Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar hanımlar,kemik erimem gene belden çıktı,diş olayı varya şimdilik olmaz dedi doktor.
Selamlar bitanem.
Üzüldüm kemik erime olayını ya unuttum ya da ilk kez duyuyorum. Kalsiyum eksikliği oluyor sanırım. Tedavin başarıyla sonuçlansın. Hep dua hep dua elimizden bir şey gelmiyor.

Kaptanım sonuçlar üzerinden karar veriyorum. Mthn83 kaptanım mavi takıma,
sara_28 kırmızı takıma geçsin

Manisa'yı Spil Dağı'nı ösledim. Çok güzel bir şehir. İzmir'den giderken hep ormanın içinden ilerlemek oh oh çabuk dönmüşsün.
Evet cok guzel ve gidis dönüş çok kolaylaştı vaktim olsa tarihi kır kahvesi var tarzan filminin çekildiği oraya ugrayacaktim ama kısıtlı bir zamanla gittimdr kontrolum vardi sabahtan manisa şehir hastanesinde onu hallettim

Davayı açan sen misin kuzum? Öyleyse umarım canını sıkmaz. Erkekler çok çirkefleşiyor böyle zamanlarda, iyi biliyorum
Evet ben açtım kendisi yok avukat girip çıkıyor evet cirkeflik yapıyor ne iftiralar ne iftiralar
Canım hayırlı haberlerle gel inşallah
Sağol canım 15 Ekime duruşma var yine
Seve seve canım benim kirarmiyim seni hiç

Masalahhh saracım

Hakkina Hayırlı si olsun canim

Cumartesi beraber öderiz borcu

Hoşgeldin canım
Sağol canım

Selamlar bitanem.
Üzüldüm kemik erime olayını ya unuttum ya da ilk kez duyuyorum. Kalsiyum eksikliği oluyor sanırım. Tedavin başarıyla sonuçlansın. Hep dua hep dua elimizden bir şey gelmiyor.
Selam çıtırcım, yine bel çevresinde çıktı colefor verdi haftada 2 tane içecem bakalım.
Bayram sonuda kanal tedavi olacak,o bitecek en az 3 ay bekleyip gene iğne olacağım bakalım.
Sen yaptırdınmı hiç kemik taraması mutlaka yaptır ekürim.

Düzelir inşaAllah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…