyordun bak ne güzel ikizini bulmuşsun tam ruh eşin. eşsiz ve benzersiz olma gibi takıntıların varsa bilemiycem tabi.sevilmeyen tek gelinin sen olduğunu düşünüyorum.

Benim burada Kafam karisti yeni üye oldum. Bu konuda yazisip derdimi anlatabilecegim biri varsa beni anlamak isteyen yazabilir burada her Yoruma cevap vermekle olmuyor cünkü

yaniliyorsun

Kaynanamin nazi tek Bana geciyorbüyügünün gelip gittigi yok kücügü cahil ve hatalarla dolu.. Iyi git ozaman sevmedigin bir insani ayakabilarinin aynisini Al gec karsisina..

Eltinizi siz kıskanıyormuşsunuz gibi geldi yazdıklarınızı okuyunca.
Kendisini kiskandigim tek bir konu varsa yarini görmim ellizan kendimi anlatamadim ne yazikki yada yanlis giris yaptim

Kaynanamin nazi tek Bana geciyorbüyügünün gelip gittigi yok kücügü cahil ve hatalarla dolu.. Iyi git ozaman sevmedigin bir insani ayakabilarinin aynisini Al gec karsisina..
Kaynanan da bence ikiyüzlü davranıyor o zaman. Hicbir kaynana sevmediği istemediği gelini alttan almaz, kaynın istediği kadar savunsun kaynanan uslu durmaz. Bence sen cok güvenme onun sözlerine de. Sadece kimseye karışma bence sen kötü olursun

O elin kızıysa siz kimsiniz? Bu kadar vurgulamanızın manası yok. Ayrıca birlikte aynı yatakta uyumaları sizi niye ilgilendiriyor?

Bence eltiniz cok cahil. Yasi kac? Belliki bu yaptigi hareketler sizi üzüyor. Size haksizlik yapiyor bence.
Aile, görümcelere yag cekiyor, size karsi mesafe koyuyor. Siz elinizden geleni yapmissiniz. Bence artik sizde kendinizi geri cekin, mesafe koyun. Siz denemissiniz, olmuyor. Bazilarina iyilik yaramiyor. Aile arasinda karsi karsiya gelirseniz bir merhaba deyip gecin. Üzmeyin kendinizi, inanin hic deymez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…