Popüler Konu Elhan ile MasterFit

bu hafta takımlara katılmak istiyorum eğer izniniz olursa
Cordelia Cordelia
@Mthn83
Elhan Elhan
Geçen hafta 60 küsür bişeydim hatırlamıyorum. Bu hafta yeni bir başlangıç..

Eki Görüntüle 3425818
Süpeeersin canım hoşgeldin Beşler🤩
Hoşgeldin altılar olmuş bu da canım. Tekrar yazayım dedim. Daim olsun.
Kırmızı takımın kaptanı olarak kilo veren herkesi tebrik ediyorum hanımlar. Eksileriniz daha da bol olsun inşallah. Veremeyenler ümitsizlik yok haftaya daha da çok asılacağız. Biz kadınlar istedik mi yapamayacağımız şey yok. Bu kilolar gidecek mi gidecek . Şimdi biraz işlerim var. Hava kapalı . En azından evdeki işlerimi halledeyim. Güneş çıkarsa dışarı işlerime geçeceğim. Arada ugrar bakarım.
,🤩🤩🤩
Geçen cuma 69.80
Bugün 68.80
-1 kg
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83
Çok iyi🤩🤩🤩
Daha iyiyim kuzum, iki göğüs arasında yumruk gibi bişey var, ağrı hafif 🤲🏼
Dikkat et kendine Canım Allah korusun 😘
His kaybı olsaydı yada ağrı sırtıma vursaydı eşimi kaldırıp hastaneye gidecektim, sabaha kadar kendimi gözlemledim. Pazartesi ev doktoruna ulaşabilirsem hem kan sonuçlarını hem de bu geceki durumu soracağım 🥰
İhmal etme kuzum.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Günaydın 😃
Benim tartı durumu karışık 🥴
50 defadır tartılıyorum 3 ayrı sayı çıkıyor 😤
Bende en son sayıyı paylaşıyorum
Geçen cumartesi başladım
95 kg
Bu günkü tartım 91.1

Eksi 3.9
Bu kadar eksi görünce tartı kafayı yedi demek:KK70:

Kırmızı takımın kaptanı olarak kilo veren herkesi tebrik ediyorum hanımlar. Eksileriniz daha da bol olsun inşallah. Veremeyenler ümitsizlik yok haftaya daha da çok asılacağız. Biz kadınlar istedik mi yapamayacağımız şey yok. Bu kilolar gidecek mi gidecek . Şimdi biraz işlerim var. Hava kapalı . En azından evdeki işlerimi halledeyim. Güneş çıkarsa dışarı işlerime geçeceğim. Arada ugrar bakarım.
Gideceeekkk 😀 💪 Güzel haftaydı harika kaptanlığın için teşekkür ederim 🙏

Geçen cumartesi 65.40
Bu cumartesi 64.80
-600 regl oldum onunda kötü etkisi var
badem000 badem000 Cordelia Cordelia
Tebrik ederim regle rağmen gayet iyi 😘
Eki Görüntüle 3425843
Geçen hafta 64.4
Bugün 64.2
Fark 200 gram
Kendime söz haftaya 1 kg eksi gelicem
badem000 badem000 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Tebrik ederim canım her türlü eksi candır 🥰
Tebrikler ablacım 🥰
Gunaydın hanımlar💕
Gecen ctesi: 69.6
Bu ctesi: 67.5
Fark: 2.1
Elhan Elhan @Mthn83
Çok iyi eksi canım tebrik ederim 🥰
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Günaydın 😃
Benim tartı durumu karışık 🥴
50 defadır tartılıyorum 3 ayrı sayı çıkıyor 😤
Bende en son sayıyı paylaşıyorum
Geçen cumartesi başladım
95 kg
Bu günkü tartım 91.1

Eksi 3.9
Aman Allah ım neler görüyorum 🤩🤩🤩 çok tebrik ederim 🥰
Çok şükür iyiyim, gece çok korktum 😔
Ölmekten ayrı, yürüyememekten çok daha fazla korktum
Allah korusun 🙏
Tebrikler maviş kaptanım 🥰
Eksim daha fazlaydı aslında niye böyle oldu anlamadım ama olsun yine zayıflamak çok güzel🥰 Elhan Elhan sibel_84 sibel_84 Cordelia Cordelia
Geçen hafta 73
11.05 72,6
-400
Tebrik ederim 🥰

Saat 00:00 gibi yattım, korkudan geç uyudum, gece yine uyandım, korkuyorum, göğüs bölgesinde ağrı var 😔
Felç gelmeden hemen önceki ağrıya benziyor, çok şiddetli değil çok şükür,
Ne yapacağımı bilemedim 🤷🏻‍♀️
canım benim çok geçmiş olsun. bence doktora git hemen. sakın ihmal etme 😢 inşallah kötü bir durum değildir.

Selamlar kahvaltı sonrası aşırı uykum geldi ekmek de yemedim menemen,peynir,zeytin şeker ilacımı da içtim 1 saat sonrasında şekerim 197 çıktı gözümü açamadım uyumuşum 🤷‍♀️
Düşmüyor bu şeker kekik çayı içsem bir şey olur mu acaba ?

Daha iyiyim kuzum, iki göğüs arasında yumruk gibi bişey var, ağrı hafif 🤲🏼

His kaybı olsaydı yada ağrı sırtıma vursaydı eşimi kaldırıp hastaneye gidecektim, sabaha kadar kendimi gözlemledim. Pazartesi ev doktoruna ulaşabilirsem hem kan sonuçlarını hem de bu geceki durumu soracağım 🥰

Çok şükür, ince bir sızı gibi var, bu şekilde arada hissediyordum. Geceki ağrı beni çok korkuttu. Gittim kendime çeki düzen verdim. Eşim uyuyor olmasa hastane valizi hazırlayacaktım😔
Hamdolsun şimdi daha iyiyim 🥰

Çok şükür iyiyim, gece çok korktum 😔
Ölmekten ayrı, yürüyememekten çok daha fazla korktum
canım bu ağrı birşeyin sinyali. vücut sinyal veriyor. hafiflemiş ama tamamen geçmemiş ve tabi
neden oldu bunu da öğrenmen lazım. bence pazartesiyi bekleme bugün doktora git. Allah yardımcın olsun Şafi ismiyle şifa versin 🤲🏻

Ya çok mutlu oldum 😀 iyiki bu topiğe katıldım. Eskiden ara ara bir diyet yapıp bir vazgeçiyordum şimdi burası sayesinde olmaz diyorum direnmem lazım diye motive oluyorum 🥰
Sık sık burda olursan motiveni kaybetmezsin.
Ben bazen fırsat bulup giremiyorum, sonra bir bakıyorum arkadaşlar çatır çatır kilo vermiş, bi gaza geliyorum, yediklerime pişman oluyorum

Geçmiş olsun ne gibi şikayetleriniz var.
1/2 ay önce benzer şeyler yaşadım korkudan acillik olmuştum. Baya bir tahlil kan yapıldı bir saat cihaza bağladılar kalp ile ilgili sorun çıkmamıştı çok şükür.
Doktor bana çok yorulduğumu yorgunluktan ve stresten kaslarımın ağrıdığını söylemişti.

ağrı kesiciler ile geçmişti
1,5 sene önce yine göğüs arasında ve sırtımda şiddetli ağrı oldu, sabaha karşı bacaklarımı oynatamadım 😔
Sabah ambulans çağırdık, hastaneye gittim, türlü muayeneler, tetkikler sonucu omurilikte damar tıkanıklığı sebebiyle felç geçirdim. Hala göğüs altından itibaren dokunma hassasiyeti var, dizden aşağı çok daha şiddetli yanmayla birlikte ağrı var, ısı hissetmiyorum, çok şükür bozukda olsa yürüyorum. Dışarda uzun yürüyeceksem destek alıyorum
IMG_9861.jpeg
Böyle bir arabam var 😅

Geçmiş olsun ne gibi şikayetleriniz var.
1/2 ay önce benzer şeyler yaşadım korkudan acillik olmuştum. Baya bir tahlil kan yapıldı bir saat cihaza bağladılar kalp ile ilgili sorun çıkmamıştı çok şükür.
Doktor bana çok yorulduğumu yorgunluktan ve stresten kaslarımın ağrıdığını söylemişti.

ağrı kesiciler ile geçmişti
Çok geçmiş olsun canım, ne olursa olsun, biraz dinlenmek gerekiyor
Şimdi kahvaltı yaptık, sofra duruyor ve ben yatağa uzandım, biraz dinlenip kalkarım
Hiçbiriyle sağlığımızdan önemli değil

X