Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hasta olma dikkat et kendine ♥️

Kayseri 🙄

İyiyiz canım. Türklere birşey yok zaten. Ama olayların olduğu mahallelere gittim bugün. Garip bir burukluk oluyor. İstesen de istemese de insan işte. Tüm iş yerlerinin camları inmiş. Bazılarınin içleri hırpalanmış. 1-2 iş yeri yanmış. Bir evin camları kırılmış. Çok ince ince bakamadım ama cana gelmiş birşey yok. Bugün milli maç var. Yensede yenilsede bir hareketlilik bekliyorum bakalım ne olacak 🙁
Gaziantep ve Hatayda da başlamış olaylar olmaya daha da dallanıp budaklanmaz inşallah

Kahvaltı saat 11 de yapıldı
1 haşlanmış yumurta
3 çeri domates
Salatalık
Üçgen peynir
5 zeytin
Tam buğday ekmeği bir dilim
Şekersiz çay

Ara öğün 14.50
2 ceviz
5 badem
2 kayısi
2 granola
Sütlü kahve şekersiz

Akşam 18.30
3 yemek kaşığı nohut
Kapya biber
Salatalık
Domates
1 yemek kaşığı haşlanmış tavuk eti

2 lt su
5000 adım
Elhan Elhan LenaG LenaG uranus35 uranus35 M medine66

1000007052.jpg
1000007624.jpg
1000007719.jpg

Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
İyi Akşamlar
10:00 şekersiz filtre kahve, 1 elma

Gün boyu birer bardak yeşilçay, biberiye, elma sirkeli su

18:30 Akşam Yemeği
5 kepçe buğdaylı nohutlu yy. yoğurt çorbası
2 yk. karışık patates biber kızartması
2 avuç içi derisiz but kendi yağında

3.5 litre su
Başka bir Bromelain takviyeye başlıyorum her gece yatarkende onu içicem liste fazla kalabalık olmasın diye bir daha takviyeyi yazmıyım 😘

Elhan Elhan LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
İyi Akşamlar
10:00 şekersiz filtre kahve, 1 elma

Gün boyu birer bardak yeşilçay, biberiye, elma sirkeli su

18:30 Akşam Yemeği
5 kepçe buğdaylı nohutlu yy. yoğurt çorbası
2 yk. karışık patates biber kızartması
2 avuç içi derisiz but kendi yağında

3.5 litre su
Başka bir Bromelain takviyeye başlıyorum her gece yatarkende onu içicem liste fazla kalabalık olmasın diye bir daha takviyeyi yazmıyım 😘
Afiyet şifa olsun canım ♥️

uranus35 uranus35 LenaG LenaG
Hayırlı akşamlar☺️
2 Temmuz menüm

Sabah 8:00
2 kahve şekersiz

Kahvaltı 10:30
Dünden kalma yulaflı omlet
3 kaşık nohut yemeği

Akşam yemeği
14:30 ile 15:40 arası bitti
1 dilim karpuz
1 tas yoğurt çorbası

Yemekli misafirim vardı
20:00
1 dilim salatalık
1 dilim turp
15 çekirdek ile kurtardım günü😁😂

Geçmiş olsun geçen senelerde 9 yaşındaki Suriyeli kız çocuğuna tecavüz edilip kuyuya atılmıştı kimse O iki sapığı taşlamadi
Sonra yine Suriyeli üstelik 9 aylık hamile bir kadın yine iki Türk sapık tarafından defalarca tecavüz edilip başı taşla ezilmis 10 aylık olan diğer evladida boğularak öldürülmüştü
Sapık bir esnaf gizli ve yalıtımlı bir oda yaptırıp kaç tane çocuğa tecavüz etmiş ve çocuklardan biri felç kalmıştı
Bunların evleri neden yakılmadı ? Neden ateşe verilmedi? Neden bu sapkinlar taşlanmadi?

Neden Türk askerinin yüzüne tükürenlere secme seçilme hakkı verildi?
Amac aynı coğrafyada yaşayan Türk Kürt Arap olanları birbirine düşürüp vaadedilen toprakları ele geçirmek bizi birbirimize kırdırıp kendi atlarını rahatça koşturmak bunu nasıl hala anlayamıyoruz buna şaşıyorum
O kadar güzel anlatmisinki kaptanm ağzına sağlık 👏

O kadar güzel anlatmisinki kaptanm ağzına sağlık 👏
Teşekkürler canım mühim olan ırk vs değil insan olabilmek ben cok fazla oyun oynandığına inanıyorum
Hükümet te süreci iyi yönetemedi bu apayrı bir mesele (siyaset kardeşi kardeşe düşman eder o yüzden bu konuda konuşmak istemiyorum)
Avrupa dan gelen fonlarla mültecilere kendi ülkelerinde temizlenmiş bölgelerde yeni iş imkanı vs kurulabilirdi ama neyse dediğim gibi tuhaf işler vs dönüyor

Teşekkürler canım mühim olan ırk vs değil insan olabilmek ben cok fazla oyun oynandığına inanıyorum
Hükümet te süreci iyi yönetemedi bu apayrı bir mesele (siyaset kardeşi kardeşe düşman eder o yüzden bu konuda konuşmak istemiyorum)
Avrupa dan gelen fonlarla mültecilere kendi ülkelerinde temizlenmiş bölgelerde yeni iş imkanı vs kurulabilirdi ama neyse dediğim gibi tuhaf işler vs dönüyor
Allah'ım ülkemizi korusun çok korkuyorum savaş vs olur diye.
Allah düşmana fırsat vermesin🤲

2 temmuz

13.00
2 ymrt omlet 2 karabuğday patlağı üzeri yarım avakoda 3 zeytin 30 Gr peynir salatalık yeşil çay
15.30
Sütlü soğuk kahve 4 kayısı 10 kiraz yarım nektarı 10 çilek
17.00
5 hurma

Su 2.5 litre
30 dk leslie
4 bin adım

LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Afiyet şifa olsun canım ♥️

X