Elektrik sayacınıza bi bakın...

100-150 YTL civarında sanırım kiracı olarak taktırabiliyosun ama geçen bi abim söyledi biz de taktıralım dedik de indirimli saatlerin dışındaki kullanım ücretinin fiyatını da iki katı ödediklerini söyledi ya ? doğru mu ?kafamçokkarıştı

arkadaşın dediğini ben de duydum,yabana atmayın.iyice öğrenin.yasakkelime

bu üç zamanlı tarifenin bir arada evlerden kaldırıldığını duydum. ama sizin için araştırıp bilgi vericem. ancak;

bu tarife iş yerleri için yani üretim yapan iş yerleri için çıkarılmış bir tarife devlet bu tür işletmeleri gündüz yoğun elk. kullanıldığı için gece kullanımına teşvik amacıyla çıkardı. onlarda aynen gündüz tarifesinde elk. kullanırlarsa iki katına yakın para ödüyorlar.sengözlerimebaksanab

dolayısıyla evler için uygun değil apartmanda saat 22,00 dan sonra sabah 09,00 dan önce gürültülü işler yapmakta ayrıca uygun olmaz. bir de misafir geldiğini düşünün ay indirimli tarife başladı çamaşır yıkayacağım vs.. zaten siz akıllıca kullanmadıktan sonra akıllı sayaçlar da bir işe yaramıyor.:eek:klava:

arkadaşlar hep indirimli saatlerde çamaşır bulaşık yıkıyorum ütüyüde ama yinede fatura elimi yakıyor. bide şimdi zamlı gelecek offffffffff yaaaaaaaaa.

X