Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

bende bu karışımı içiorum arkadaşlar.ilk başlarda daha hızlı veriordum ama artık bir haftada maksimum 500 gr veriorum.geçen hafta 500 gramdı bu hafta 300 gram vermişim.ama yılmak yok devam.

benimde bigün öyle tartıdaaki kilom bigün böyle. bugun66.8 çıktım sabah. moralim bozuldu. dün 65.5 tim. neyse artık napalım. içmeye devam...:içelim:

demek ki söylenenler doğruymuş canım.1 hafta mideyi dinlendirip tekrar başlayınca yine hızlanıyormuş verme.ben bi denicem olumlu sonuc alırsam sana da bildiririm yerimseniben

ay kızlar okudukça kılo verdınızı daha da heveslenıyorum..misafilerimiz gitti ve yarın artık kesın baslıyorum tabı nasıpse...bugun lahanadaaldım onuda içicem bakalım at kestanesı yagınada devam:)

yalnız bu karışım yemeklerden yarım saat önce ve devamlı içilirse zayıflamaya yardım ediyo..bi gün iç bi gün içme olmuyo canlar..

yalnız bu karışım yemeklerden yarım saat önce ve devamlı içilirse zayıflamaya yardım ediyo..bi gün iç bi gün içme olmuyo canlar..

ben yemeklerden sonra içiyorum canım kilo verdim.aksine aç karnına içilirse mideye zarar verirmiş gibi geliyo bana CADIARZU

ben yemeklerden sonra içiyorum canım kilo verdim.aksine aç karnına içilirse mideye zarar verirmiş gibi geliyo bana CADIARZU

doktorlar ve aktarlar zayıflamak amacıyla içilecekse mutlaka yemeklerden yarım saat önce içilmeli diyor canım.. sirkenin içine bal koyulmasıda sirkenin asitini alıp,mideye zarar vermemesi için zaten

doktorlar ve aktarlar zayıflamak amacıyla içilecekse mutlaka yemeklerden yarım saat önce içilmeli diyor canım.. sirkenin içine bal koyulmasıda sirkenin asitini alıp,mideye zarar vermemesi için zaten

demek ki her iki şekilde de işe yarıyor bu mucizevi karışım :lepi:

mrh bişey soracaktım bal koyuyormusun yoksa balsızmı içtin bende gece yatırken içiyorum balsız bide nasıl kullandın.teşekkürler

mrh bişey soracaktım bal koyuyormusun yoksa balsızmı içtin bende gece yatırken içiyorum balsız bide nasıl kullandın.teşekkürler

ben hep balla birlikte içtim canım balsız içenler veremedik diyor.yemeklerden sonra içtim yarım bardak akşam 7den sonra birşey yememeye gayret ediyorum.

merabalar bende başladım valla
ama günde 2 öğün kullanıyorum sabah aç karna ve gece yatmadan önce ve yemeklerimden sonrada 5 i biyerde çayımı içiyorum 3 gün oldu bakalım pazartesi günü tarlılacam inşallah işe yarar bu arada tae-bo da yapıyorum yapabildiğim kadar işte
bugünde kızkardeşim plates topu getirmiş bana bakalım yarında ona başlarım
hepimize bol kilo verdiren günler inşallah

günaydın bende başlamal istiyorum ama karışımı nasıl hazırlıyorsunuz lütfen acil bilgi verirmisiniz

ya kızlar bennde kullanıyorum 1 haftadır falan.ama kılo alıyorum ya yemeklreden once ıcıyorum delırcem cok moralım bozuluyo

ya kızlar ben hep içierim bunu ama sanki daha çok kiloyu koruyo, yemek yemeyi kesmediğimiz sürece bi etkisi yok, anca dikkat edilirse kilo verdirecek

ben gene 1 kg kaybettim ama artık bağırsaklarımı çalıştırmıo sanki(( hiç tuvalete çıkamıorum gene kabızlık geri döndü((

ben gene 1 kg kaybettim ama artık bağırsaklarımı çalıştırmıo sanki(( hiç tuvalete çıkamıorum gene kabızlık geri döndü((

canım ben kabız olunca kuru kayısı giyiyorum inan yarım saat sürmüyor normale dönüyorum.zaten yediğin gibi gurul gurul başlıo bağırsaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…