Elti alıyorum

Yani kaynımı hemen sahiplendiler falan daha ilk görüşmeden. Erkek tarafını incelemeye fırsat bulmadan bu denli cana yakın olmaları çok enteresan geldi. Zaten görücü usulü önceden sevgili olmuş olsalardı anlardım ama var mı böyle birileriyle karşılaşan?
Hiç elti almadım, bilmiyorum 😒

Kızlar halk tabiriyle elti alıyorum aileler tanışacak 2. Defa ve ben ilk defa karşılaşacağım kız ve ailesiyle. Tavsiye leriniz neler? Aile ve kız kibar iyi gözüküyorlar dedi kayınvalidem ama çok canayakınlarmış bi garip geldi.
Elti alıyorum ne demek yahu , pazardan domates mi alıyon, ayrıca iyi veya kötü herkesin kendi evi kendi yuvası neden bu kadar içselleştirdiniz ki ...

Yani kaynımı hemen sahiplendiler falan daha ilk görüşmeden. Erkek tarafını incelemeye fırsat bulmadan bu denli cana yakın olmaları çok enteresan geldi. Zaten görücü usulü önceden sevgili olmuş olsalardı anlardım ama var mı böyle birileriyle karşılaşan?
Sahiplensinler size ne ...

Kızlar halk tabiriyle elti alıyorum aileler tanışacak 2. Defa ve ben ilk defa karşılaşacağım kız ve ailesiyle. Tavsiye leriniz neler? Aile ve kız kibar iyi gözüküyorlar dedi kayınvalidem ama çok canayakınlarmış bi garip geldi.
Nesi garip tam olarak? Ayrıca ne biçin tabir ya sen dış kapının dış mandalı paralel gelin oluyosun bir şey alıp vermede yetkili kişi değilsin (alıp verilen bir şey yok gerçi mal mı bu kızcağız, kısmetse yuva kuracak alt tarafı) yani kendini fazla önemli sanmışsın da koşa koşa gelip daha ortada fol yok yumurta yokken dedikodusunu yapmaya konusunu açmışsın buralarda.
Kız inşallah gözü açık dişli bir şeydir de sana gerekli postayı koyar, fesatlık akıyo paçalarından

Size ne, damat onların damadı istediği yakınlığı kurarlar.
İşiniz gücünüz yok elticilik oynayacaksınız belli ki.

Elti alıyorum ne çirkin bir ifade ya. Kıskançsınız resmen kayınvalidenizin iyi demesini bile yedirememişsiniz Allah eltinize sabır versin

X