Popüler Konu Elhan ile MasterFit

ahhhh canımm çok çok geçmiş olsun, şu anda nasıl kuzucuk

umarım çabucak atlatacağı ve huzura kavuşacağı bir sıkıntıdır

yaaaaa kıyamamm ki sana
kim gerdi seni, dövelim beraber

Elhan ablaaaaaaaaaaa doğurduğum günden beri 88 kilodan 78 kiloya düştüm gözyaşım pıttt meğersem odemden almışım şişmişimm çünkü ne açma yiyordum ne birşeyy hamileyken
yaaaa çok tatlısınnn nasılsın, nasıl gidiyor taze annelik?

kızın nasıl, kardeşiyle iyi mi?

ahhh be canımm çok geçmiş olsun, bol bol ılık şeyler tüketmeye çalış

Bugun benimde öyle... Yuruyus sonrasi yanmis bi sekilde buzlu limonlu madensuyu içmenin acısı
çok geçmiş olsun canımm, ılık şeyler tüket bugün bolca, şifa olsun

Menünü beğendim. Saatlerini de yazar mısın bidahaki sefere. Afiyet olsun canım

Aynen hemde baya fazla geldi istifra etmeye falan çalıştım mahfetti beni

Sennnn daha tatlııı iyiyim çok şükürr ya hersey yolunda kızımda ooo kardeşiimm diyo seviyo öpüyo nazar değmesin inşaallah maşaallahh

Dudağı şiş ve kırmızı ama onun dışında iyi şükür çok korkuttu beni

Harika menü afiyet olsun
Ah ablam gelin görümce mevzuları. Aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık. İki ucu keskin bıçak yani.
Kosktuda kaçtı sibel_84
günaydın kızlarr
Günaydın canım

Günaydın hayırlı sabahlar bugün tartıda 800 Gr fazla çıktım moralim bozuldu bir kaç gecedir ağrılarım vardı uyuyamadım dün gece iyi uyudum ve geç uyandım ağrım olmadı ama vücudum şişmiş
Hibiskus almış eşim sizce iyi gelir mi ödemi atmak için?

Harika menü afiyet olsun

Ah ablam gelin görümce mevzuları. Aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık. İki ucu keskin bıçak yani.

Kosktuda kaçtı sibel_84

Günaydın canım
Bu konuda sessiz, duyarsız olmak tek çare bitanem. sakın ola içinden konuşma yapacağın şey düşünmemek. Birak bıçak kulkanilmayip körleşsin. Seviyorum tatlı yüreğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…