Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar ben çay bardağına biraz sirke biraz su azıcık bal ve limon suyu koyuyorum reglim bugün bitti 1 haftadır içiyorum kesin bişey söyliyemiycem ama inceldim gibi sevgilim sende değişim var dedi bir de bunu sadece yemekten önce değil günde 4 defa aklıma geldikçe içiyorum ben etkisi olur mu ki?

aa ilginçmiş hemen şimdi yapıp denicem bugünde elma sirkesi almıştımkaydirigubbakcemile3sonucu paylaşırım ama ben yürüyüş spor falanda yapıyorum buda etkiiolurda bi an önce kurtulurum şu kilolardan

arkadaşlar kaç gündür yazıyorum pek cevap alamıyordum meger yazmam gerken yer burasıymış:)bende dün geceden beri elma sirkesi içiyorym umarım işe yarar 59 kiloyum sizce bayrama kadar nekadr verebılırım 6 klo vermm gerek toplamda,nolur benımlede paylasın deneyımlerınızı paylasın.biyerde su bardagının 4te 1ine sırke koydum ıçtım dıye duymustum a zonce bend ole yaptım ama mıdem rahatsız oldu en ıısı 1 çorba kasıgı sanırımkaydirigubbakcemile5

ben 1bardağa 1tatlı kaşığı sirke 1tatlı kaşığı bal koyup içiyodum faydasıda oluyodu aslında ama bıraktım şimdi tekrar başlayım hem iftardan sonrada hazım sorununa çok iyi gelecektir eski bir osmanlı alışkanlığıymış zaten elmalı balı su

bengücüm acaba yemekten sonra içincede kılo verdırımıkı?ramazan ya ac karına iftarı acıp içsim glmıyor?daha çnce yaptıgında kac gunde nekadr kılo vermıstın bırde kac kıloyken yapmıstın?

ben yemekten 1-2saat sonra içiyodum bazıları sabah akşam içiyo ama ben sadece akşamları içiyodum 1ay kadar içebildim sonra bıraktım tadıda güzl ayrıca alışınca göbeğim küçülmüştü epey ama tam bilmiyorum ne kadar verdiğimi..:1rolleyes:

2 aydır diyet yapıyordum kilo verdim 68 kilodan 62 kiloya düştüm ama incelme olmuyordu pek
elma sirkesi bal su ıle 2 haftada göbek cevresınden 10 cm ınceldım :)
herkes inceldiğimi farkedıyor....ayrıca cok duzenlı ve aşırı olmasada ıp atlıyorum ve mekik cekıyorum...
bu formulü yazan arkadastan allah razı olsun :)

Ben de bunu yapıcam bakalım işe yarayacak mı ?Aslında ben zayıf sayılırım 51 kiloyum karbonhidrat diyetini yaptım 49a düştüm ama göürüntümde hiçbir değişme olmadı .Bel bölgemde yağlanma var uamrım bu işe yarar

kızlar çarşambadan ıtıbaren bende başlıyorum 74 kıloyum bu formulu deneyecegım

slm kızlarr... ben de elma sirkesi diyetiyle 8kilo verdim 2ayda. ama kafaya koycaksınız bi kere. ben düzenli yürüyüş de yapıodum ve yüzüodum da. yalnız mükemmel derecede karnı tok tutuo sirke. ve hızlı zayıflarım die de çok sirke koymayın ülser olursunuz 2günde. sabah ve akşam yemeğinden önce ılık suya 1tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1tatlı kaşığı bal koyun incelin yalnız bol bol su için. günde 3litre su tüketmiştim ben kolay gelsin kızlarrr.....

ben bir su bardağı suya bir yemek kaşığı koydum kasıgın ucuylada bal
midem hassas olmasına ragmen zararı olmadı

Brz önce içtim ve soğan suyu lahana suyunu da tatmış biri olaraktyan söyliyim tadı çok fenaymış:):):9Ama içicem yılmak yoklmaz:

Merhabalar,
Ben de bu karışımı 10 gündür içiyorum aynı zamanda yediklerime biraz dikkat ediyorum ama spor yapmıyorum hatta tam tersi sürekli ders çalıştığım için çok hareketsizim buna rağmen 1 hafta da 1 kilo verdim süprizzzzz
Ama en önemlisi 4 aydır çok çektiğim kabızlık şikayetim vardı bu karışım bağırsaklarımın çalışmasına çok yardımcı oldu
Bakalım yarın da sarımsak, ceviz, su karışımına başlıycam ikisini birlikte yürütücem inşallah faydasını görürüm. İçmeye devam valla :içelim:

tadı o kadar da kötü değil bence ama siz hazır kullanıyorsunuz sanırım
bırde bu karısmı kullanınca zayıflamak için başka birşey kullanmaya gerek kalmıyor
gercekten işe yarıyor

kızlar bende başladım evet tadı okadarda kotu degı burnumu tutup ıçıyorum koklarsam içemıyorum bakalım 2hafta sonra tartılacagım

bıde ben cam şişeye hazırladım yemeklerden sonra yarım subardagı içiyorum yanlışmı yapıyorum sızce bende mıde rahatsızlıgıda var mıde koruyucu içiyorum

Ben 3 gündür içiyorum günde iki defa ama ben ahzır ballı elma sirkesi aldım azcık da bal ekliyorum çünkü öbür trlü içemiyorum :)1hafta snra tartılıcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…