Ellerimle mi bitirdim kafayı yiyeceğim yardım edin bana

Sevgi degilki bu uyuşturucu krizi gibi birbirinizin en kötü halini cikartiyorsunuz ortaya size bu tanıyı kim oydu ona narsist tanısını kim koydu.Sizin öyle bir teshisiniz varsa niye emek eforu iyileşmeye o hastalığın nobetlerini dizginlemeye uğraşarak geçirmiyorsunuz.Birbirinizin boğazını sıkmak icinmi döneceksiniz birbirinize en vahşi kavga anında birinin gözü dönerse ne olacak.Tüm çevreniz ve kendiniz için en sağlıklısı önce bir tedavi kusuruma bakmayın lütfen.Yani hastanelerin acillerin emniyetin işi çok zaten.Lutfen bana kızmayin sağlıklı düşünmeden sağlıklı ilişki olmaz.Siddet demişsiniz psikolojik baskı demişsiniz bunun sonu kötü konu sahibi

Anlamadım ne krizi geçiriyorsunuz bu kadar sık ve ağır ayrıca bunlar iş yerinde herkesin önünde mi oldu?

Sorunları olduğunu anladığın kişilere yaklaşımın güzelmiş.
İkinizde tedavi olun ve uzak durun birbirinizden, bu haldeyken tedavi olmadığınız sürece bir ilişki içinde ikinizde çekilmezsiniz dedim ve yaptıklarınızın tanımını yaptım. Hıı belki gurursuzluk, dengesizlik tanımları sert olmuş olabilir kabul ama bu tanımlar belki yaptıklarınızın ne kadar yanlış olduğunu ve psikolojik destek görmeniz gerektiğini gösterir diye yaptım. Yaşadığınız şeyler (iş yerinde kriz geçirmek, bir adama yalvarmak, acillik olmak, sevgilinizin ve sizin karşılıklı olarak birbirinize şiddet uygulaması) ciddi sorunlar.

Buna benzer çok ilişki gördüm çevremde bu ayrılık olmazs abir daha ayrılacaksınız bu çocuk gidip normal biriyle evlenecek mutlu olacak. Kendine çeki düzen ver bi aynaya bak toparlan aglayıp kriz geçirmek ne

Lütfen ama lütfen tedavi ol. Tedavin tamamlanmadan da kimseyle ilişki yaşama.

Ben kendi sorunumu yeni fark ettim ve düzeltebilirim. Ama o hatalarını görmüyor bile.

Acilen gidip psikolojik tedavi ol bunlar nasıl rezillikler kusura bakma ama

Sizden tekrar olur mu olmaz mı bilmiyorum ama şunu biliyorum ki terapi almalısınız. Çok yoğun yaşıyorsunuz tüm duyguları ve mantık odayı terk ediyor anlaşılan. İçinde bulunduğunuz kaygılı durumlarda iyice kötüleştiriyorsunuz yaşanan olayları. İlk önce siz kendinizi iyi hissedin, toparlanın. Belki gözünüzde ki perde kalkar ve bu ilişkiden olmayacağını anlarsınız. Bu hissettiğiniz sevgi, bağ gerçek olabilir ama kimse vazgeçilmez değil. Belki terapi sonrası sizde bu kadar toksik bir ilişkinin içinde bulunmak istemeyeceksiniz artık.

Aaa rezil olmuşsun millete sen daha döner mi diyorsun. Azıcık gurur olsun her şeyde de paspas olunmaz

Senin kendine layık gördüğün rezillik şiddet psikolojik baskılar vs bence… siz sevgiyi şiddetin her türküsü sanıyorsunuz bence bi psikoloğa gidin tüm ilişkilernizi falan bi anlatın. Sevgi ya da aşk şu yazdıklarınız değil. Siz acı ve kaosu aşk ve sevgi zannediyorsunuz sanırım…
Toksik bi ilişki demişsiniz ama bu toksik ötesi sanki ? Polisler vs vurmalar ha ?

YAHU Adam size vurmuş şiddet uygulamış vurmuş dayak atmış vurmuş anlıyor musunuz ??????
D A Y A K A T M I Ş
DÖVECEK
SIZ SORUNLU OLABILIRSINIZ BU ŞIDDETI GEREKTIRMEZ KAFAYI YIYECEGIM YA BURADAKI KONULARDAN KADINLARIN BAŞINA NELER GELIYOR GÖRMÜYOR MUSUNUZ HASTALIKLARINIZ IÇIN TEDAVI GÖRÜN ALLAH AŞKINA KENDINIZE GELIN YA ARKADAŞINIZ YOK MU ÇEVRENIZDE AKLI BAŞINDA AKLI SELIM KIMSE YOK MU HERKES MI RUH HASTASI HERKES MI TOKSIK ILIŞKI BAĞIMLISI HIÇBIRIMIZ ANAMIZIN KARNIMIZDAN ÇOK SEVGI GÖREREK MÜKEMMEL SAĞLIKLI BIR ŞEKILDE BÜYÜTÜLMEDIK OKUYARAK YOL YORDAM ÖĞRENMEYE ÇALIŞTIK GÖREREK DÜŞÜNEREK KENDI DEĞERIMIZI BIÇMEYE ONA GÖRE DAVRANMAYA BELADAN UZAK DURMAYA ÇILDIRACAĞIM YA

Terapi kesin işe yarayacak mı bilmiyorum oyalanmaktan korkuyorum

Yav sizde de sorun var ama adam vurdu demişsiniz. Bi erkek şiddet uyguladıysa artık diğer sorunların önemi kalmaz. Fiziksel şiddet bağışlanmaz, düzelmez
Ama ben affettim. Onun bir gr sevgisini tekrar hissedebilmek için kokusunu tekrar almak için,uyuduğumuz gecelerdeki huzur için affettim. Onun kötü biri olduğunu kabullenemiyorum. Gözümde mükemmel biri ve öyle kalsın istiyorum sanırım.

Ben duysam böyle bir şeyi ben de çıldırırdım ama uyuşturucu gibi demiş ya biri zarar veriyor biliyorum ama bir anlık sevgisi için her şeyi göze alıyorum. İnsan yaşamadan bilemiyor. Sesini yükselteni bir kalemde silen ben kopamadım ondan çok istedim ama kopamadım. Şu an yine kopmaya çalışıyorum zaten. Ama benim de mi suçlarım var kendimi düzeltsem güzel mi olurdu diye düşünmeden edemiyorum.

Şartlar ne olursa olsun vazgeçmedik hiç.
Bu ne demek? Herkesin, her ilişkinin oluru olmazı vardır. Bebekli çocuklu kadınlar ayrılıyor kocalarından eziyet görünce. Sorun burada, görmüyor musunuz? İşine gelmezse, hoşuna gitmezse ve karşı taraf kendini düzeltmezse ayrılır yoluna bakarsın.
Her ilişkimde aynı sorunları yaşayacağıma sevdiğimi geri kazanmak istiyorum
Psikolog size yol göstermiş, borderline olabilir demiş. Psikiyatriye gitmeliydiniz ama tedavi olmamayı tercih etmişsiniz. Kanser tanısı alsaydınız veya kolunuz bacağınız kırılsaydı koşardınız değil mi doktora hastaneye?

Kaç defa kriz geçirdim yazdınız sayamadım. O işyerinde sadece sevgiliniz mi çalışıyor, ne hakkınız var milletin huzurunu kaçırmaya? Ben oradakilerden biri olsaydım polisi arar attırırdım sizi binadan. Kendinize bunu mu layık görüyorsunuz? Adama vurmuşsunuz o da size karşılık vermiş. Bu mu birbirinizde bulduğunuz huzur?

Tedavi olmayayım, sağlığımı düzeltmeyeyim, kendime saygımı kazanmayayım ama elin oğluna paspas olayım nolur geri gelsin. En baştan karşılıklı ayrılmanız gerekirdi. Orada burada kriz geçirip milleti de korkutmayın huzurunu kaçırmayın. Her gün başka bir cinayet sapıklık manyaklık görmekten diken üstünde yürüyor herkes. Ya gidin odanızda evinizde ağlayın kriz geçirin ya da tedavinizi tamamlayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…