Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

ya kızlar bennde kullanıyorum 1 haftadır falan.ama kılo alıyorum ya yemeklreden once ıcıyorum delırcem cok moralım bozuluyo

aynı durumdayız canım ben bide gece yatarken de içtim, önce her yemek sonrası yarım bardak içip 4 günde 400gram vermiştim, şimdi senin yazını da okuyunca aç karnına içmekten vaz geçtim yine yemek sonraları içmeye karar verdim ..moralini bozma lütfen kilo vermemizi engelliyor, sonunda vericez inşallahzemuszemus

ben gene 1 kg kaybettim ama artık bağırsaklarımı çalıştırmıo sanki(( hiç tuvalete çıkamıorum gene kabızlık geri döndü((

benimde en çok hoşuma giden yanı bağırsak çalıştırmasıydı ben de 2-3 gündür seninle aynı durumdayım kuru kayısı sıcak su bile etkilemiyor ne yapıcaz bu problemimizi çözücez yaa:1no2:

ayy bilmiorum kızlar artık kurukayısıda etki etmio bana(( bitkisel çaylarada alıştı vücudum o da etkilemio off off... artık sürekli sebze yemem gerekki bağırsaklarım çalışsın sanırım:((
bu arada elma sirkesi formülünün bana en büyük etkisi hekes sen bugünlerde ayrı bi güselleştin diyor:)))) cildim gergin ve pırıl pırıl oldu, porselen gibi aynı, ergenlik çağından kalma bikaç sivilce izim var ama onlarda hiç göze batmıo okdr hoş olduki...ama zayıflama konusunda kesinlikle yediklerini azaltınca bi faydası olabilir ama tek başına kesinlikle işe yaramıo(( hatta dün verdim dediim kilo bugün geri gelmiş dün biras yediklerimi abarttımda:))))

elma sirkesini geceleri yatarke içiyorum yediklerimie dikkat ediyorum ama bende kabızlık yaşıyorum bekunis diye bitkisel bir hap var bence onu deneyin derim:) geçen hfta tarıldm 2 kilom gitmişti bu hafta tartılmadım ama ben ekstra soğan suyu içiyorum sanırım biberiye çayıda içmeye başlıcam

herkes sanırım yaşıyor kabızlık prolemi
benim bağarsaklarım düzenli çalışır hiç kabızlık sorunu çekmedim
korktum şimdi açıkçası soğan suyuda çok kokuyor offff

arkadaşlar merhaba.bende 1 haftadır elma sirkesi içiyorum. ama bal karıştrmıyorum.sadece sabah uynadığımda ve gece yatarken 1 yemek kaşığı dolusu içiyorum. arkasındanda ılık su içiyorum.ama bir faydası yok. balı katmamaız şartmı acaba?bide bal süzme balmı?yoksa çiçek balımı olucak bana yardımcı olursanz sevinirim.

günaydın bende başlamal istiyorum ama karışımı nasıl hazırlıyorsunuz lütfen acil bilgi verirmisiniz

Canım 1 su bardağı ılık suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı da süzme bal koyup karıştırıp içiyorsun. Ben bal koymuyorum, mideme dokunmuyor, yoksa asidini alması için bal katmak gerekiyormuş :1rolleyes: 1 haftadır içiyorum sabahları işe geç kalıp içemezsem eğer ılık limonlu su içerek takviye etmeye çalışıyorum. Akşamda yemekten yarım saat önce içiyorum sirkeli suyumu. 1 hafta 10 gün kadar sürede yaklaşık 1-1.5 kilo verdim ınşallah vereceğim şu 21 kg. yu :lepi:

Son düzenleme:

maşallah süpersin peki güzelim yanında diyet yaptınmı

cnm ıns verırız ya aynen bnde ole bakıodum tartıya ya kılo almısım ya da ancak 400 g falan vermısım ıns verırız dedıgın gıbı ınsss :Saruboceq:

maşallah süpersin peki güzelim yanında diyet yaptınmı

Yediklerime oldukça fazla dikkat ediyorum, sabahları 1 dilim kepek ekmeği yanında zeytin biraz peynir ve domates salatalık (klasik menü) öğlenleride sadece çorba ve varsa salata ya da yoğurt. Akşamlarıda aynı çorba yada yerine bir porsiyon yemek 1 dilim kepekli ekmke, salata ya da yoğurt. Aralarda da elma yada kalorisi düşük meyveler. 2-2.5 lt. su 3 fincanda yeşil çay içiyorum İşte böyle canım. Kaçamak asla yok yasakkelime Başlayalı 12 gün oldu diyete 3- kg. net verdim. 1 ay sonunda ne olacak bakalım :sm_cool:

kızlar kabızlık için bi önerim var bende resmen kronikleşti haftada 1 wc ye giderdim
şimdi bildiğiniz mürdüm erikler varya ondan 6-7 tane yedimmi hemen wc deyim
zamanı geçincede kurusu muhakkak çıkıyo oda çok lezzetli bi deneyin isterseniz
ama sakın çok çok zorda kalmadıkça sinameki kullanmayın

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis MAŞALLAH BÖYLE DEVAM ET SÜPERSİN

kızlar bende lahana suyu içiyorum buggun 4. gunum dun tartıldım 1 kg zayıflamısım tabı bırde elma sırkesı ıcıyorum az da olsa spor yapmaya calısıyorum basen ve bacak ıcın...ama tatlıdan vazgecemıyorum cok degıl 1tane mısafır cıkolatası yıyorum okadr...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis MAŞALLAH BÖYLE DEVAM ET SÜPERSİN

Teşekkürker canım, ama maalesef bu sabah üzgünüm 69 küsur beklerken 70.1 çıktım baskülde, kilo vermem durdu sanırım mafoldumben Yine de durmak yok, kilolar eninde sonunda ebediyyen G-İ-D-E-C-E-K Azimliyim vereceğim şu 20 kg. yu süprizzzzz

günaydın herkese.
ben bu karışımı 17 gündür düzenli bir şekilde içiiyorum.çok faydasını görüyorum.daha hızlı kilo vermeme yardımcı oluyor.

günaydın herkese.
ben bu karışımı 17 gündür düzenli bir şekilde içiiyorum.çok faydasını görüyorum.daha hızlı kilo vermeme yardımcı oluyor.

Nasıl içiyorsun canım, günde kaç kez? Aç karnına mı yoksa tok mu içiyorsun? Bal da katıyor musun? vereliniortak

bu karışımla 5.kilodan da kurtuldummmmmmm opuyorumnanaktan darısı başınıza inşallah delikafadulden

Nasıl içiyorsun canım, günde kaç kez? Aç karnına mı yoksa tok mu içiyorsun? Bal da katıyor musun? vereliniortak
merhaba canım.
ben günde 2 kez içiyorum.sabah kalkar kalkmaz 1 yemek k. sirke bir tatlı kaşığı çiçek balı olarak içiyorum.
birde akşam yatmadan içiyorum.

kızlar ben akılsızı gitgide kilo alıp duruyordum bendeki bal petek baldı bende sıcak suda eritip suyunu alıyordum ama içi hep polen doluydu meğer polen iştah açıp kilo aldırıyormuş benim gibi petek balı olanların dikkatine ben yaptım siz yapmayın kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…